Kapıda Ödeme Yaptığım Halde Kartımdan Para Çekilmiş.

Bu konuyu okuyanlar

Kıvanç Altın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar, Gameekstra'dan aldığım bir ürün sabah Aras Kargo gelip 220tl kargo ücreti var dedi parayı verdim.
şimdi kart geçmişine baktım ve kartımdan da 220tl kesilmiş.
kapıda ödeme seçeniğini seçmiştim, faturanın üzerindede zaten kapıda ödeme yazıyor
neden kartımdan 220tl kesilmiş onu anlıyamadım?
Gameekstra Sitesi Çok Berbat Bir Site Demek ki,Bundan sonra hiç bir türlü tavsiye etmicem.
220tl neden çekildi? yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Boyle bir alisveris hic yapmadim ama ailem yapiyordu sizinki gibi olmasa da fazladan para cekildigi vs farkli seyler oldu. Mutlaka satin aldiginiz yer ile iletisime gecebileceginiz telefon numaralari olmali. Hemen arayin ve halledersiniz eminim.

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
İlgilenmezlerse, bankanız ile görüşüp harcama itiraz formu doldurun. Sizden elinizdeki belgeleri isterler, paranızı geri alırsınız.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar, Gameekstra'dan aldığım bir ürün sabah Aras Kargo gelip 220tl kargo ücreti var dedi parayı verdim.
şimdi kart geçmişine baktım ve kartımdan da 220tl kesilmiş.
kapıda ödeme seçeniğini seçmiştim, faturanın üzerindede zaten kapıda ödeme yazıyor
neden kartımdan 220tl kesilmiş onu anlıyamadım?
Gameekstra Sitesi Çok Berbat Bir Site Demek ki,Bundan sonra hiç bir türlü tavsiye etmicem.
220tl neden çekildi? yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?
Kapıda ödeme seçtiğin halde neden kart bilgilerini girdin ki sisteme?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Güvenli ödeme sistemi yok mu kartında veya bankanda...? Cep telefonuna onay mesajı gelirdi ve sen onaylamaz isen o ürün için ödeme gerçekleşmez...

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Bende onu soruyorum niye kart bilgilerini sisteme giriyor? Kapıda ödeme sisteminde kart bilgilerini siteye girmiyorsun ki.
Günaha girmiyeyim ama sistem şöyle çalışıyor olabilir karttan parayı çekiyor kargo nakit parayı gönderene kadar depozito yapıyor olabilirler esas hesap sahibinden yada bunlar düzenbaz bir site. (=

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Günaha girmiyeyim ama sistem şöyle çalışıyor olabilir karttan parayı çekiyor kargo nakit parayı gönderene kadar depozito yapıyor olabilirler esas hesap sahibinden yada bunlar düzenbaz bir site. (=
Öyle olması durumunda kapıda ödemenin bir anlamı yok. Ben hiç bahsettiğiniz gibi bir kapıda ödeme görmedim.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Kapıda ödeme seçtiğin halde neden kart bilgilerini girdin ki sisteme?
Siteye baktım ürünü satın alırken kapıda ödemeyi seçmenize rağmen yinede kart bilgilerinizi istiyor.

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Güvenli ödeme sistemi yok mu kartında veya bankanda...? Cep telefonuna onay mesajı gelirdi ve sen onaylamaz isen o ürün için ödeme gerçekleşmez...
Birkaç gün önce Trendyol'dan alışveriş yapmıştık. Kartın güvenliği vardı; ama ödeme alındığı halde şifre falan gelmedi. Bazı sitelerin ne halt ettiği belli değil. Dikkatli olmak lazım.