Galatasaray’ın Yeni Transferi Emre Mor İstanbul’da!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Galatasaray'ın kiralamak için anlaştığı Emre Mor, İstanbul'a geldi. Emre Mor, havalimanında basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

Galatasaray’ın yeni transferi Emre Mor, İstanbul’a geldi. Portekiz’in Porto kentinden kalkan uçakla saat 19.00’da İstanbul Havalimanı’na ayak basan Emre Mor, sarı kırmızılı kulübün yetkilileri tarafından karşılandı.
Görüşmelere başlandığı borsaya bildirilen Emre Mor’un sağlık kontrollerinden geçtikten sonra sarı kırmızılı takımın yeni sezon çalışmalarına katılması bekleniyor.
emre-mor2_9036202.jpg

Havalimanında basın mensuplarına açıklamada bulunan Emre Mor, Galatasaray’ın büyük bir kulüp olduğunu vurgulayarak, “Uzun süredir bekliyordum, sonunda geldiğim için mutluyum. Fatih Terim ile güçlü bir ilişkimiz var. Onunla tekrar çalışacağım için mutluyum. Büyük bir teknik direktör. Antrenmanlara çıkacağım, ardından tek tek maçlara odaklanacağız. Sonrasında eminim başarılı olacağız” ifadelerini kullandı.

Danimarka’da 1997’de dünyaya gelen Emre Mor, futbola Bronshoj Boldklub’de başladı. Lyngby’ye transferinin ardından 2014 senesinde Fransız ekibi Saint-Etienne tarafından denenen futbolcu, 2015 yılında Nordsjaeland’a transfer oldu. Bir yıl sonra Alman takımı Borussia Dortmund’a transfer olan Emre Mor, 2017 senesinde de İspanyol ekibi Celta Vigo’ya gitti.

Danimarka Milli Takımı’nın çeşitli yaş gruplarında forma giyen 22 yaşındaki kanat oyuncusu tercihini A Milli Futbol Takımı’ndan yana kullandı ve ay-yıldızlı formayı 15 kez terletirken 1 gol kaydetti.

Kaynak: Skor

Edenhazard

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Çok yetenekli de ben olucağını sanmiyorum

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Türkiye'de zor performans gösterecektir. Biz göbek büyütmeyi seven futbolcular yetiştiriyoruz, böyle genç ve yetenekli adamlar kendilerini gösteremiyor.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Gençler şu anki disiplinsizlikle, rahatlıkla yetişemez Türkiye'de.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Gençlerde hiç iş yok diyeceğim kendimi de gömmek istemiyorum. Neyse...

byeh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fatih Terimle havayi bulucak bu cocuk gorursunuz. Ama her an sakatlanicak gibi guven vermiyor. ?