2. el iphone 4s almalı mıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

cebbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
letgodan 2. el iphone 4s ler buldum uygun fiyata alsam bi sıkıntı filan çıkar mı ?

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
artık 4S lerde destek yok ve Whatsappta desteğini çekti en az (kısa süreli) İphone 5S almalısınız en azından.

4S ve öncesine artık ölü diyebiliriz.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
letgodan 2. el iphone 4s ler buldum uygun fiyata alsam bi sıkıntı filan çıkar mı ?
Bende iPhone 4s vardı.4s ios 9 da whatsapp,facebook ve messenger ı destekliyordu ama youtube u desteklemiyordu. iPhone 4S iOS 9 da çok yavaş çalışıyordu ve bataryası 2 saat zor dayanıyordu.Alınmaz. Bütçeniz ne kadar?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Galaxy Note 4
Galaxy Note 3
iPhone 5S
Bu cihazlar iPhone 4s den kat kat daha iyi bir cihazlar ama 1 sene zor götürür. Bence paranızı biriktirip daha iyi bir sıfır cihaz almanızı tavsiye ederim.

Kardeşim Note 4 kullanıyor 1 seneyi geçti ikinci el ilk sahibinden almıştık telefon hala mükemmel şekilde çalışıyor Pubg Mobile gibi oyunda bile yüksek ayarlarda kasmıyor oyun. Bence müneccinlik yapmayın 1 sene zor götürür falan :) Mesela ben 3 sene boyunca Note 3 kullandım yine hiç bir sorun yaşamadım. Şuan bir arkadaşım ise kaç senedir Note 2 kullanıyor çocuk ilk sahibi hala telefon mükemmel şekilde çalışıyor.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Kardeşim Note 4 kullanıyor 1 seneyi geçti ikinci el ilk sahibinden almıştık telefon hala mükemmel şekilde çalışıyor Pubg Mobile gibi oyunda bile yüksek ayarlarda kasmıyor oyun. Bence müneccinlik yapmayın 1 sene zor götürür falan :) Mesela ben 3 sene boyunca Note 3 kullandım yine hiç bir sorun yaşamadım. Şuan bir arkadaşım ise kaç senedir Note 2 kullanıyor çocuk ilk sahibi hala telefon mükemmel şekilde çalışıyor.
Benimde arkadaşımın Note 4 ü vardı 1-2 hafta önce redmi note 8 pro ya geçti.Note 4 ün bataryası iyi değil, android 6.0 da desteği kesildi ve 1-2 yıl sonra app desteği bitebilir ve pubg yi en yüksek grafik olarak orta grafikte oynatıyor ve 30-15 fps alıyor. Zamanında çok iyi cihazlardı şimdi çok iyi değil.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
A101 bin yuzelli liraya lg q60 satıyor alacaksan onu al

cebbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
500₺'ye 5S 32GB alınır ama yine de önermiyorum. Apple'nin eski İphone cihazları çöp artık.
öneriniz için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galaxy Note 4
Galaxy Note 3
iPhone 5S
Bu cihazlar iPhone 4s den kat kat daha iyi bir cihazlar ama 1 sene zor götürür. Bence paranızı biriktirip daha iyi bir sıfır cihaz almanızı tavsiye ederim.
teşekkürler

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Sharpdie

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Hocam 5s ve üstüne bakmanız sizin açınızdan iyi olur, 4 ve 4s artık görevini tamamlamış sayabiliriz.

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Öncelikle telefonu ne için kullanacaksınız. Sadece telefon görüşmesi, sosyal platform takibi mi yoksa oyun mu?

Oyun ve sosyal platform ise almayın. Telefon görüşmesi yapacaksanız neden olmasın.

(ihtiyaçlarımıza göre ürün almak doğru olandır.)

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Ben kimseye inanın demiyorum zaten gerçekleri söylüyorum. Elinize çöp hor kullanılmış Note 4 geçmiş ondan böyle konuşuyorsunuz. Biz ilk sahibinden aldık adam zaten satarken çok üzülmüştü batarya konusuna geleyim normal kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor hatta 2 gün bile zorlanabilir. Pubg konusunda ise yalan konuşmuyorum kardeşim çatır çatır oynuyor As kademede. En ağır oyunları kuruyoruz telefona banamısın demiyor. Fiyatına göre çok çok iyi bir telefon. Android sürümüne takılmayın fazla telefon kasmıyor zaten akıcı çalışıyor. Ha olurda yazılım konusunda sıkıntı olursa custom rom'lar var bir tane kurulur öyle kullanılmaya devam edilir. Ben zamanında Note 2 telefonuma Ditto Note 4 kurmuştum öyle kullanıyordum. Gidipte leş 4S/5S almaktan iyidir.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ben kimseye inanın demiyorum zaten gerçekleri söylüyorum. Elinize çöp hor kullanılmış Note 4 geçmiş ondan böyle konuşuyorsunuz. Biz ilk sahibinden aldık adam zaten satarken çok üzülmüştü batarya konusuna geleyim normal kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor hatta 2 gün bile zorlanabilir. Pubg konusunda ise yalan konuşmuyorum kardeşim çatır çatır oynuyor As kademede. En ağır oyunları kuruyoruz telefona banamısın demiyor. Fiyatına göre çok çok iyi bir telefon. Android sürümüne takılmayın fazla telefon kasmıyor zaten akıcı çalışıyor. Ha olurda yazılım konusunda sıkıntı olursa custom rom'lar var bir tane kurulur öyle kullanılmaya devam edilir. Ben zamanında Note 2 telefonuma Ditto Note 4 kurmuştum öyle kullanıyordum. Gidipte leş 4S/5S almaktan iyidir.
Benim note 4 üm yoktu arkadaşımın vardı ilk çıktığında sıfır olarak almıştı ve çok temiz kullandı. Ama Android 6.0 güncellemesinden sonra telefonun batarayası hemen bitmeye başladıydı (2 saat 15dk ekran süresi veriyordu ve yarım günü zor çıkarıyordu) ve arayüzde kasmalar başlamıştı.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Benim note 4 üm yoktu arkadaşımın vardı ilk çıktığında sıfır olarak almıştı ve çok temiz kullandı. Ama Android 6.0 güncellemesinden sonra telefonun batarayası hemen bitmeye başladıydı (2 saat 15dk ekran süresi veriyordu ve yarım günü zor çıkarıyordu) ve arayüzde kasmalar başlamıştı.

Bizde şuan bu söylemiş olduğun sorunların hiç biri yok.

cebbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle telefonu ne için kullanacaksınız. Sadece telefon görüşmesi, sosyal platform takibi mi yoksa oyun mu?

Oyun ve sosyal platform ise almayın. Telefon görüşmesi yapacaksanız neden olmasın.

(ihtiyaçlarımıza göre ürün almak doğru olandır.)
çok doğru teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe arttırma imkanı var mı?
galiba yok