Gta 5

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
GRAND THEFT AUTO V: PREMIUM ONLINE EDITION

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition içeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamı ile birlikte, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online'a ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunuyor. Ayrıca, , Grand Theft Auto Online'da kendi suç imparatorluğunu kurup geliştirmenin en kısa yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de birlikte geliyor.

oktaycrtk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GRAND THEFT AUTO V: PREMIUM ONLINE EDITION

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition içeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamı ile birlikte, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online'a ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunuyor. Ayrıca, , Grand Theft Auto Online'da kendi suç imparatorluğunu kurup geliştirmenin en kısa yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de birlikte geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

[/QUOTE
O zaman sadece gta yi alacagimiza bunu almak daha mantikli ben daha 2 saat once yanlizca gta yi satin aldim keske bu paketi alsaydim

Takc0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisini de almış olursun :)