IPHONE X’den 11’e

Bu konuyu okuyanlar

nadimhakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
iyi forumlar öncelikle herkese. canlarım ay başı maaş yatar yatmaz elimdeki X i ilana koyup elimden çıkarmak istiyorum. sebebi 11e geçmek isteyişim. geçme sebeplerimi söyliyim birincisi kamerasının gece görüşü iyi sonuçlar veriyor. Elimdeki telefonu ikinci el aldım 5ay sonra bitiyor garantisi bu bir sebep. elimdeki siyah benim istediğim beyaz olması (kap kullanınca pek bi sebepten sayılmaz ama :)) 64gb hafızası olması beni seneye ağlatıcak bir sebep olarak da sayabiliriz. elimdekini 5500 civarına da alıcı buldum üstne 2civarı ekledikten sonra 128gb iphone 11e geçmek ne kadar mantıklı.

benim 2tane de isteğim var birisi spora başlamak parayı nakit alıcakları için lazım oluyor diğeri de ehliyet ihtiyacım var sporu ve ehliyeti yaza kadar halletmek istiyorum ikisi de en az iki ay sürücek. Sizce bunları sona mı bırakıyım?öğrenciym 18yaşında kısmi çalışıyorum bunları lütfen ciddiye alın.
E048ED76-3D97-4631-863C-1BE08AECE054.jpeg
D580ADDB-E2D5-486D-BAB0-2F1C65C66898.jpeg

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İkinci el olarak aldığın telefonu 5500₺ küsüre satmak bana çok iyi fiyat gibi geldi(ama bu kısımda çok ciddiye alma çünkü piyasayı bilen birisi değilim)

Şahsen ben sırf gece modu ve hafıza yükseltmesi için geçmezdim ama yinede iphone 11,genel olarak x’e göre güzel bir yükseltme olur. Tek eksisi bence ekranı. X oled iken 11 lcd panel kullanıyor. Lcd olduğu için de çerçevesi x’e göre daha kalın. Bu tip şeylere takılmıyorsan bence al derim.(almadan önce incele)

Dediğim gibi satacağın fiyat bana çok iyi geldi. Eğer cidden çok iyiyse ben telefonu direk satıp ya (geçici telefon kullanıp) spor/ehliyet konusunu hallederdim,ya da 11’i kapardım.

nadimhakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İkinci el olarak aldığın telefonu 5500₺ küsüre satmak bana çok iyi fiyat gibi geldi(ama bu kısımda çok ciddiye alma çünkü piyasayı bilen birisi değilim)

Şahsen ben sırf gece modu ve hafıza yükseltmesi için geçmezdim ama yinede iphone 11,genel olarak x’e göre güzel bir yükseltme olur. Tek eksisi bence ekranı. X oled iken 11 lcd panel kullanıyor. Lcd olduğu için de çerçevesi x’e göre daha kalın. Bu tip şeylere takılmıyorsan bence al derim.(almadan önce incele)

Dediğim gibi satacağın fiyat bana çok iyi geldi. Eğer cidden çok iyiyse ben telefonu direk satıp ya (geçici telefon kullanıp) spor/ehliyet konusunu hallederdim,ya da 11’i kapardım.

telefonu ağustos 16da aldım allaha şükür fiziksel olarak hiçbisorunu yoktu aynı şekil kullandım sahibinden de ilanları 6000 civarı ben iyi fiyata satıcam hatta. benim için ekran çok önemli değil önemli olan uzun ömür gitmesi. bu elimdeki telefon 2 senelik olucak yakında ve sıfır almadığım için hep bi kurt olucak içimde. ancak 11 hem hafızası hem kamerası hem de rengi üstüne 2sene garantili alıcam. olay kesinlikle ‘oooo 11 çıkmış hemen almalıyım’ değil yani şimdiden bu telefonun 40gb ı doldu bile :(

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
11 i elinize alıp incelemenizi tavsiye ederim. X ten sonra çok kaba gelebilir. Eğer beğenirseniz alın. Xs in fiyatıda 6450 lira civarına düşmüş bilginiz olsun. Ben olsam 11 yerine Xs alırdım. Ama geniş açıdan gece modundan falan bahsetmişsiniz. Siz bilirsiniz.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
5500'e iyi alıcı bulmuşsunuz, değişmeniz mantıklı olur.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
telefonu ağustos 16da aldım allaha şükür fiziksel olarak hiçbisorunu yoktu aynı şekil kullandım sahibinden de ilanları 6000 civarı ben iyi fiyata satıcam hatta. benim için ekran çok önemli değil önemli olan uzun ömür gitmesi. bu elimdeki telefon 2 senelik olucak yakında ve sıfır almadığım için hep bi kurt olucak içimde. ancak 11 hem hafızası hem kamerası hem de rengi üstüne 2sene garantili alıcam. olay kesinlikle ‘oooo 11 çıkmış hemen almalıyım’ değil yani şimdiden bu telefonun 40gb ı doldu bile :(
Uzun ömür ilk önceliğin ise elbette 11 güzel bir yükseltme olur.