Mouse&Mousepad seçimi

Bu konuyu okuyanlar

The`Matrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar ve abiler merhaba. Kendime yeni bir mouse ve mousepad alacağım.
Bütçem 200 tl. 200tl ile ikisinide almam lazım. elime Logitech g300s küçük geliyor hiç sevmiyorum. Elim galiba orta-büyük arasında :).
Aklımda Steelseries Rival 105 +birde mousepad vardı 30-40 tl civarında ama o da daha çok küçük eller için diye duydum.
Mouse tutuş şeklim Fingertrip ile Palm arası pençe gibi tutmuyorum ve mousenin avuç içime uturup elimde dolu dolu hissetmek istiyorum.
Razer Abyssus hoşuma gitti ama sizdende fikir alayım.

Birkaç örneğim var yorumlarınızı bekliyorum.

Razer Abyssus 2000+goliathus mousepad: Razer Abyssus 2000 Mouse + Razer Golıathus Control Fıssure Fiyatı

Steelseries Rival 105: SteelSeries Rival 105 Pixart Optik Sensör 4000 CPI Omron Fiyatı

Birde Adatanın XPG diye bir markası varmış mouse+RGB mousepad uygun fiyatlıymış kalitesi nasıldır bilmem: INFAREX M10 Oyun Mouse ve INFAREX R10 RGB Mousepad Bundle 0CVB.XPG.13.001638 XPG | Trendyol

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar ve abiler merhaba. Kendime yeni bir mouse ve mousepad alacağım.
Bütçem 200 tl. 200tl ile ikisinide almam lazım. elime Logitech g300s küçük geliyor hiç sevmiyorum. Elim galiba orta-büyük arasında :).
Aklımda Steelseries Rival 105 +birde mousepad vardı 30-40 tl civarında ama o da daha çok küçük eller için diye duydum.
Mouse tutuş şeklim Fingertrip ile Palm arası pençe gibi tutmuyorum ve mousenin avuç içime uturup elimde dolu dolu hissetmek istiyorum.
Razer Abyssus hoşuma gitti ama sizdende fikir alayım.

Birkaç örneğim var yorumlarınızı bekliyorum.

Razer Abyssus 2000+goliathus mousepad: Razer Abyssus 2000 Mouse + Razer Golıathus Control Fıssure Fiyatı

Steelseries Rival 105: SteelSeries Rival 105 Pixart Optik Sensör 4000 CPI Omron Fiyatı

Birde Adatanın XPG diye bir markası varmış mouse+RGB mousepad uygun fiyatlıymış kalitesi nasıldır bilmem: INFAREX M10 Oyun Mouse ve INFAREX R10 RGB Mousepad Bundle 0CVB.XPG.13.001638 XPG | Trendyol

İndirimleri yakalayıp Rival 300S almanı tavsiye ederim. Kendim 4-5 ay önce itopyadan 190 liraya Mousepad’li bundle’ını satın aldım. Gayet memnunum.

The`Matrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İndirimleri yakalayıp Rival 300S almanı tavsiye ederim. Kendim 4-5 ay önce itopyadan 190 liraya Mousepad’li bundle’ını satın aldım. Gayet memnunum.
Oo çok teşekkür ederim söylemenizle birlikte fiyatına baktım 285 tl den 209 tl ye düşmüş :) ama sadece mouse ve stokta yok. Peki yazdığım diğer mouselara ne dersiniz bir alternetifimiz olsun :)

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
HyperX Pulsefire Core’a da bakabilirsiniz, o da iyi bir mouse. Steelseries sadece yazılım olarak daha gelişmiş bir marka

The`Matrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ya zaten esporcu falan değilim yani aşırı kullanmayacağım özelliklerini falan ama 1 kere alıyoruz iyisini almak lazım. HyperX i 186 tl ye buldum ve stokta da var rival300s stokta yok acaba onu mu beklesem hyperx mi alsam kararsız kaldım.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
ya zaten esporcu falan değilim yani aşırı kullanmayacağım özelliklerini falan ama 1 kere alıyoruz iyisini almak lazım. HyperX i 186 tl ye buldum ve stokta da var rival300s stokta yok acaba onu mu beklesem hyperx mi alsam kararsız kaldım.

Dediğim gibi ikisi de iyi, hangisi uygunsa onu almanı öneririm.

The`Matrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çok teşekkür ederim Sağolun yardımlarınız için. Kafam baya karışıktı çünkü Corsair Harpoonlar, Rival 105-110 lar Razer abyssus lar :D Muhtemelen hyperx alacağım. Tekrardan teşekkürler ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha birde mouse tutarken yüzük ve serçe parmak dışarıda kalıyor 300s te durum nedir? parmakları koyacağımız bir yer var gibi gözüküyor fotoda. 2 parmakta sığıyormu oraya?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Çok teşekkür ederim Sağolun yardımlarınız için. Kafam baya karışıktı çünkü Corsair Harpoonlar, Rival 105-110 lar Razer abyssus lar :D Muhtemelen hyperx alacağım. Tekrardan teşekkürler ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha birde mouse tutarken yüzük ve serçe parmak dışarıda kalıyor 300s te durum nedir? parmakları koyacağımız bir yer ar gibi gözüküyor fotoda. 2 parmakta sığıyormu oraya?

Hangi mouse’u alırsanız, güle güle kullanın. Rival 300S ergonomi açısında bunu mutlu ediyor, benim parmaklarım ortalama büyüklükte sayılır ve hiç parmaklarımın dışarda kalması gibi bir durum yaşamadım.

Kağan Oduncu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
eğer almadıysanız kesinlikle o önerilenleri tavsiye etmiyorum. 200 tl lik bütçeyle (belki şimdi 20 30 tl daha fazladır)
Ben Razer Deathadder 3500 DPI 3.5G sensör aldım 3 farklı ışık modu var yazılımı falan var 200 tl ye bulabilirsiniz gayet şık
Ürün kodu: Rz01--0163 Çok güzel ergonomik yapısı var. razer kalitesini hissettiriyor ve tepkimesi çok hızlı