Instagram hesabı yetki dışı beğenme ve sürekli engel problemi?

Bu konuyu okuyanlar

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Instagram tarafından sürekli engel alıyorum. birkaç kerede hesabın başkasının eline geçti diğerek şifremi değiştirdim. Üç günlük engel geldi ve kimsenin fotoğrafını beğenmiyorum, takip edip takipten de çıkaramıyordum. Engel kalkalı 4 gün oldu yine engel almışım. Ayrıca hesabım yetkim dışında başka fotoğraflar beğeniyor. Defalarca şifremi değiştirmeme rağmen bu oluyor. Var mı bunun bir çaresi acaba?

*Aşağıda gördüğünüz fotoğrafları ben beğenmedim ve sürekli oluyor*
Screenshot_20190827-023533_Gallery.jpg
Screenshot_20190827-023533_Gallery.jpg

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Uygulamalar kısmından izin verdiğiniz uygulamaları kapatın. Şifrenizi değiştirin bir sorun kalmayacak.

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
İnstagramı herhangi bir uygulamaya bağladınmı bu problem üçüncü parti uygulamaları kullandığın zaman olacak bir durum..

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İnstagramı herhangi bir uygulamaya bağladınmı bu problem üçüncü parti uygulamaları kullandığın zaman olacak bir durum..
Takibi Bırakanlar diye bir uygulama var. Instagrama giriş yaptım. Ondan olabilir mi yani?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bu tür kullanıcı harici yapılan işlemler üçüncü parti yazılımlardan kaynaklı uygulamadan çıkış yap sonrada şifreni değiştir..

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Instagram tarafından sürekli engel alıyorum. birkaç kerede hesabın başkasının eline geçti diğerek şifremi değiştirdim. Üç günlük engel geldi ve kimsenin fotoğrafını beğenmiyorum, takip edip takipten de çıkaramıyordum. Engel kalkalı 4 gün oldu yine engel almışım. Ayrıca hesabım yetkim dışında başka fotoğraflar beğeniyor. Defalarca şifremi değiştirmeme rağmen bu oluyor. Var mı bunun bir çaresi acaba?

*Aşağıda gördüğünüz fotoğrafları ben beğenmedim ve sürekli oluyor*
Ekli dosyayı görüntüle 77685Ekli dosyayı görüntüle 77685
Galiba takipçi arttırma sitelerine girdin. Instagram tüm bilgilerini değiştir. (kullanıcı adı dahil)

Böyle sitelere girerken fake hesap ile girip kendi hesabınıza takipçi atmanız gerekiyor. Aksi taktirde bu tür sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

İnstagramservices

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullanıcı adınızı, şifrenizi değiştirdikten sonra hesabınızı dondurup açınız. Sorun düzelecektir.