Linux mint kurulum hatası

Bu konuyu okuyanlar

usluoguzhann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar,
Geçenlerde linux kubuntu kuruyordum ancak hata aldım ve kuramadım. Karar değiştirip linux mint isosunu indirdim. 2 gündür deniyorum. Pc usb den başlıyor start linux mint seçeneğini seçiyorum ardından siyah bi ekranda 1 2 saniyeliğine hatalar gözüküyor. Linux amblemi geliyo ama ne kadar beklersem bekleyeyim kurulum olmuyo. Ne yapayım dostlar canım sıkıldı iyice.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Öncelikle eğer mümkünse hata ekranı nasıl oluyor bir resmini alalım. Amblem esnasında escye basarak biraz daha bilgi alabilirsiniz, olabilirse onun da resmini çekip atın. Şimdilik bu söylediklerinizle hiçbir şey anlaşılmadığını söylemek zorundayım.

usluoguzhann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öncelikle eğer mümkünse hata ekranı nasıl oluyor bir resmini alalım. Amblem esnasında escye basarak biraz daha bilgi alabilirsiniz, olabilirse onun da resmini çekip atın. Şimdilik bu söylediklerinizle hiçbir şey anlaşılmadığını söylemek zorundayım.
Anlaşılmayacağını biliyorum ama şansımı deneyeyim dedim. Bir de kurulum olmayınca power tuşundan kapatıp usb yi çekip açtığımda the selected boot device failed hatası alıyorum bu da ayrı bi konu. Deneyip tekrar atacağım.

iblah60

Asistan
Reaksiyon puanı
482
hayırlı olsun diski komple silmişsin sıfırdan kurulum yapman gerekiyo