HTC U11 almaya karar verdim, sizce nasıl, almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Evet arkadaşlar son kararımı verdim gibi bir şey olmazsa. HTC U11'de karar kıldım. Sizce nasıl bir tercih (fotoğraf çekmeyi seven ve oyun pek oynamayan birisi için)?

Bir de nereden almamı tavsiye edersiniz? Ben hepsiburada.com'dan 2849'tl'ye hepsiburada satıcılı, mavi modeli almayı düşünüyorum. Aslında başka satıcılar var 60tl daha ucuz ama ben işimi sağlama almak istiyorum, satınıcının da hepsiburada olmasını istiyorum. Sizce hangisi daha mantıklı olur?

Başka tavsiye ettiğiniz alım yerleri var mı (güvenilir)?

Ek olarak HTC pazardan çekiliyor diyenler var. Siz ne diyorsunuz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Evet arkadaşlar son kararımı verdim gibi bir şey olmazsa. HTC U11'de karar kıldım. Sizce nasıl bir tercih (fotoğraf çekmeyi seven ve oyun pek oynamayan birisi için)?

Bir de nereden almamı tavsiye edersiniz? Ben hepsiburada.com'dan 2849'tl'ye hepsiburada satıcılı, mavi modeli almayı düşünüyorum. Aslında başka satıcılar var 60tl daha ucuz ama ben işimi sağlama almak istiyorum, satınıcının da hepsiburada olmasını istiyorum. Sizce hangisi daha mantıklı olur?

Gayet güzel bir telefon. O söylentilerin gerçekleşme süresi o kadar kolay değil. Seneye kapanacak kadar küçük bir şirkette değil o yüzden gönlün rahat olsun. :)

ozgurzngn58

Asistan
Reaksiyon puanı
31

O para 400 ekle mate 10 pro al

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
U11 Mi 6 dan daha iyi bir cihaz. Ha dersen ki 400 eklerim Mi 8 alırım orası ayrı.

ozgurzngn58

Asistan
Reaksiyon puanı
31
İkisindede aynı işlemci ve grafik birimi ve ama mi 6 2300lira 64gb

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O telefonla ne müzik dinlenir bee ? kesinlikle almalısın

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Huawei almaktan iyidir aksi taktirde size lg önerirdim htc de olur :)

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Hocam sizin g7 maceraniz nasil gidiyor :) ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kamera olarak baya tatminkâr. Ben 960fps videoyu çok kullanıyorum. Özellikle hava olayları olduğu zaman çok güzel görüntü ortaya cikiyor.
Isınma yok takılma yok hayalet ekran yok anakartlık bişe yok arayüzde takılma yok canavar gibi tam performans devam gayet memnunum eski lg den eser yok lg v40 ı dört gözle bekliyorum 4150 mah pil 4/6/8 gb ram 64/128/256 kapasite seçenekli 42mp arka kamera 23 mp ön kamera gorilla glas 6 poled ekran ile geleceği söleniyor heyecanlıyım bayağı

U12 plusı alacaksın sonra sokağa çıkıp konser vereceksin ??

2899 tl oldu bilginize...
G7 den çıkan sesi duyanlarda iş yerinde ses sistemimi bağladın ona diyor başkan :)

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Isınma yok takılma yok hayalet ekran yok anakartlık bişe yok arayüzde takılma yok canavar gibi tam performans devam gayet memnunum eski lg den eser yok lg v40 ı dört gözle bekliyorum 4150 mah pil 4/6/8 gb ram 64/128/256 kapasite seçenekli 42mp arka kamera 23 mp ön kamera gorilla glas 6 poled ekran ile geleceği söleniyor heyecanlıyım bayağı

G7 den çıkan sesi duyanlarda iş yerinde ses sistemimi bağladın ona diyor başkan :)
G7 nin sesi çok gür ama cırtlak çıkıyor gibi geldi bana geçen sdn telefonları kıyaslamış orda farkettim ama güçlü bi ses çıkışı var yalan yok ama ben yinede seste htc diyorum üstüne firma tanımam ?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İnsallah sorun çıkmaz hocam. :)
Kullandığımız herşeyde sıkıntı çıkabilir çıkmıştır hiç bişey benden önemli değil yere düşüp kırılsa ne yazar ben kul yapısını fazla büyütmem gözümde ben iyi olayım yeter :)

G7 nin sesi çok gür ama cırtlak çıkıyor gibi geldi bana geçen sdn telefonları kıyaslamış orda farkettim ama güçlü bi ses çıkışı var yalan yok ama ben yinede seste htc diyorum üstüne firma tanımam ?
Htc ses konusunda başarılı evet ama g7 sesi aksine tok çıkıyo başkan ve htc stereo hoparlör olmasına rağmen g7 ezilmez htc e v40 ta stereo hoparlör görürsek bomba olur ama böle hoparlör olsun mono olsun stereoları bastırıyo

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513

Çok uzun süre HTC u11 kullandım. Bir gün olsun üzmedi kamera,performans,ses vb. konularda gerçekten çok iyi işler çıkarıyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsin

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Çok uzun süre HTC u11 kullandım. Bir gün olsun üzmedi kamera,performans,ses vb. konularda gerçekten çok iyi işler çıkarıyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsin
Sağ olun cidden, içimi rahatlattınız. Bir de bir şey soracağım. Bir arıza çıktı mı cihazın HTC'nin sanırım servisi yok, ne yapmamız gerekir?

Kısacası HTC Türkiye'de servis ve diğer konularda sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Sağ olun cidden, içimi rahatlattınız. Bir de bir şey soracağım. Bir arıza çıktı mı cihazın HTC'nin sanırım servisi yok, ne yapmamız gerekir?

Kısacası HTC Türkiye'de servis ve diğer konularda sıkıntı yaşar mıyım?

Ben uzun zamandır HTC kullanıyorum bir kaç kez işim düştü KVK bakırköy de kısa sürede işimi çözdüler.

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ben uzun zamandır HTC kullanıyorum bir kaç kez işim düştü KVK bakırköy de kısa sürede işimi çözdüler.
Ben de Kartal'da oturuyorum, Soğanlık KVK var burda da. İyi o zaman bir şey olursa sıkıntı olmaz inşallah. Teşekkür ederim.

Apocum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 10 lite daha güzel korşim onu al

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Telefonu aldım, hepinize teşekkür ederim. (Apocum sana da)

Frohell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Almani onermem.HTC iyi bi marka aslinda.HTC 10 kullandim ve U11 ile bazi farklar haric hemen-hemen ayni gibi.HTC telefonlarinin pil performansi vasat.Kamera ve ses sistemi hakketen cok guzel.muzik dinlemekten zevk aliyosun.amma sense arayuzu ve android optimizasyonu cok kotu.HTC-nin yazilimsal anlamda cok sorunu var.1 2 yil sonra telefon yazilimindan sikayet ediceksin.mesela htc 10 a oreo geldi gelmeseydi daha iyiydi fazla isiniyor telefon batarya performansi da cop gibi oldu ( Aktiv XDA uyesiyim kendim batarya scripti yazdim oyle kullandim ).Benim tavsiyem uzerine para koy baska bir cihaz al

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Almani onermem.HTC iyi bi marka aslinda.HTC 10 kullandim ve U11 ile bazi farklar haric hemen-hemen ayni gibi.HTC telefonlarinin pil performansi vasat.Kamera ve ses sistemi hakketen cok guzel.muzik dinlemekten zevk aliyosun.amma sense arayuzu ve android optimizasyonu cok kotu.HTC-nin yazilimsal anlamda cok sorunu var.1 2 yil sonra telefon yazilimindan sikayet ediceksin.mesela htc 10 a oreo geldi gelmeseydi daha iyiydi fazla isiniyor telefon batarya performansi da cop gibi oldu ( Aktiv XDA uyesiyim kendim batarya scripti yazdim oyle kullandim ).Benim tavsiyem uzerine para koy baska bir cihaz al
Telefonu aldım bile, telefona sahip olan birçok kimse memnun. Oreo güncellemesinden sonra mı oldu sizin sorununuz, yoksa öncesinde de var mıydı sorun?

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende 8plus aldım yeni ayriyeten htc10 telefonumuda kullanıyorum oreo sürümünde herhangi bir ısınma ve vs bi sknti görmedim yukledigimden beri, htc sağlamlık konusunda ses ve kamera tatminkarligi açısından çok iyi bir telefon ve inanın pişman olamazsınız, 32 gb hafızanın tamamı dolu telefonda ne bi kasma ne birşey var o derece yani o yüzden her yoruma takilmayin bosverin şahsen htc nin beni en üzen noktası kılıf bulma sorunu onun dışında güzel telefon ve hayırlı olsun güle güle kullanın?

Frohell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu aldım bile, telefona sahip olan birçok kimse memnun. Oreo güncellemesinden sonra mı oldu sizin sorununuz, yoksa öncesinde de var mıydı sorun?

O zaman iyi kullanmalar.Nougat ile sorunsuz calisiyor.Amma oreo guncellemesi sorunlu.aksini iddia eden kisi telefonu yalniz saate bakmak icin kullaniyor demek :) Cunki xda forumlarini bakarsaniz kullaniciyi kecdim bir cok developer oreonin htc 10 cihazinda sorunlu oldugunu yazmis.HTC u11 oreo ile bilgim yok amma sense arayuzunun degisime ihtiyaci var.

Son mesajlar