Bu konuyu okuyanlar

42KonyaTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim hp all in one bilgisayarım var ve ses seviyesini%1e getirince son ses tık tık ses geliyor hoparlörden ve pc de oynatılan hiç bir ses gelmiyor sadece tık sesi geliyor ve belki hoparlörde sorun vardır diyerek hoparlör taktım ama yine ondanda tık tık ses geliyor bilgisi olan lütfen yardım etsin (bu arada pc yi yeniden başlatınca başladı)

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
jack ile alakalı olabilir tv de deneme şansın var ise, öyle dene hoporleri alıp.

42KonyaTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
jack ile alakalı olabilir tv de deneme şansın var ise, öyle dene hoporleri alıp.
hoparlör cihazın içinde sabit ve başka hoparlörle denedim omadı yani benim anladığım bu ya yazılımsal yada ses kartı bozulması EDİT : cihazın garantisi var ondan fazla müdahale edemem

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
hoparlör cihazın içinde sabit ve başka hoparlörle denedim omadı yani benim anladığım bu ya yazılımsal yada ses kartı bozulması EDİT : cihazın garantisi var ondan fazla müdahale edemem
Doğru dijital aygıtı seçtiğinizden emin misiniz ?

42KonyaTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sorunu çözdüm ve bu sorunu yaşayanlar işin nasıl halletiğimi anlatacağım benim pcdeki ses kartı yanmış veya bozulmuş elimde 1 adet usb ses kartı vardı ve onu pcme taktım ve o ses kartını varsayılan kart yaptım ve o seskartının jak girişine hoparlörümü bağladım ama hala pcdeki gömülü (monta edilmiş) hoparlör hala tık tık diye ses geliyordu onuda odamda bozuk kulaklıktaki jak girişinin (erkek) kablosunu kesip pc deki jak girişine taktım ve o sorun düzeldi şmdi harici bir hoparlör bağladım ve sorunsuz çalışıyor bana yanıt veren bütün arkadaşlara yardım ettikleri için çok teşekür ediyorum saygılar.