Türk Telekom Hipernet 24 Mbs - MİLLENİCOM 35 Mbs ?

Bu konuyu okuyanlar

lAlpertunga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba,

Benim 120 metre sokak başına Tip 23 saha dolabı ve hemen 5 metre yanına da Tip 7 saha dolabı koyuldu.Kontrol ettiğim de Türk telekom hipernet desteklediğini gördüm lakin,

Türk Telekom 24 Mbs 3upload (20gb kadar sonrasın da 2upload) - 12 Ay taahhütlü modem dahil fiyatı 125,90 TL dediler.
Millenicom ise 35 Mbs 3 upload ( sınırsız olduğunu sordular uploadın ) taahhütsüz modem hariç fiyatı 79,90 TL modem istersem (12 ay taksit 22 tl olarak verebileceklerini söylediler.) Benim şuan modeme para verme imkanım hiç olmadığı için ne yapmam gerekiyor aradınız da kullanan varmıdır bu tarifelerden memnuniyet durumu nedir?
Turknet yapa olduğu için en fazla 6 mbs - Net Speed 81 Mbs kadar destekliyor ama modemim olmadığı için geçemiyorum malesef onların tarifesine.. Turkcelle zaten vdsl alt yapısını paylaşmıyor tt sadece müşterilerimize özel dediler 2 kere başvuru yapmama rağmen. 8 Şubatta Turkcell ile taahhüdüm bitiyor sizce hangisine geçmeliyim varmıdır önerisi olan ?
Yardımlarınızı rica ediyorum..

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Milleni adamdır . Modemi aylık 20tl den 4 ay tarifene ekletebiliyorsun .

lAlpertunga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Alsan aylık 102 tl oluyor yine TT den daha ucuz .
Millenicom kullanmadığım için o yüzden biraz tereddütte kalıyorum gerçekten hizmet kaliyesi nasıl diye turkcellden bu zamana kadar çok iyi hizmet kalitesi aldığım için beklentim hep yüksek oluyor. Siz hangi tarifeyi kullanıyorsunuz modemi millenicom mu verdi ?