En Efsane İşletim Sistemi

EN İYİ İŞLETİM SİSTEMİ

• Kullanılan toplam oy
    52

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Efsane olarak XP favorimdir. Windows tarafında kullanmaktan en zevk aldığım sistem 10 oldu tabi hiç SSD yokken kullanmadım o yüzden bir şey diyemem. Linux tecrübem yok ama onu da kullanmak istiyorum.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Yasak aşkın meyvesi mi onlar genelde en iyileri oluyor. ?

ÖRNEK :
İlgili resim

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Her yönden en iyisi gereksiz güncellemeler yok her 1 saatte bir rahatsız eden uyarılar yok.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
8.1 der kaçarım. Özellikle son 9600 versiyonu olanı HDD ile baya akıcı kullanım sağlıyor.
Win 10 HDD`nin anasını ağlatıyor SSD ye geçin diye milleti kanser ediyor :)
Sırf 8.1 kullanıyım diye 4 Nesil İntel sistem dizmişim. 4 Nesil Yukarı anakartların hiçbirinde 8.1 destekli driver bulunmuyor. Amd Ryzen de Aynı politikaya sürüklenmiş.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
8.1 der kaçarım. Özellikle son 9600 versiyonu olanı HDD ile baya akıcı kullanım sağlıyor.
Win 10 HDD`nin anasını ağlatıyor SSD ye geçin diye milleti kanser ediyor :)
Sırf 8.1 kullanıyım diye 4 Nesil İntel sistem dizmişim. 4 Nesil Yukarı anakartların hiçbirinde 8.1 destekli driver bulunmuyor. Amd Ryzen de Aynı politikaya sürüklenmiş.
?? Yaaa bilmden konuşuyorsunuz, tecrübe konuşuyor tecrübe.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Windows 8.1 şahlanıyor 7 oturmuş ağlıyor. 10 da başı boş dolaşıyor güncelleme yapıyor. (BOŞ YERE ALAN DOLDURUYOR!)

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Birazdan Microsft`da der ki, Windows 10 kullanırsanız cennetin anahtarlarını cebinizde düşünün. :D hsdjsjhdsjhdsjhds

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bilgisayarlarınızı Windows 10'a emanet ederseniz inşallah bundan ötürü sorguya çekilmeyeceksiniz ey mümin kardeşlerim

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
ilgisayarlarınızı Windows 10'a emanet ederseniz
Bilgilerinizi ajanlara veriyorlar güvenmeyin kredi kartı bilgileriniz güvende değil neden boş güncelleme yapıyor sanıyorsunuz güncellemeden sonra bir şey değişmiyor sanıyorsunuz ama çok şey değişiyor aslında bilgileriniz her türlü suçu işlemiş terörist ve ajanlara gitmiş oluyor teröre yardı etmiş oluyorsunuz eyyyyyyyyy kardeşlerim abilerim ablalarım kanmayın dış mihriklerin oyunu bu kanmayın kandırmayın biz size en güvenli şekilde geznimenizi ve alış yapmanızı sağlamak için çalışıyoruz gizli sekme açmanıza gerek yok biz zaten gizliyoruz vpn kurmanızada ggerek yok win 8.1 yanında en gelişmiş vpn vermektedir izlerken video donmayacak ve işiniz yarıda kalmayacak kardeşlerim biz sizin yanınızdayız internetin kralı oyunların 1. olun. ??

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bilgilerinizi ajanlara veriyorlar güvenmeyin kredi kartı bilgileriniz güvende değil neden boş güncelleme yapıyor sanıyorsunuz güncellemeden sonra bir şey değişmiyor sanıyorsunuz ama çok şey değişiyor aslında bilgileriniz her türlü suçu işlemiş terörist ve ajanlara gitmiş oluyor teröre yardı etmiş oluyorsunuz eyyyyyyyyy kardeşlerim abilerim ablalarım kanmayın dış mihriklerin oyunu bu kanmayın kandırmayın biz size en güvenli şekilde geznimenizi ve alış yapmanızı sağlamak için çalışıyoruz gizli sekme açmanıza gerek yok biz zaten gizliyoruz vpn kurmanızada ggerek yok win 8.1 yanında en gelişmiş vpn vermektedir izlerken video donmayacak ve işiniz yarıda kalmayacak kardeşlerim biz sizin yanınızdayız internetin kralı oyunların 1. olun. ??
Sanki 8.1'i farklı şirket yaptı...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Windows 10'u eski donanımlarla kullanamamak çok normal. Şimdi tüketici için iyi bir şey değil yeni donanımların eski sistemleri desteklememesi ama adamların mantığından baktığın zaman böyle olması gayet normal. Windows 10 ilk zamanlarına göre çok fazla ilerleme göstermiş bir sistem ki ben bu zamana kadar büyük bir sorun yaşamadım. Yaşayanlar olacaktır zaten IOS gibi kapalı kutu bir sistem değil sonuçta birçok farklı donanımda ve bilgisayarda kullanılıyor. Bilmiyorum belkide ben bir yazılımcı adayı olarak biraz duygusal bakıyorum. Hangi programı veya yazılımı görsem/kullansam işin hep arka tarafında programcıların çektiği sıkıntılar ve zorluklar geliyor aklıma. Bunu nasıl düşünmüşler, şu sıkıntıyı nasıl aşmışlar tarzı sorular dönüyor kafamda.