A50 Kılıf Ekran Koruyucu

Bu konuyu okuyanlar

Poseidon838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geçenlerde buradakilerin yardımıyla A50 almaya karar verdim ve aldım
Kılıf olarak da bunu aldım fakat

Bu ekran koruyucuyu alacaktım yanında ama şuan stokta yok

Sizce bu da idare eder mi ayrıca curve glass ekran koruyucuların bazı kılıflar yüzünden çıktığını okudum sizce bu kılıfla uyar mı dafoni olan spigen olanın kendi kılıfıyla uyacağını varsayıyorum fakat dediğim gibi stokta kalmamış

Ayrıca MediaMarkt taki cepax ekran koruyucular ekranı ne kadar kaplar ne kadar kalitelidir
Not: Nano glass düşünmüyorum

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Spigen‘in curve ekranlı koruma camlarının çıktığını ”Hepsiburada” uygulamasında ben de okumuştum..
Kulıflara gelecek olursak,kılıflarına güvenebilirsiniz gerçekten kaliteli ve dayanıklılar..(spigen’in sitesinden almanızı tavsiye ederim çünkü Hepsiburada ile sitesinin aynı kalitede sattığını düşünmüyorum ).Cepax ise hiç kullanmadım ama marka olarak pek sevimsiz geldiği için kullanmıyorum.. :) (iPhone 7 Plus kullanıcısı olarak Spigen ekran koruyucu ve kılıfını kullanmaktayım neredeyse 10-11 aydır ürünlerini kullanmaktayım)

Poseidon838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Spigen‘in curve ekranlı koruma camlarının çıktığını ”Hepsiburada” uygulamasında ben de okumuştum..
Kulıflara gelecek olursak,kılıflarına güvenebilirsiniz gerçekten kaliteli ve dayanıklılar..(spigen’in sitesinden almanızı tavsiye ederim çünkü Hepsiburada ile sitesinin aynı kalitede sattığını düşünmüyorum ).Cepax ise hiç kullanmadım ama marka olarak pek sevimsiz geldiği için kullanmıyorum.. :) (iPhone 7 Plus kullanıcısı olarak Spigen ekran koruyucu ve kılıfını kullanmaktayım neredeyse 10-11 aydır ürünlerini kullanmaktayım)
Nasıl aynı kalitede satmayacaklar ki sonuçta onlar da ürünü spigen den temin ediyorlardır(ya da ondan temin etmiş birinden :) )

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Nasıl aynı kalitede satmayacaklar ki sonuçta onlar da ürünü spigen den temin ediyorlardır(ya da ondan temin etmiş birinden :) )
Kız arkadaşım Hepsiburada’dan almıştı iPhone 7 için ancak çok dikkatle kullanmasına rağmen kılıf eski sıkı kavramasını bıraktı (kısa bir süre içinde) ancak benim kullandığım (Spigen’den aldım) ve hala çok iyi ve sıkı şekilde kavrıyor (aynı kılıf modeli)(benim 7Plus kız arkadaşımın 7) sırf bundan sonra ben hepsiburada’ya karşı bir önyargılı oldum ister istemez (bazı ürünlerde)? evet Spigen’den temin etmişlerdir ancak bilmiyorum ,benim garip bir durumum işte..?

Poseidon838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kız arkadaşım Hepsiburada’dan almıştı iPhone 7 için ancak çok dikkatle kullanmasına rağmen kılıf eski sıkı kavramasını bıraktı (kısa bir süre içinde) ancak benim kullandığım (Spigen’den aldım) ve hala çok iyi ve sıkı şekilde kavrıyor (aynı kılıf modeli)(benim 7Plus kız arkadaşımın 7) sırf bundan sonra ben hepsiburada’ya karşı bir önyargılı oldum ister istemez (bazı ürünlerde)? evet Spigen’den temin etmişlerdir ancak bilmiyorum ,benim garip bir durumum işte..?
Kılıfı spigen den aldım zaten de ekran koruyucu bulamıyorum bir tek ebay de buldum orada da fiyatlar malum 20 25$ aman dedim. Bulabilirseniz link atarsanız sevinirim

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Kılıfı spigen den aldım zaten de ekran koruyucu bulamıyorum bir tek ebay de buldum orada da fiyatlar malum 20 25$ aman dedim. Bulabilirseniz link atarsanız sevinirim
Spigen iletişim hattından ekran koruyucu konusunda bilgi alın derim..hem stok kontrolü açısından hem de ürünü getirtme şansı var mı veya yine stoklara gelir mi gelirse ne zaman gelir gibi sorular sorun derim.. belki çözüm bulabilirler :)
74962
BBA9F8B2-34F0-4DA0-A720-920B82F49BE2.jpeg

Poseidon838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Spigen iletişim hattından ekran koruyucu konusunda bilgi alın derim..hem stok kontrolü açısından hem de ürünü getirtme şansı var mı veya yine stoklara gelir mi gelirse ne zaman gelir gibi sorular sorun derim.. belki çözüm bulabilirler :)Ekli dosyayı görüntüle 74962Ekli dosyayı görüntüle 74962
Attım bakalım mail i
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belirttiğim dafoni ekran koruyucu spigen kılıfa uyar mı her ihtimale karşı

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Attım bakalım mail i

Belirttiğim dafoni ekran koruyucu spigen kılıfa uyar mı her ihtimale karşı
Aramanız daha iyi olur e-mail’e biraz geç bakabilirler hem iletişim açısından daha iyi yöntem olur.. :)

Poseidon838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aramanız daha iyi olur e-mail’e biraz geç bakabilirler hem iletişim açısından daha iyi yöntem olur.. :)
Ürün stok bilgisi henüz bildirilmedi diye geri dönüş yaptılar mail ile

Yok böyle bir şey ya telefona spigenin 3 farklı kılıfı kendi sitesi dahil her yerde buluyorum ama ekran koruyucu hiçbirinde yok

Son düzenleme:

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Samsung Galaxy A50 5D Tam Kaplayan Ekran Koruyucu - Lazımbana'da bu ekran koruyucuya bakabilirsin. aynı zamanda hayalet ekran dedikleri koruyuculardan da bunu tavsiye ederim. Samsung A50 Privacy 5D Hayalet Ekran Koruyucu Cam Siyah - Lazımbana'da
Tam kaplayan korumalar spigen kılıflarına uyumlu değil.. :)

Ürün stok bilgisi henüz bildirilmedi diye geri dönüş yaptılar mail ile

Yok böyle bir şey ya telefona spigenin 3 farklı kılıfı kendi sitesi dahil her yerde buluyorum ama ekran koruyucu hiçbirinde yok
Şu an internette hep farklı ama bilinmeyen markaların koruyucuları var (kaliteden çok bişey beklemeyin) isterseniz geçici olarak takıp o arada Spigen’in gelmesini bekleyebilirsiniz.. (o arada araştırmaya devam edin) :)

Poseidon838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tam kaplayan korumalar spigen kılıflarına uyumlu değil.. :)

Şu an internette hep farklı ama bilinmeyen markaların koruyucuları var (kaliteden çok bişey beklemeyin) isterseniz geçici olarak takıp o arada Spigen’in gelmesini bekleyebilirsiniz.. (o arada araştırmaya devam edin) :)
Yani benim baktığım dafoni de mi uymaz spigen kılıfa ?

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Neyse ya baktım sürat kargoya vermişler zaten onlar telefonu getirene kadar stoklar 2 kere yenilenir
Teşekkürler yardımlare için
Yine denemenizde fayda var tabii ki :) eğer amacınız derin çizikleri önlemekse ve ekran koruyucu bulamazsanız nano koruyucu yapın isterseniz :) (süper koruma yapmıyor ama bir nebze olsun koruyor)