Okuyan Bilir Google Play'de Yayında !

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selam dostlar, Sizlere yeni oyunumu tanıtmak istiyorum. Şimdi sizleri Oyunun tanıtımıyla baş başa bırakıyorum :)

► Oyun Adı: Okuyan Bilir

► Oyun Logosu :
OkuyanBilir.png

► Oyun Türü: Bilgi Yarışması

► Oyunun Tanıtım Yazısı:

Merhaba, genel kültür bilgine çok mu güveniyorsun ? O halde bu oyun tam senlik ! Oyunda ne kadar çok doğru sayısına ulaşırsan genel kültür seviyen o kadar iyi demektir. Dikkat et, 3'den fazla yanlış yapma! Eğer 3'den fazla yanlış yaparsan oyun biter !

Haydi ne duruyorsun ? Hemen oyunu indir ve eğlenceye katıl !

► Oyunun Ekran Görüntüleri:

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

► Oyunun Tamıtım Videosu:https://www.youtube.com/watch?v=CfChwS0WxbE

Oyunu
googleplay.jpg

Son düzenleme:

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Oyunu indirip oynadım ve bu değerlendirmenin aynısını play storeden de yazacağım. Öncelikle tebrik ederim oyun güzel olmuş tabii ki eksikleri var onlardan biri arka plan da müzik olmaması. Böyle kısık seste yarışmadan sıkılmamak için güzel bir arka plan müziği konulabilir.
İkinci olarak yanlış yaptığımız da doğru cevabı göremiyorum bu da çözülse iui olur. Tabii ki daha eksikleri var ama yine de bu eksikler düzelirse geriye sadece geliştirmek kalır.

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Oyunu indirip oynadım ve bu değerlendirmenin aynısını play storeden de yazacağım. Öncelikle tebrik ederim oyun güzel olmuş tabii ki eksikleri var onlardan biri arka plan da müzik olmaması. Böyle kısık seste yarışmadan sıkılmamak için güzel bir arka plan müziği konulabilir.
İkinci olarak yanlış yaptığımız da doğru cevabı göremiyorum bu da çözülse iui olur. Tabii ki daha eksikleri var ama yine de bu eksikler düzelirse geriye sadece geliştirmek kalır.
Merhaba dostum, öncelikle oyunu test edip görüşlerini yazdığın için çok teşekkür ederim. Şimdi sırasıyla önerilerini değerlendiriyorum.
1- Gelecek güncelleme ile oyuna arka plan müziği ekleyeceğim. Bu müzik içinde oyunun tanıtım videosundaki müziği düşünüyorum sence nasıl olur?
2- Yanlış cevabın gösterilmesi özelliği hemen hemen oyunu oynayan herkes tarafından isteniyor. Ama doğru cevabın gösterilmemesinin bir sebebi (Bu sebebi oyuna s.s.s bölümü yapıp orayada ekleyeceğim) var, oynadığın oyun bitip yeni oyuna girince soru listesi sıfırlanıyor ve bir önceki oyunda çıkan sorular tekrar çıkabiliyor. Eğer yanlış yaptığın sorunun doğrusunu gösterseydim diğer oyunlarda tüm soruları doğru yapardın ve oyunun anlamı kalmazdı. Farklı önerilerin varsa yazabilirsin.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
1. Olarak o tanıtım videosunda ki müzik olur ama o yarışma esnasında değil de ana menüde iken hoş olur. Yarışma esnasında kafamızı dağıtmayacak güzel bir müzik bulman lazım.

2.olarak ise o dediğin şeyin aynısını bende düşündüm bunun için de soru sayıdını artırman gerekecek. O zaman dediğin gibi olması daha mantıklı şu an için.

Ekstra bir şey daaiha söyleyim, mesela oyuna başla derken, ana menüye dön derken, nasıl oynanıra tıklarken filan bir efekt olması çok iyi olur. Yani oraya geçiş efekti. Göze daha hoş gelecektir. Bu doğru yanlış efektleri de biraz daha geliştirilmeli ve diğer soruya geçerken de güzel bir efekt olmalı kaymalı filan. Yapacağınıza inanıyorum.

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
1. Olarak o tanıtım videosunda ki müzik olur ama o yarışma esnasında değil de ana menüde iken hoş olur. Yarışma esnasında kafamızı dağıtmayacak güzel bir müzik bulman lazım.

2.olarak ise o dediğin şeyin aynısını bende düşündüm bunun için de soru sayıdını artırman gerekecek. O zaman dediğin gibi olması daha mantıklı şu an için.

Ekstra bir şey daaiha söyleyim, mesela oyuna başla derken, ana menüye dön derken, nasıl oynanıra tıklarken filan bir efekt olması çok iyi olur. Yani oraya geçiş efekti. Göze daha hoş gelecektir. Bu doğru yanlış efektleri de biraz daha geliştirilmeli ve diğer soruya geçerken de güzel bir efekt olmalı kaymalı filan. Yapacağınıza inanıyorum.
1 - Eğer müzik önerin varsa söyleyebilirsin.
2- Daha çok soru sayısına ulaşmamız için bize eklenmesini istediğin soruları oyun içindeki soru öner butonundan gönderebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve oyunu çevrene önerirsen bana çook destek olmuş olursun dostum :)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
1 - Eğer müzik önerin varsa söyleyebilirsin.
2- Daha çok soru sayısına ulaşmamız için bize eklenmesini istediğin soruları oyun içindeki soru öner butonundan gönderebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve oyunu çevrene önerirsen bana çook destek olmuş olursun dostum :)
Tamamdır başarılar dostum ?