Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
1525098782852.png

Kanal D'nin satılışının ardından neredeyse bütün dizi ve programlarının bitirileceği ve yeni yapımların yerine getirileceği iddia edildi. Kanal D büyük bir değişime gidiyor. Kanal D'nin de içinde bulunduğu Doğan Medya'nın Demirören'e satılmasının ardından büyük değişikliklerin uygulanacağı belirtildi. Buna göre Arkak Sokaklar hariç bütün diziler final yapacak.

KURTLAR VADİSİ GERİ DÖNÜYOR

Tüm bu iddiaların sahibi Adolftay. Bu iddialara göre Kanal D ekranlarında başlayacak yapımlardan biri Kurtlar Vadisi. Uzun süredir kendisine yayınlanacak kanal arayan Kurtlar Vadisi, Kanal D ekranlarında karşımız çıkacak.

DÜNYA ÇAPINDA BİR DİZİ SELANİK1920 DESTANI

Kanal D ekranlarında Vatanım Sensin yerine gelecek olan dönem dizisi Selanik 1920 Destanı. Dizinin başrolünde dünyaca ünlü oyuncu Kevin Costner rol alacak. Nurgül Yeşilçay'ın da dizide yer alması bekleniyor. Ayrıca Hugh Jackman, George Clooney gibi isimlerin adları geçiyor. Bekleyip göreceğiz.

BİRİ BİZİ GÖZETLEMEYE GERİ GELİYOR

Özellikle milenyum başlarında fırtınalar estiren Biri Bizi Gözetliyor adlı yarışma programını Show TV ekranlara getirmek istiyordu ancak olmadı. BBG'nin Kanal D ekranlarında yayınlanacağı iddia ediliyor.

KANAL D'NİN TEK VAZGEÇEMEDİĞİ

Arka Sokaklar ise tüm yayında olan diziler arasından, paçayı kurtaran olacak. Yayınına gelecek sezon devam edeceği iddia edildi.
AKIBETİ BELLİ DEĞİL

İnsanlık Suçu son haftalarda hayli ivme kazandı. Reytinglerde üst sıraları yavaş yavaş tırmalıyor. Gelecek sezon olur mu olmaz mı önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

BÜYÜK OYNADI BÜYÜK KAYBETTİ

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi, sürpriz bir şekilde 1 Mayıs salı akşamı final yapıyor.

SİYAH BEYAZ AŞK ANLAŞMAYA VARAMADI
Siyah Beyaz Aşk ise bu sezon sonunda izleyiciye veda edecek.

VATANIM SENSİN'E VEDA

2 sezondur Kanal D ekranlarında yer alan Vatanım Sensin'e izleyici bu sezon veda edecek.

Kanal D'de büyük değişiklik! Bütün dizilerine final yaptırıyor

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Aslında arka sokaklarda da amiri memuru birlikte kadeh tokuşturuyor, kötü adamlar konuşurken sürekli biiplemeler geçiyor, kötü şeylere özendiriyor açıkçası.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
İzleyici kaybedecek... KVP de geri dönüyormuş. İlginç...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Arka sokaklarda bitiyor zannettim. Üyeliği adaylığı unutup söverek giriyordum az daha :D

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Arka sokaklarda bitiyor zannettim. Üyeliği adaylığı unutup söverek giriyordum az daha :D
Sadece ona dokunmuyorlarda 15 yıllık dizi :D bi zahmet karışmasınlar. :D O dizinin hala yayın hayatına devam etmesinin sebebi iskeletini bozmadılar hala aynı kadro.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Demirörenler biraz Acun tarzı yayın yapmayı planlıyorlar sanırım. Biri bizi gözetliyor falan dönüyormuş.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Aydın uncle batırmadı gelini batırmadı tüpçü de batırmaz...
tüpçü,tüp ... tups... tuphead...

island85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dilerim kanal batar da bu günlerini mumla arar. Vatanım Sensin gibi bir diziye final yaptırıyorlarsa Kanal D bir daha izlenmez.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Dilerim kanal batar da bu günlerini mumla arar. Vatanım Sensin gibi bir diziye final yaptırıyorlarsa Kanal D bir daha izlenmez.
Ben Kanal D yöneticisi olsaydım eğer madem sil baştan yapıyorum,halkın benimsediği şeylerle oynarım sahada, Behzat Ç mesela Kurtlar vadisi bide sağlam bir kadro ile aile dizisi reytingleri alt üs eder.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Vatanım Sensin final mi yapacak anlayamdım ben şimdi?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
TV+ ile izlersen dondurma ve geri alma şansın var...
Screenshot_2018-05-02-17-12-56.png

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Screenshot_2018-05-09-00-51-13.png
Screenshot_2018-03-02-00-45-33.png

sony ve the x files için işe yarıyor foxcrime niyese ncis ve hawai five-o' ve ncis:la'ın yeni bölümlerini koyması versacenib dizisine sardılar...