[Rehber] Samsung Telefonlara Font Yükleme (1000 Tane)

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Sizde Samsung'un 5 tane fontundan sıkıldıysanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.
Not: Anlatacaklarımı Android Oreo için denedim ama Nougatta çalışacaktır.
Şu adımları sırasıyla uygulayın:

XDA Font.png

• Üstteki linkten Wings Samsung Fonts isimli dosyayı indirin ve yükleyin. Yeni sürümleri çıktığı için link koymadım. Orero için 1.4d apksını yükleyin. Nougat için 1.1d isimli apkyı yükleyin.
Wings Font.png

• substratum theme engine - Google Play'de Uygulamalar sonrada bu uygulamayı yükleyin.
  • Substratum uygulamasını açınca sizden bir eklenti yüklemenizi isteyebilir bu eklentiyi ücretsiz olarak Googledan bulabilirsiniz.
  • Eklentiyide yükledikten Samsung Sans fontunu seçip. Seçilenleri yükle deyin. (Ben görselde fontun yanındaki kutucuğu işaretlemeyi unutmuşum siz işaretleyin.)
Screenshot_20190824-103616_substratum.jpg Screenshot_20190824-103634_substratum.jpg

• Yükleme işlemi de bitince cihazınızı yeniden başlatın.
Fontların tamamının Türkçe dil desteği yoktur ama büyük kısmının vardır.

Reaksiyon puanı
5,172

Ekli dosyayı görüntüle 77478
  • Üstteki linkten Wings Samsung Fonts isimli dosyayı indirin ve yükleyin. Yeni sürümleri çıktığı için link koymadım. Orero için 1.4d apksını yükleyin. Nougat için 1.1d isimli apkyı yükleyin.
Ekli dosyayı görüntüle 77480
  • substratum theme engine - Google Play'de Uygulamalar sonrada bu uygulamayı yükleyin.
  • Substratum uygulamasını açınca sizden bir eklenti yüklemenizi isteyebilir bu eklentiyi ücretsiz olarak Googledan bulabilirsiniz.
  • Eklentiyide yükledikten Samsung Sans fontunu seçip. Seçilenleri yükle deyin. (Ben görselde fontun yanındaki kutucuğu işaretlemeyi unutmuşum siz işaretleyin.)
Ekli dosyayı görüntüle 77481 Ekli dosyayı görüntüle 77482

Elinize sağlık:)

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Ekli dosyayı görüntüle 77478
Ekli dosyayı görüntüle 77480
Ekli dosyayı görüntüle 77481 Ekli dosyayı görüntüle 77482

Substratum uygulamasından sonra diğer istenen eklenti artık ücretli olmuş Screenshot_20191019-220913.png

saw_sws

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eskiden kullandığım uygulayabildiğim bi yöntem ama suan uygulayamıyorum. Fontları yüklerken, uygulama yüklenmedi hatası alıyorum. Ne yaptıysam olmadı :S Neden olabilir acaba? Telefona root bile attım