Technopat Gibi Leş Bir Site YOK!

Bu konuyu okuyanlar

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Hocam bizim buranın yaş ortalaması bu tarz uygulamalar için yetersiz gibi. Pek çoğu üyenin yaşı sizin ile benim forum üyelik sürelerimizin toplamından az.

Forumda hala anlam veremediğim moruq xD gibi doğru düzgün hiçbir anlamı ve esprisi bulunmayan sözcükler kullananlar mevcut. Bu üyelerin çoğu technopat tan ban yemiş, orada tutunamamış üyeler. Forumumuzun hali gerçekten içler acısı.
Hocam sen @VECTORRR , @CenneT_fila ve @safex ten uzak dur en iyisi :D

extronaction

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Her forumun kendi kuralları var. Sizin deneyiminiz kötü olabilir ama yine de genelleme yapmaktan uzak duralım derim. Aynı sektörde çalıştığımız arkadaşlarımız. O nedenle yapıcı eleştirileri, mutlaka dikkate alacaklardır.
ama fouma mderatör seçme konusunda kötüler... nazi kampndan farkı yok...

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Şaka yapan adamı emniyete şikayet edeni bile o sitede gördüm. :) Özellikle Recep Baltaş var ya onda tamamen Amerika aşkı var resmen. Saygı duyar mıyım, evet. Amerika aşığı olsa da bile bize zarar vermediği sürece Allah'ın izni ile sıkıntı olamaz.

Ekran Görüntüsü (70).png

Son düzenleme:

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Valla adam teknolojiyide forumla ilgilenmeyi de seviyor, bu Baltaş.
Bende ilk üye olduğumda direkt ceza yedim. Sistemlerine hakaret ediyorum içimden. çünkü neden bloke yediğimi bilmiyorum. Sonrasında bakıyorum konu sahibi arkadaşın dediği durumdan bende ceza yiyorum. Bir kururursun; gittim forumda ne kadar hata var hepsini topladım. Başlık açtım ve tak tak tak modların yaptığı hataları bile koydum. Çat yine ceza yedim :D

Geri bildirim sistemleri yok. Ulaşılamaz adamlar, ö. m kapalı..

Adamlar bedava hit alıyor, yazdığın her yorumda keyword kazanıyor. Fakat açıklama olmadan gümleniyorsun.

Reaksiyon puanı
66
Valla adam teknolojiyide forumla ilgilenmeyi de seviyor, bu Baltaş.
Bende ilk üye olduğumda direkt ceza yedim. Sistemlerine hakaret ediyorum içimden. çünkü neden bloke yediğimi bilmiyorum. Sonrasında bakıyorum konu sahibi arkadaşın dediği durumdan bende ceza yiyorum. Bir kururursun; gittim forumda ne kadar hata var hepsini topladım. Başlık açtım ve tak tak tak modların yaptığı hataları bile koydum. Çat yine ceza yedim :D

Geri bildirim sistemleri yok. Ulaşılamaz adamlar, ö. m kapalı..

Adamlar bedava hit alıyor, yazdığın her yorumda keyword kazanıyor. Fakat açıklama olmadan gümleniyorsun.

bi dönemin pc den para kazanan kişilerinde olan bi travma var onlarda da.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Valla bilmiyorum neyin tavrı var da... Bir sistem ve kurallar zinciri oluşturuyorsan, mahkeme de kurman gerekir. Bir adam neden ceza yediğini nerede bilecek te kendini düzeltecek ? Mahkemelerde bile emsal diye birşey var. Moderatör bile hatasını yakalamıştım yediğim cezanın aynısında. İlk 2 mesajından birinde kişiyi yasaklarsan ne olur hâlin? Eski adama yap tamam da, çaylak acemilerle derdin ne yani. Zaten keywordlerin, içeriğinde zaman geçiren adamın süresi, yorumu sana trilyon kazandırabilecekken adsense vsden...

Başta çekici geldi. Üyelik açtım. Lakin şimdi arada bir takılıyorum. Bazen üyeler zıplıyor herşeye sıcak bir ortam oluşuyor bazende kimseler yok. İnsan yetkililerin iki hesabı olduğunu düşünüyor. Yine de Sayın BALTAŞ'ın forumda konuşması tartışması hoş.

Bizim ALTAN bey'in de yazılarını kolay beri göremedim forumda. Eskiden belki çok aktiftir de şimdi ben görmedim en azından. Bu başlığa yazdığını görünce direkt kafam şuna gitti. Rakip veya Dost platformun adı geçince otomatikman birileri bilgi verdi ve geldi :)

Reaksiyon puanı
66
Valla bilmiyorum neyin tavrı var da... Bir sistem ve kurallar zinciri oluşturuyorsan, mahkeme de kurman gerekir. Bir adam neden ceza yediğini nerede bilecek te kendini düzeltecek ? Mahkemelerde bile emsal diye birşey var. Moderatör bile hatasını yakalamıştım yediğim cezanın aynısında. İlk 2 mesajından birinde kişiyi yasaklarsan ne olur hâlin? Eski adama yap tamam da, çaylak acemilerle derdin ne yani. Zaten keywordlerin, içeriğinde zaman geçiren adamın süresi, yorumu sana trilyon kazandırabilecekken adsense vsden...

Başta çekici geldi. Üyelik açtım. Lakin şimdi arada bir takılıyorum. Bazen üyeler zıplıyor herşeye sıcak bir ortam oluşuyor bazende kimseler yok. İnsan yetkililerin iki hesabı olduğunu düşünüyor. Yine de Sayın BALTAŞ'ın forumda konuşması tartışması hoş.

Bizim ALTAN bey'in de yazılarını kolay beri göremedim forumda. Eskiden belki çok aktiftir de şimdi ben görmedim en azından. Bu başlığa yazdığını görünce direkt kafam şuna gitti. Rakip veya Dost platformun adı geçince otomatikman birileri bilgi verdi ve geldi :)
recep baltaşın youtube videolarındaki haline kanarak takibe başladım.gerek o gerek çevresi tarafından siber zorbalığa ve hakaretlere maruz kalarak işi bitirdim.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
recep baltaşın youtube videolarındaki haline kanarak takibe başladım.gerek o gerek çevresi tarafından siber zorbalığa ve hakaretlere maruz kalarak işi bitirdim.
Merak etme, ben onlar ile kavga yapan birisini olarak söylüyorum. Beni 1 kere taciz etmeye çalıştılar ama en sonunda perma yemedikten hemen önce büyük bir kavga yaptım BERWAR ile. Hakaret, küçümseme yağmuru yağıyordu resmen. Herkes ne olduğunu anlamaktan zorlandı bile. Yok şu sahte, yok şu gerçek gibi olaylar yüzünden kavga boyutuna gitti ve orada inadına küfür ettim, sövdüm ve orada ne aklıma geldi ise hepsini yaptım. En sonunda konu kitlenip, BERWAR banlanmadı ama bana ban attılar. Şunu diyebilirim, genelde istedikleri kullanıcıları üstüne basarak ban vermekten ya da kendi inançları koydurtmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Ben senin dediğini bizzat yaşadım.