The Witcher'ın Yeni Oyunu, CyberPunk 2077'nin Hemen Ardından Geliştirilmeye Başlanacak

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
1584014943742.png

CD Projekt bir sonraki The Witcher oyununu, CyberPunk 2077 çalışmaları bittiğinde direkt olarak geliştirmeye başlayacaklarını belirtti.
Witcher serisinin yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt'ın devamı niteliğinde olmayacak.
CD Projekt başkanı Adam Kicinski'nin yaptığı açıklamaya göre The Witcher serisindeki bir sonraki oyunun planları arasında olduğunu ve geliştirme sürecinin Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesinin ardından "hemen" başlayacağını belirtti.

Şu an için CyberPunk 2077'nin çıkış tarihi Eylül olarak belirlendi ve yeni Witcher oyunu önümüzdeki sonbahardan itibaren geliştirilmeye başlanacak gibi gözüküyor.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Ekli dosyayı görüntüle 89553

CD Projekt bir sonraki The Witcher oyununu, CyberPunk 2077 çalışmaları bittiğinde direkt olarak geliştirmeye başlayacaklarını belirtti.

Witcher serisinin yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt'ın devamı niteliğinde olmayacak.
CD Projekt başkanı Adam Kicinski'nin yaptığı açıklamaya göre The Witcher serisindeki bir sonraki oyunun planları arasında olduğunu ve geliştirme sürecinin Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesinin ardından "hemen" başlayacağını belirtti.

Şu an için CyberPunk 2077'nin çıkış tarihi Eylül olarak belirlendi ve yeni Witcher oyunu önümüzdeki sonbahardan itibaren geliştirilmeye başlanacak gibi gözüküyor.

Umarım 100tl üstü çıkmaz dicektim The Witcher 3 70 tl olduğunu unutmuşum paramız yok paramız bu kadar pahalı olmasın :(

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Umarım 100tl üstü çıkmaz dicektim The Witcher 3 70 tl olduğunu unutmuşum paramız yok paramız bu kadar pahalı olmasın :(
Umalım da güzel şeyler ile karşılasın bizi.
Wild Hunt'ta her şey çok güzeldi üzerine neler koyacaklar meraklıyım ya da hikaye nasıl işleyecek.

Oyun geliştirme sürecinde neler ile karşılaşır bilemem ama fiyatına çokta takılan olmaz bence :D

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
cyberpunk'ı erteledikleri için küskünüm hala. sıcak, nemli, upuzun ve iğrenç bir yazı geçirmemiz gerek kavuşmak için.

çok büyük özellikler ekleyeceklerini düşünüyorum yeni wiçır'a. bilgim yok ama tahminim ile umudum muhtemelen kendi karakterimizi yaratıp kendi hikayemizi yazabileceğimiz. sonsuz bi olasılık denizinde, witcher 3 hikaye anlatım ve diyalog kalitesinde, başımıza gelenlerle kendi hikayelerimizi yaşamak şahane olurdu. kendimize amaç belirlemek vs gibi. oyuna her başladığımızda farklı bi deneyim yaşardık bu da oynanabilirliği inanılmaz arttırırdı.

roguelike oyunların item değil de hikaye odaklı olanı gibi bi tarz.