itopya haftasonu

Bu konuyu okuyanlar

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Hiçdurma,,çek tetiği.:)Yalnız HDD olayı çok eskidi,SSD alsana.

Sisonho

Asistan
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar acil yardım lazım ona göre şiparis vericem daha önce itopyadan alışveri yapmadım güvenilirmi bu arada

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Müşteri hizmetlerinin pek iyi olmadığı söyleniyor.Ancak ben olsam müşteri hizmetlerini pek takmam fırsatı bulmuşken alırım.

Sisonho

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Güvenli hiç bir sıkıntı olmaz,Vatan gibi düşünebilirsin yani herhangi bir dolandırılma vb. ihtimali yok.
aslında vatan demişken yani pc için acelem yok 15-20 günde vatan kdv olursa daha ucuza gelme ihtimali varmı yada vatan web özel fırsat yapıyor öle yapsam daha ucuza gelirmi hemde vatan olduğu için yüzyüze muhattap olurum diyorum ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenli hiç bir sıkıntı olmaz,Vatan gibi düşünebilirsin yani herhangi bir dolandırılma vb. ihtimali yok.
cevabınızı bekliyorum

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
aslında vatan demişken yani pc için acelem yok 15-20 günde vatan kdv olursa daha ucuza gelme ihtimali varmı yada vatan web özel fırsat yapıyor öle yapsam daha ucuza gelirmi hemde vatan olduğu için yüzyüze muhattap olurum diyorum ?

cevabınızı bekliyorum
O şekilde de yapabilirsin ancak KDV indirimini ne zamana yapacağını bilmiyorum,belki yazın yapar.
Eğer yaparsa evet çoğunlukla daha ucuza geliyor.

Sisonho

Asistan
Reaksiyon puanı
27
O şekilde de yapabilirsin ancak KDV indirimini ne zamana yapacağını bilmiyorum,belki yazın yapar.
hocam itopya alıcaktım kart bakiye var ama hata alıyorum sinir etti beni artık haftaya incehesap gaming gecesinden alıcam

Sayın admin bey siz bu sistem işinden anlıyorsunuz konu açtım sistem nasıl bakarsan sevinirim

Son düzenleme:

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
hocam itopya alıcaktım kart bakiye var ama hata alıyorum sinir etti beni artık haftaya incehesap gaming gecesinden alıcam

Sayın admin bey siz bu sistem işinden anlıyorsunuz konu açtım sistem nasıl bakarsan sevinirim
Hemen bakıyorum :)

Son mesajlar