Apple MacBook Air Intel Core i5 tavsiyenizi alabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

kadirdemirlendi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu başlığında bahsettiğim bilgisayar ile android studio, unity ve python kodlaması yapmak istiyorum. python işine daha girmedim o yüzden bilmiyorum. Unity ve Android Studio kullanırsam bu bilgisayarda kasma olur mu? olursa beni çok etkiler mi? Android Studio'da emilator kullanırken bir kasma olabileceğini düşünüyorum.

Bu bilgisayarı hafif olduğunu düşündüğüm için alıyorum. bazı arkadaşların asus dell ve lenovo marka bilgisayarlarında hafif olduğunu söyleyeceğini düşündüğüm için bulabildiğim en ekonomik ve hafif bilgisayarın bu olduğunu düşünüyorum. Öğrenmek istediğim şey ben çalışırken çok fazla kasma olur mu...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Laptop için bütçeniz nedir?

kadirdemirlendi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taşınabilir ve güçlü bir bilgisayar istiyorsanız kesinlikle bu ürünü öneririm. Çok iyi performans alırsınız. Macbook kadar hafif değil tabi ama bir gamebook kadar ağır ve kaba değil. Bu performansa değer bence.

Dell G3 15-FB75D128F81C i7-8750H 8GB 1TB 128GB SSD 4GB GTX1050 15.6 Linux

bende bunun a5 v11.1 olan versiyonu var ama benim için hafif olması önemli. bedensel engelimden dolayı ne kadar hafif ve güçlü olursa benim için o kadar iyi.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V13-2.html

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
bende bunun a5 v11.1 olan versiyonu var ama benim için hafif olması önemli. bedensel engelimden dolayı ne kadar hafif ve güçlü olursa benim için o kadar iyi.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V13-2.html
Hocam o zaman bütçe yeterse kesinlikle bu ürünü öneririm. Hafif, ince, minik ama kesinlikle dediğiniz işlemler için güçlü bir bilgisayar.

HP Envy 13-AD100NT Intel Core i5 8250U 8GB 256GB SSD MX150 Fiyatı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
bu olur işte çok teşekkür ederim. ama galiba mac bilgisayar sevmiyorsunuz :)
Mac bilgisayarları çok severim vede çok kullanışlı olurlar. Bende bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ama Air performansına göre o fiyatı hak etmiyor o yüzden önermiyorum yoksa Mac ile ilgili bir sıkıntım yok hatta elimde olsa keşke 1 tane :)