Teleskopa kamera bağlama olayı..

Bu konuyu okuyanlar

SelimSayilir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar baya araştırdım, ama kesin net bir cevap bulamadım ben de sizlere sormak istedim bir kameram var, canon marka ve ben bir teleskop alıcam. Linkte ki Teleskop ama bunu nasıl bağlayacağım bilmiyorum, yani kamerayı teleskoba bağlamak için hangi aparatları ekipmanları almam gerek.
bide teleskop kamera bağlanması için uygun mu, onuda bulamadım bi yardım ederseniz çok sevinirim. teşekkürler

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
bu pdfler arsıvınde olması gerekır dıye dusunuyorum
1
2
3
AdjEpkDiag-3-594x373.jpg
DSLR-adapter.jpg
images.jpg

sanırım bağlantı ıcın uygun adaptörünüz vardır,teleskopu aldıgınız yer yada ıthal fırması sayfasında bılgı vardır inşallah
aslında astronomıyı cok seven var ama yeterlı belge yok sankı ,gercı daha detaylı bakmadım ama

Son düzenleme:

SelimSayilir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu pdfler arsıvınde olması gerekır dıye dusunuyorum
1
2
3
Ekli dosyayı görüntüle 55231Ekli dosyayı görüntüle 55232Ekli dosyayı görüntüle 55233

sanırım bağlantı ıcın uygun adaptörünüz vardır,teleskopu aldıgınız yer yada ıthal fırması sayfasında bılgı vardır inşallah
aslında astronomıyı cok seven var ama yeterlı belge yok sankı ,gercı daha detaylı bakmadım ama
Bu Camera Adapter teleskobun içinden mi çıkıyor yoks ayrı olarak mı alıcaz T Ring buldum ama onu bulamadım..

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Bu Camera Adapter teleskobun içinden mi çıkıyor yoks ayrı olarak mı alıcaz T Ring buldum ama onu bulamadım..
teleskopu aldıgınız yere sormanız lazım,ayrıca ıcınde gelen extra parcaların varsa,neler oldugunu belırten evrak varmı kontrol edın,