Bu saatten sonra 7 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Beyler ben 2014'ten beri İPhone 5s kullanıyorum o zamanlar bana 4 inç ekranı 8 mp kamera ve 16 gb hafıza yetiyordu ama artık yetmiyor bu arada telefonu IOS 10.3.5 sürümünde bıraktım ve telefon artık beni sinir ediyor sizce İPhone 7 mi alınır mı yoksa Xiaomi Mİ A2 mi alayım ?
dipnot: İlk akıllı telefonum galaxy mini 2 idi ondan direk buna geçtim android kullanamıyorum zevk meselesi tabiki İPhone'u da sırf IOS sevdiğim için kullanıyorum halkımız gibi masaya koyup hava atmak için almam
dipnot2: 2.el temiz almak istiyorum sıfır alacak durumum yok
yardımcı olursanız sevinirim
İyi forumlar

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
iOS seviyorsan alınır. Ayrıca iPhone 7 ile Xiaomi arasında kalmak çok saçma değil mi? İkisi ayrı segment telefonlar.

G7 ThinQ gibi bir telefon bakabilirsin ikinci el iPhone 7 yerine. Daha mantıklı iOS'dan vazgeçerim dersen.

Reaksiyon puanı
5,172
Iphone ve samsung üst segmentte basarılı markalar. Eğer bu iki markadan birini alacaksanız yeni nesili alın ki paranızın hakkını versin.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Iphone ve samsung üst segmentte basarılı markalar. Eğer bu iki markadan birini alacaksanız yeni nesili alın ki paranızın hakkını versin.
İPhone'un işletim sistemine alışmış biri olarak İPhone'dan devam etmek istiyorum peki 2.el temiz alınır mı ne önerirsiniz ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

iOS seviyorsan alınır. Ayrıca iPhone 7 ile Xiaomi arasında kalmak çok saçma değil mi? İkisi ayrı segment telefonlar.

G7 ThinQ gibi bir telefon bakabilirsin ikinci el iPhone 7 yerine. Daha mantıklı iOS'dan vazgeçerim dersen.
hocam ben LG sevmiyorum kronik sorunları çok fazla Xiaomi ise hepsiburada.com'da dolanırken gözüme kestirdim hosuma gitti Lite alacagıma bunu alırım dedim (teyzem lite kullanıyor) en cok korktugum şey mi a2'ye geçtikten sonra keşke İPhone alsaydım diye pişman olmak istemiyorum

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
İPhone'un işletim sistemine alışmış biri olarak İPhone'dan devam etmek istiyorum peki 2.el temiz alınır mı ne önerirsiniz ?

hocam ben LG sevmiyorum kronik sorunları çok fazla Xiaomi ise hepsiburada.com'da dolanırken gözüme kestirdim hosuma gitti Lite alacagıma bunu alırım dedim (teyzem lite kullanıyor) en cok korktugum şey mi a2'ye geçtikten sonra keşke İPhone alsaydım diye pişman olmak istemiyorum

hocam ben LG sevmiyorum kronik sorunları çok fazla Xiaomi ise hepsiburada.com'da dolanırken gözüme kestirdim hosuma gitti Lite alacagıma bunu alırım dedim (teyzem lite kullanıyor) en cok korktugum şey mi
İos kullananmaktan memnun iseniz 7 parasını hak etmeyecek bir telefon ancak alınmayacak bir teledon değil. Ben sizin yerinizde olsam bir şekilde 8 alırdım.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tam olarak bütçeniz nedir
şuanda bütçem yok ama olsaydı 3000-3500'e çıkardım

İos kullananmaktan memnun iseniz 7 parasını hak etmeyecek bir telefon ancak alınmayacak bir teledon değil. Ben sizin yerinizde olsam bir şekilde 8 alırdım.
sıfır alacak durumum yok hocam

bu arada 128'lik almak istiyorum hafıza benim için çok önemli

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Android istersen 3500 e g7 thinq var fiyatıyla ve donanımıyla rakipsiz bi telefon yada daha ucuza meızu 16 var

Reaksiyon puanı
5,172

Bütçenize göre çok şey istiyorsunuz.

Bütçenize göre çok şey istiyorsunuz.

Son düzenleme:

ReeLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Son zamanki telefon zamlarindan sonra o kadar parayı iphone7`ye vermek bence gereksiz. O fiyata daha iyi telefon bulabilirsin. İos`dan vazgeçemem diyorsan tercih senin veya daha üst iphone modellerine bakabilirsin. 2.el iphone alacaksan batarya ömrünü kontrol ederek al.

Silva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
3500 TL civarlarına göre iPhone 7'den daha iyi telefonlar var evet ama illa iPhone olacaksa alınabilir. Şahsen ben aldım ve gayette memnunum. Tüm işimi görüyor. Büyük telefon sevmiyorsan alabilirsin.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bankacılık uygulamaları çok kullanıyorsan güvenlik kaygın filan varsa alınır diğer türlü gidip 2. el ölmüşü 2500 tl bir cihaza o para çok çünkü onu alıcaksınız mutlaka pil değişmesi gerekecek gitti para bir daha sıfır desen o da 3000 civarı dediğim gibi yukardaki kriter geçerli ise seni çok kasmazsa al. Öteki türlü yarı paraya sıfır mia2 hemen hemen onunla aynı donanım ve batarya ondan bir tık iyi ama kullanım senaryonda oyun ve video uygulamaları çoksa ben;
1 redmi note 5/1500+
2 honor play 2500 +\- öneririm başka cihazlarda bulunur öncelikleriniz nedir?

kalaşnikof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

bu bütçeye 32 alabilirsin 128 lik zor

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Benim de merak ettiğim konu iphone 7 plus jat black almak istiyorum sizce alinir mi hala niye almak istiyorsunuz derseniz rengi için simsiyah birde iphone 7 plus alırsak samsung gibi değil dimi her güncellemeyi bunlarda alıyor

Birde iphone 7 jat black Demosu var hepsiburada ne farkı var biliyormusunuz

Son düzenleme:

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
iPhone 5S kullanıcıları iOS 12 güncellemesi aldı...iPhone 5S demek 5 yıl öncesi demek. iPhone 5S demek doların 1,8 olduğu zamanlar, Obama'nın başta olduğu zamanlar, Windows 8'in yeni çıktığı zamanlar, Instagram'ın 3. yılı olduğu yeni olduğu zamanlar, Hızlı ve Öfkeli filminin en sevdiğim oyuncusu Paul Walker rahmetlinin öldüğü zamanlar.. İşte o zamanlarda çıkan bir telefon daha dün iOS 12 güncellemesi aldı. Daha nasıl anlatılırdı bilmiyorum...

iPhone 7'ye güncelleme desteği gelmez mi diye soracak mısın hala :D

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Keske zamanında iphone 5 s alsaymisim ozmn samsung 4 yıllık telefonlarına güncelleme getirmiyor

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bu saat ten sonra hiçbir iphone alınmaz

Reaksiyon puanı
5,172
Apple tarafının son güncellemesi genelde allah belanı versin apple cihazımı s..... ...... dedirtmiştir. Bakalım bu durum 5S içinde böyle olacak mı?

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
iPhone 5S kullanıcıları iOS 12 güncellemesi aldı...iPhone 5S demek 5 yıl öncesi demek. iPhone 5S demek doların 1,8 olduğu zamanlar, Obama'nın başta olduğu zamanlar, Windows 8'in yeni çıktığı zamanlar, Instagram'ın 3. yılı olduğu yeni olduğu zamanlar, Hızlı ve Öfkeli filminin en sevdiğim oyuncusu Paul Walker rahmetlinin öldüğü zamanlar.. İşte o zamanlarda çıkan bir telefon daha dün iOS 12 güncellemesi aldı. Daha nasıl anlatılırdı bilmiyorum...

iPhone 7'ye güncelleme desteği gelmez mi diye soracak mısın hala :D
bazılarıda 5s zamanında cıkan samsung s5 daha cok var dıyo ? android kıtkat misalı sahiden varmı :)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kesinlikle alınır diyorum.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Benim de merak ettiğim konu iphone 7 plus jat black almak istiyorum sizce alinir mi hala niye almak istiyorsunuz derseniz rengi için simsiyah birde iphone 7 plus alırsak samsung gibi değil dimi her güncellemeyi bunlarda alıyor

Fiyat farkı büyük ihtimalle var ama o rengi önermem:

Rengi her ne kadar çok güzel olsa da telefon resmen parmak izi mıknatısı oluyor ve çizilmesi birazcık daha kolay. Apple bile bu renkli telefonlarda kılıf kullanmanızı öneriyor.(evet,kılıf kullanmayan insanlar da var)

Şeffaf bir kılıf kullanacaksan istersen alabilirsin ama mat siyah ta kötü değil.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
şeffaf kili kullanırım da şimdi samsung telefonlarına baktım da baya ucuzlama var gibi birde telefon alacaklara tavsiyem tabi yanlış da olabilir ama 12 taksit geliyor bekleyin bence

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953

Farkları var. bir yerde restore miydi işte itunesten yapılan bir günelleme ile demo sürümün kaldırıldığını okudum ve içinde kulaklık olmuyormuş. Önermem.
Ben eskiden sanki teknosadaki outlet ürünler diye görmüştüm ama galiba değilmiş.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Farkları var. bir yerde restore miydi işte itunesten yapılan bir günelleme ile demo sürümün kaldırıldığını okudum ve içinde kulaklık olmuyormuş. Önermem.
Ben eskiden sanki teknosadaki outlet ürünler diye görmüştüm ama galiba değilmiş.
Ya hocam s9 plus 4000 iphone 7 plus 4 bin tl ya hangisi daha iyi sence amazon tr amazon kendisi satıyor

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
bu bütçeye 32 alabilirsin 128 lik zor
Gecen sene 3500 idi 128'lik hocam dedigim gibi ben 128'lik kullanirim hafiza cok önemli benim icin

Apple tarafının son güncellemesi genelde allah belanı versin apple cihazımı s..... ...... dedirtmiştir. Bakalım bu durum 5S içinde böyle olacak mı?
Ben İOS 10.3.5'te bıraktım güncellemiyorum artik eger telefonum 7 ve uzeri olsaydi İOS 11 kullaniyor olurdum Mart 2019'da da İOS 12'ye gecerdim

hocam ben haziran ayindayken iphone 8 istiyordum ama sırf arkası cam diye 5-6 bin tl vermek de istemiyorum yani arkasi cam olmasa da olur.

Son düzenleme:

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Aslında suan bende note 4 var yeni telefon aldigim zman yine aynı seyleri yapıcam note 4 bana 10 yıl yeter abarttım ama Türkiye sartları zor ya iphone 7 plus jet black hayalim ama hayırlısı artık

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hocam ben haziran ayindayken iphone 8 istiyordum ama sırf arkası cam diye 5-6 bin tl vermek de istemiyorum
Aslında suan bende note 4 var yeni telefon aldigim zman yine aynı seyleri yapıcam note 4 bana 10 yıl yeter abarttım ama Türkiye sartları zor ya iphone 7 plus jet black hayalim ama hayırlısı artık
yerinizde olsam silver veya gold alirdim siyah bir süre sonra sıkıyor ben 5s space gray kullaniyorum bir sonraki telefonum kesinlikle silver olacak bu arada jet black çizilmeye meyilli bir renk illa siyah alacaksaniz mat siyah almanizi öneririm

Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli mi ?
Apple TR'de 5-6 bin tl bana ne biliyim pek mantikli gelmiyor

Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli
Son zamanki telefon zamlarindan sonra o kadar parayı iphone7`ye vermek bence gereksiz. O fiyata daha iyi telefon bulabilirsin. İos`dan vazgeçemem diyorsan tercih senin veya daha üst iphone modellerine bakabilirsin. 2.el iphone alacaksan batarya ömrünü kontrol ederek al.
ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secenek kalmiyor anlayacaginiz sizce 7 mi alayim yoksa biraz daha kendimi zorlayip 8 mi alayim ?

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
hocam ben haziran ayindayken iphone 8 istiyordum ama sırf arkası cam diye 5-6 bin tl vermek de istemiyorum

yerinizde olsam silver veya gold alirdim siyah bir süre sonra sıkıyor ben 5s space gray kullaniyorum bir sonraki telefonum kesinlikle silver olacak bu arada jet black çizilmeye meyilli bir renk illa siyah alacaksaniz mat siyah almanizi öneririm

Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli mi ?
Apple TR'de 5-6 bin tl bana ne biliyim pek mantikli gelmiyor

Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli

ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secenek kalmiyor anlayacaginiz sizce 7 mi alayim yoksa biraz daha kendimi zorlayip 8 mi alayim ?

İnternette o paraya plus satılıyo yani 8plus :)

Son mesajlar