Daygame deneyeceğim

Bu konuyu okuyanlar

Zingg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilirsiniz day game diye birşey var. Sokakta geçen bir kıza rastgele önüne geçersin ve muhabbet etmeye çalışır sonrada numarasını istersin. Bu türkiyede imkansız fakat yurtdışında imkanlı olsuğunu düşündüğüm için yazın deneyeceğim.

Sizden yardım istiyorum. Bu diyoloğun içine muhabetti koyulaştıracak birkaç soru vs.. eklermisiniz?

Excuse me
I know this is super random
But do you know where is the next bus stop?
Thanks i just moved here.
Are you living on here?
Good. I came here for studying.
It looks like you are student like me. I know its too boring to study exams or do homeworks. Forget them now.
Whats your name?
.. the most beautiful name I have ever heard.
My name is .. nice to meet you.
You know i am new on here. Can you show me around? (*Anlamazsa* Shall we drink coffe or eat ice cream or whatever you want?)
(Busy derse;
“I know you are bussy. Would you wanna hangout sometime?”)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Yurt dışında 5 taneden 3'ü numarasını verir ama burda en az tokat yersin.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Türk kızları temiz ve onurludur asla oyun oynatmak istemezler, niyetin ciddi olsun babana söyle bi kız bulsun köyden :D Yav ne işsizsiniz siz ya :p

Zingg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türk kızları temiz ve onurludur asla oyun oynatmak istemezler, niyetin ciddi olsun babana söyle bi kız bulsun köyden :D Yav ne işsizsiniz siz ya :p
Oyun değil aslında adı daygame olmasına bakma sen. Onun farklı sebepleri var (fesat manada değil. Açıklamaya üşeniyorum). Türk kızı istemiyorum. Bana yabancı kızlar daha cana yakın geliyor. Olay şu; Kız ile muhabbete başla (normal bildiğin muhabbet fesat şeyler yok) sonra numarasını vs.. iste. Bunu çok ileri boyutlarda yapanlar varda benim amacım fesat değil. 1 Tane kendime göre birini bulsam yeter :D Hatta biri bunu abartmadan, benim yapacağım şekilde Türkiye'de yapsa eminim en kötü hayır tarzı cevaplar alır.