250 Tl'ye kadar oyun mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

aytgunlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar , size bi işim düştü ben orta yollu bi oyun seti dizmek istiyorum fakat hiç bir fikrim yok :( Şuanlık sadece mouse araştırdım 4 üründe aklım kaldı..

Bu ürünler ;

* Everest SGM-X7 Kablolu Oyuncu Mouse + Mouse Pad Fiyatı
* Bloody A9081 Oyuncu Mouse + Mouse Pad (Bloody A90 M.Core Fiyatı
* Everest Rampage CENTAUR SMX-R13 Siyah/Kırmızı 8 Tuş Gaming Fiyatı
* Everest Rampage SMX-R1 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatı

- Araştırmalarım kadarıyla bu ürünleri tavsiye ediyolar arkadaşlar sizce bu ürünler nasıl bu ürünlerden hangisini almalıyım veya farklı bi tavsiye ettiğiniz gaming mouse varmı? Bu arada bütcem sadece fare için Maksimum 100 civarı , yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar , crysis 3 , gta 5 , max payne 3 , point blank bu tarz oyunları seviyorum fare haricinde Klavye + Kulaklık tavsiyelerinizi de bekliyorum ( Maks. 200 - 250 TL ) şimdiden çok teşekkür ederim Allah razı olsun iyi günler :))

Son düzenleyen moderatör:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Sadece 4 ürün arasından seçenek olursak "Everest Rampage Centaur" Klavye ve kulaklık için toplam 250TL mi limitiniz? Eğer öyleyse Cooler Master MasterKeys Lite L Combo alabilirsin. Kalan parayla kulaklık alabilirsiniz.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Centauru şuan kullanıyorum. Açıkçası çok kaliteli.

aytgunlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece 4 ürün arasından seçenek olursak "Everest Rampage Centaur" Klavye ve kulaklık için toplam 250TL mi limitiniz? Eğer öyleyse Cooler Master MasterKeys Lite L Combo alabilirsin. Kalan parayla kulaklık alabilirsiniz.

Eyvallah kardeşim klavye kaliteli fakat bilek koyma yeri yok benım kulaklık ıcın klavyeden daha önemli

---- Mesajlar birleştirildi ----

Centauru şuan kullanıyorum. Açıkçası çok kaliteli.

teşekkür ederim kardeşim

Son düzenleme:

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Preo My Gaming Alabilirsin . Bende de var . 40tl ye aldım ve turbo firre yani jitter click özelliği var . Kumaş sarılı kablo ve led özellği var ve led sürekli değişiyor .

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Preo My Gaming Alabilirsin . Bende de var . 40tl ye aldım ve turbo firre yani jitter click özelliği var . Kumaş sarılı kablo ve led özellği var ve led sürekli değişiyor .
Preo hadron vs markalar segment bipgisayarın ürünlerinin çakmasıdır. Orjinal olan everesti tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
76
Sakın SMX-R1 alma ben aldım demir koşesi paslandı, kaplaması soyuldu rezalet bir mouse

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Eyvallah kardeşim klavye kaliteli fakat bilek koyma yeri yok benım kulaklık ıcın klavyeden daha önemli
O zaman Cooler Master Devastator 2 alıp yanında da Cooler Master MasterPulse MH320 alabilirsin.

İnceleme videoları reklam olarak algılanmasın lütfen arkadaşa yardımcı olmak adına paylaşıyorum :)

aytgunlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saol kardesımmmmmm

250 TL olarak belirttiğin için önerdim :) Aşarsa şunu öneririm:
Bloody A9081 Oyuncu Mouse + Mouse Pad (Bloody A90 M.Core Fiyatı
centaur dan ıyımı sence :)

250 TL olarak belirttiğin için önerdim :) Aşarsa şunu öneririm:
Bloody A9081 Oyuncu Mouse + Mouse Pad (Bloody A90 M.Core Fiyatı
centaur dan ıyımı sence :)
Sakın SMX-R1 alma ben aldım demir koşesi paslandı, kaplaması soyuldu rezalet bir mouse
yapma ya cok uzunmu surdu pasllanması

Son düzenleme:

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
O zaman Cooler Master Devastator 2 alıp yanında da Cooler Master MasterPulse MH320 alabilirsin.

İnceleme videoları reklam olarak algılanmasın lütfen arkadaşa yardımcı olmak adına paylaşıyorum :)

Tarafsız olduğu sürece sorun yok ;)

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
mouse yerine fare diyeydin iyiydi Türkçe ölmesin. g300s güzel faredir.

tuncer41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hp omen 600 gaming mouse bak ben kullanıyorum aşırı memnunum fiyatıda orta yollu şiddetle tavsiye ederim