Gopro/Mobil için Gimbal - Stabilizer

Bu konuyu okuyanlar

KemalApr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Koştuk yetiştik çıktı gopro hero 6 yı aldık.

Hero 6 nın kendinden stabilize olması süper amma bi gimbal ile kullanıp sinematik bi çekim yapıp gaza gelmek istiyoruz hani.. :)

Osmo mobile 2 yi okuduk ama hani biraz daha uygun fiyatlı yani zhiyun smooth q gibi cihazla hero 6 deneyimleriniz oldu mu..?

nisan nil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Koştuk yetiştik çıktı gopro hero 6 yı aldık.

Hero 6 nın kendinden stabilize olması süper amma bi gimbal ile kullanıp sinematik bi çekim yapıp gaza gelmek istiyoruz hani.. :)

Osmo mobile 2 yi okuduk ama hani biraz daha uygun fiyatlı yani zhiyun smooth q gibi cihazla hero 6 deneyimleriniz oldu mu..?

Go pro 6 nereden aldınız

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Gopro6 dubaiden aldım. Bendeki stabilizasyon çok kötü açık olmasına rağmen youtube da izlediğim testlerde ki o az titremeyi vermedi bana ve mobile için olan gimballarda kameranın açısına gimbal giriyor sağ taraftan çok kötü bir görüntü oluyor.

KemalApr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her çıkan modeli stabilizasyonu bir üst seviyeye taşımış. Şimdiki hero 7 de çok iyi..
ama benim gibi elinizde hero 6 varsa hele de yanında 3 eksenli gimbal varsa endişeye gerek yok.
Gimbal ile çekim keyfi çok güzel. Powerbank gibi kamerayı da şarj ediyor.
Eksi yanı harici mikrofon olayının bir adaptöre bağlı - o adaptöründe biraz pahalı- olması ama ses alışı tatmin edici düzeyde