Torrent-turk.org davetiyesi

Bu konuyu okuyanlar

muhendis13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ardakaşlar torrent-turk. org davetiyesi olan varmı.

Nurullah43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Torrent-turk Üye alımı açıldı

daybreakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, Türk Torrent Davetiye rica ediyorum.

19babaoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar eski bir torrent kullanıcısıyım turktorrent - bittorent - arena-tr ve leech turk üyesiydim
fakat bir çoğu kapandı yeni bir torrent sitesi arayım derken torrent turk dikkatimi çekti.
rica etsem davetiye yollayabilecek bir arkadaş varsa davetiye atabilir mi ?
şimdiden teşekkür ederim
[email protected]

daybreakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerekli durumlarda Program ve Oyun indirmek için.

musty2809

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Son düzenleme:

daybreakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sitenin Download dışında amacı nedir ? Neden davetiye şartı var, açıklık getirir misin

marrok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin arkadaşlar davetiye gönderebilecek varmı acaba. Torrent sitelerinin çalışma prensiplerini ve kurallarını biliyorum.

musty2809

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gerekli durumlarda Program ve Oyun indirmek için.
Program ve oyun indirmek icin davetiye olmaz. Oyin indiriceksen tirrentoyun siteleri var program indireceksen
Sitenin Download dışında amacı nedir ? Neden davetiye şartı var, açıklık getirir misin
Indirdigini gondermek zorundasin bilgisayar devamli acik olacak ratio orani var ona uymak zorundasin. Torrent genelde film ve dizi indirmek icin kullanilir. Sen kurallara uymayip banlanirsan sana davetiye gonderen kiside zarar gorur. Ya i oyun progrm indirmekle olmuyor rationu yuksek tutman lazim oyunu programi ayda 10 kisi indirir diziyi veya filmi gunde 100 kisi indirir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kolay gelsin arkadaşlar davetiye gönderebilecek varmı acaba. Torrent sitelerinin çalışma prensiplerini ve kurallarını biliyorum.
Kurallara uyacaksan gonderebilirim. Turktorrent ten

Kurallara uyacaksan gonderebilirim

Kurallara uyup indirdigini tekrar gonderebileceksen davetiye gonderim sana. Dizi film indirmek istiyorsan. Program oyun indirsen onlari gonderemezsin. letseed diye bir site var orada uyelik acik. Torrent ile ilgili bilgin yoksa oraya uye olup deneyebilirsin.

Son düzenleme:

daybreakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dürüstçe söylüyorum bu tarz kurallar olduğunu bilmiyordum, aydınlattığın için teşekkür ederim. Dizi filmi indirme gereksinimi duymuyorum. Dediğim gibi sadece Program ve Oyun, Upload şartına düzen tutturamayacağımı düşünüyorum. Kimsenin zarar görmesini istemem. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

musty2809

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kurallara uyup indirdigini tekrar gonderebileceksen davetiye gonderim sana. Dizi film indirmek istiyorsan. Program oyun indirsen onlari gonderemezsin. letseed diye bir site var orada uyelik acik öyle denemek icin
Dürüstçe söylüyorum bu tarz kurallar olduğunu bilmiyordum, aydınlattığın için teşekkür ederim. Dizi filmi indirme gereksinimi duymuyorum. Dediğim gibi sadece Program ve Oyun, Upload şartına düzen tutturamayacağımı düşünüyorum. Kimsenin zarar görmesini istemem. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
ben tesekkur ederim iyi gunler. Oyun icin oyun torrent siteleri var ordan istedigini indirirsin onlari kullan onlarda uyelik yok. Turktorrentte istedigin oyunu programi bulamazsin zaten

emre4394

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Torrent-turk davetiye gönderebilecek olan var mı. Turktorrent.cc davetiyesi gönderebilirim karşılığında.

emre4394

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Torrent-turk.org davetiye gerekli 4k filmler için , ayrıca turktorrent.cc davetiye istiyen olursa pm atsın mailadresini yollayabilirim.

ScazY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Torrent-turk.org davetiyesi gönderebilecek olan var mı?

Teşekkür ederim.