2000 TL civarında Xiaomi telefon önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Başlıkta da belirttiğim gibi 2000 tl civarında xiaomi bir telefon arıyorum genellikle oyun oynadığım için o fiyat civarında xiaomi ile kafa tutacak bir telefon görmedim ayrıca lütfen telefon önerilerinizde oppo, meizu tarzında az bilindik telefonlar önermeyin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yani xioami çok bilindik oppo Meizu bilindik değil öyle mi? Vay arkadaş bu günleri de mi görecektik.

2000 civarının en iyisi leş ön kamerası dışında LG v30

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
2000 i aşmasak iyi olur ya bütçe el vermiyor bu arada türkiyede az bilinen markalar için konuştum ben

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Başlıkta da belirttiğim gibi 2000 tl civarında xiaomi bir telefon arıyorum genellikle oyun oynadığım için o fiyat civarında xiaomi ile kafa tutacak bir telefon görmedim ayrıca lütfen telefon önerilerinizde oppo, meizu tarzında az bilindik telefonlar önermeyin.

Şuan için RN7

Biraz beklenebilirse RN8

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
realme 3 pro

2000 liranın altında daha iyisi yok
ben ya türkiye garantili redmi note 7
yada büyük ihtimalle realme 3 pro alacağım

zaten telefonu sağlam ve dikkatli kullanırım üstlerinide kalın koruma ile kapatırım 3 ayda bir gorilla glas camlarınıda değiştiririm problem olmaz en az 3 sene gider

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41

Redmi Note 7 yi sevdim fiyatına göre baya iyi lakin telefonun yamulma sorununu gördüm çerçeveler plastik tarzı bi malzeme kullandığı için beni tatmin etmedi

Mi A3 ise Note 7 ile kapışacak düzeyde lakin ekran ı 720p - 290ppi bana biraz düşük kalıyor bu değerler

realme konusuna gelirsek adını nerdeyse ilk defa duyduğum bir telefon onun için sıcak bakamıyorum.
Hala tereddütteyim ya note 7nin az da olsa yamulma sorunu var mi a3 ün 720 ekranı var mi 8 lite la da kararsız kaldım batarya konusunda ne işler çıkarttığını bilemiyorum diğer 2telefon 4000mph mi 8 lite 3350 sizler ne düşünüyorsunuz

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Redmi Note 7 yi sevdim fiyatına göre baya iyi lakin telefonun yamulma sorununu gördüm çerçeveler plastik tarzı bi malzeme kullandığı için beni tatmin etmedi

Mi A3 ise Note 7 ile kapışacak düzeyde lakin ekran ı 720p - 290ppi bana biraz düşük kalıyor bu değerler

realme konusuna gelirsek adını nerdeyse ilk defa duyduğum bir telefon onun için sıcak bakamıyorum.
Hala tereddütteyim ya note 7nin az da olsa yamulma sorunu var mi a3 ün 720 ekranı var mi 8 lite la da kararsız kaldım batarya konusunda ne işler çıkarttığını bilemiyorum diğer 2telefon 4000mph mi 8 lite 3350 sizler ne düşünüyorsunuz

bu telefonlardan çok daha iyi realme 3 pro
tek problem micro usb onun haricinde bin basar hepsine

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Realme 3 pro nun birkaç siteye baktığımda garantisi göremedim onun için almayı düşünmüyorum ayrıca daha telefon markasını 2 gün önce duydum yani o kadar bilinmeyen bir telefon olduğu için yanaşmıyorum.
Bunalar arasında kararsız kaldım başka fikri olan söyleyebilir mi.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ben yerinde olsam bütçemi arttırıp Mİ9T alırdım bütçeni biraz arttırabilirsen seçenekler artıyor