K30 Pro Beklenmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

mit_27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. IMEI atılmış telefon almayı düşünüyorum. Normalde Mi 9T Pro alıp geçerdim, ancak K30 Pro'yu görünce beklesem mi acaba diye düşünmeye başladım. Sizce K30 Pro 3000 civarında (IMEI atılmış haliyle) çıkar mı? Beklemeye değer mi? Bir de Realme X50 Pro modelini gördüm, ama onun fiyatı daha pahalı olacakmış sanırım, K30 Pro yerine tercih edilebilir mi? Biliyorum henüz çıkmamış telefonlar ama elimizdeki bilgilerden hareketle bana bir tavsiyede bulunabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Merhabalar. IMEI atılmış telefon almayı düşünüyorum. Normalde Mi 9T Pro alıp geçerdim, ancak K30 Pro'yu görünce beklesem mi acaba diye düşünmeye başladım. Sizce K30 Pro 3000 civarında (IMEI atılmış haliyle) çıkar mı? Beklemeye değer mi? Bir de Realme X50 Pro modelini gördüm, ama onun fiyatı daha pahalı olacakmış sanırım, K30 Pro yerine tercih edilebilir mi? Biliyorum henüz çıkmamış telefonlar ama elimizdeki bilgilerden hareketle bana bir tavsiyede bulunabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
K30 Pro alacağına OnePlus 7T al daha mantıklı olur yani senin yerinde olsaydım ben böyle yapardım

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
K30 Pro 4000 in üzerinde olur diye düşünüyorum.Mi9t Pro bence 855 işlemci ile seni fazlası ile memnun eder.Realme yeni bı marka, garantisi nasıl? Yazılım ı mutlu edermi? Bilemedim.Hocam bence kumar oynama.Al Mi9t Pro 855 sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullan.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
7T genelde 3.5k civarında oluyor. Yoksa direk onu alırdım.
düz 7 de alabilirsin 6T de hala güçlü bir telefon ama bu saatten sonra alınmaz ölü bir yatırım olur bende Mİ9T'yi 2 sene kullanıp 6T'ye geçsem mi diye az düşünmedim ama 7T'ye geçmek daha mantıklı