Waterfox 2020.1

Bu konuyu okuyanlar

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
waterfox-browser-firefox-png.70327

Firefox tabanlı internet tarayıcı Waterfox' un 2020.1 sürümü çıktı. Firefox ile aynı deneyimi sunan ancak içerisinde Telemetry olmayan, sınırlı bilgi toplama özellikleri olan(güncellemeler için sadece işletim sistemi ve versiyon numarası gönderiliyor) ve NPAPI eklentilerini destekleyen alternatif bir tarayıcı isteyenlere duyurulur. İlgilenenler aşağıdaki bağlantıdan inceleyip indirebilirler.

Waterfox İndir

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Pek güvenilir gibi durmuyor.. ?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
waterfox-browser-firefox-png.70327

Firefox tabanlı internet tarayıcı Waterfox' un 2020.1 sürümü çıktı. Firefox ile aynı deneyimi sunan ancak içerisinde Telemetry olmayan, sınırlı bilgi toplama özellikleri olan(güncellemeler için sadece işletim sistemi ve versiyon numarası gönderiliyor) ve NPAPI eklentilerini destekleyen alternatif bir tarayıcı isteyenlere duyurulur. İlgilenenler aşağıdaki bağlantıdan inceleyip indirebilirler.

Waterfox İndir

Bir ara kullanmıştım firefox'un eski sürümlerinde ki tema ve tasarımı kullanıyor pek beğenmemiştim.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bütün firmalar kullanıcıların mahremine saygı gösteriyoruz diyor niyeyse, hangisine inansam bilemedim.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bütün firmalar kullanıcıların mahremine saygı gösteriyoruz diyor niyeyse, hangisine inansam bilemedim.

Avast bile kullanıcı verilerini satarak iyi para kazandı ama ne oldu sonunda çok ciddi düşüş yaşadılar. Avast zaten Ccleaner'ı da aldı hatta aldıktan sonra bir sürü açık çıkmıştı ve arka planda veri gönderdiği de öğrenilmişti. O günden sonra Ccleaner bile kullanmıyorum şahsen. Bu tarayıcılarda da hiç biri güvenilir değil aslında. Hepsi de arka planda veri gönderiyor. İstedikleri kadar saygı gösteriyoruz desinler. Hepsi aynı şeyin sarısı.