Bu konuyu okuyanlar

disiteknoloji

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Gm9pro mun kutusundan çıkan kulaklığa aşığım. Benim için dünyanın en güzel kulaklığı olabilir. Dolby kalitesi ile dinlemek ayrı keyifli :)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Thx çok ayrı bir boyut. Tabi sertifikası alındığında satılan ürünün fiyatınıda iki katına çıkarıyor.
Razer Kraken tournament kullandım thx sertifikasına sahip efsane sesi vardı oyunda, müzikte, filmde, çok güzeldi ama yüksek seste kondisyona uğraması sebebi ile sattım asla duyulmuyacak kadar az bir cızırtı vardı arkadaş duyamadı o çızırtıyı ama benim kafamın içinde dönüyordu o cızırtı bazı insanlar düşük frekansı falan duyar meselesı vardı onlardanım herhalde.

Reaksiyon puanı
5,172
Razer Kraken tournament kullandım thx sertifikasına sahip efsane sesi vardı oyunda, müzikte, filmde, çok güzeldi ama yüksek seste kondisyona uğraması sebebi ile sattım asla duyulmuyacak kadar az bir cızırtı vardı arkadaş duyamadı o çızırtıyı ama benim kafamın içinde dönüyordu o cızırtı bazı insanlar düşük frekansı falan duyar meselesı vardı onlardanım herhalde.
Konudaki 1 More Triple ilk kulakiçi thx sertifikasına sahip kulaklık. Bende ilk onda deneyimledim. Gerçekten sesin yön ve sahne algısı iyiydi ancak dediğim gibi fiyat uçuktu. Benzer fiyatlara daha iyi kulaklıklar kullandım.

Kiera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam, araştırırken gördüm, Yinyoo Revonext QT2 kulaklık nasıldır acaba? Elimde 200-250 TL gibi bir para var, uygun kulaklık arıyorum. Genelde Rock ve Electronic dinlerim, oyun oynadığım da oluyor ara sıra. Daha önceden Sony MDR EX650AP kulaklığım vardı (100 tl gibi bir fiyata almıştım 1-2 yıl önce, performansı fena değildi sanırım.) ancak jak girişinde temassızlık sorunu oluştu, lehimleme yapmama rağmen malesef düzelmedi. Kısacası önerinin varsa öğrenebilir miyim hocam?

Reaksiyon puanı
5,172
Selam, araştırırken gördüm, Yinyoo Revonext QT2 kulaklık nasıldır acaba? Elimde 200-250 TL gibi bir para var, uygun kulaklık arıyorum. Genelde Rock ve Electronic dinlerim, oyun oynadığım da oluyor ara sıra. Daha önceden Sony MDR EX650AP kulaklığım vardı ancak jak girişinde temassızlık sorunu oluştu, lehimleme yapmama rağmen malesef düzelmedi. Kısacası önerinin varsa öğrenebilir miyim hocam?
Şurada QT2 nin incelemesini yaptım. Bi göz atın isterseniz.

Kiera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şurada QT2 nin incelemesini yaptım. Bi göz atın isterseniz.

İnceleme güzel olmuş dostum. QT2S modeline yöneleceğim o halde QT2 yerine, yardımın için teşekkürler.

Kaan2094

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KZ ZS5 kulaklık kullanmıştım ancak kulak boyutuma göre bi tık küçük kaldı ve kulaklığın dış çeperi köşeli bir yapıda olduğu için bir süre sonra zaten küçük gelen kulağımı ciddi şekilde ağrıttı 200-300 arası kulaklık arıyorum kafamda zs10 modeli var kz zs5 e göre kulaklığın dış çeperi daha oval yapıda yani kulağımda bi ağrı yapacağını zannetmiyorum, yine de önerilerinizi bekliyorum

Reaksiyon puanı
5,172
KZ ZS5 kulaklık kullanmıştım ancak kulak boyutuma göre bi tık küçük kaldı ve kulaklığın dış çeperi köşeli bir yapıda olduğu için bir süre sonra zaten küçük gelen kulağımı ciddi şekilde ağrıttı 200-300 arası kulaklık arıyorum kafamda zs10 modeli var kz zs5 e göre kulaklığın dış çeperi daha oval yapıda yani kulağımda bi ağrı yapacağını zannetmiyorum, yine de önerilerinizi bekliyorum
zs10 kullanmadım bu yüzden kasa boyutlarını bilmiyorum ancak revonext qt2 zs5 den açık ara çok daha küçük ve konforlu bir kulaklık.

Kaan2094

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kulaklıkta zs5 gibi köşeli yapıda bence yuvarlak olsa daha rahat olur. Çünkü kulaklığı kulağımızın içine tam olarak oturtmak için iyice kulağımızın içine bastırmamız gerekiyor bastırınca da kulaklık köşeli olduğundan ağrı yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem kullanacağım kulaklığın mikrofonu da önemli ona göre bir tavsiye verebilir misin

Reaksiyon puanı
5,172
Bu kulaklıkta zs5 gibi köşeli yapıda bence yuvarlak olsa daha rahat olur. Çünkü kulaklığı kulağımızın içine tam olarak oturtmak için iyice kulağımızın içine bastırmamız gerekiyor bastırınca da kulaklık köşeli olduğundan ağrı yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem kullanacağım kulaklığın mikrofonu da önemli ona göre bir tavsiye verebilir misin
Ben zs10 kullanmadım bu yüzden bir şey diyemem ancak rahatsız etmeyeceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isterim ki bu tarz kulaklıkların mikrofonları sadece sadece arama için üretilir. Daha fazlası için profesyonel modellere yönelmelisiniz.

Kaan2094

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zs10 duruşu hoşuma gitti ancak alacağım sitede iade gibi birşey olmadığı için alım sonrasında pişman olursam yapabileceğim birşey kalmıyor