iPhone 5s Pil Değişimi

Bu konuyu okuyanlar

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar kardeşimin kullandığı bir iPhone 5s var ve pili %82 kapasitede. Değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum ancak galiba Apple’ın pil indirimi galiba 5s ler için geçerli değil. 319 tl de veremem sizce nasıl bir işlem yapmalıyım? iFixit falan mı yolsa Apple’ın pil indirimi 5slerde geçerli mi? Bir bilgi bulamadım.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar kardeşimin kullandığı bir iPhone 5s var ve pili %82 kapasitede. Değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum ancak galiba Apple’ın pil indirimi galiba 5s ler için geçerli değil. 319 tl de veremem sizce nasıl bir işlem yapmalıyım? iFixit falan mı yolsa Apple’ın pil indirimi 5slerde geçerli mi? Bir bilgi bulamadım.
İndirim olup olmadığını bilmiyorum onu servise sormanız lazım ama o fiyatı vermem derseniz deji marka öneririm size orjinal bulursanız memnun kalırsınız

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Deji tabikide.Ben kendi internet sitelerinden almıştım.
Apple Iphone 5S Mucize Batarya Deji
Bu ürün.
Nisan ayında almıştım galiba.Şuan % 96 batarya ömrü.1 günü çıkartıyor normal kullanımda.Kendin takabilirsin ancak parmak izi okuyucu için ana ekran tuşunun altındaki kabloya dikkat et. Youtube dan izleyebilirsin nasıl yapıldığını...

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Deji tabikide.Ben kendi internet sitelerinden almıştım.
Apple Iphone 5S Mucize Batarya Deji
Bu ürün.
Nisan ayında almıştım galiba.Şuan % 96 batarya ömrü.1 günü çıkartıyor normal kullanımda.Kendin takabilirsin ancak parmak izi okuyucu için ana ekran tuşunun altındaki kabloya dikkat et. Youtube dan izleyebilirsin nasıl yapıldığını...
Aynen benim arkadaşım kullanıyor önceden çok daha iyi gittiğini söylüyor şarj süresinin tabi ben yine fiyat farkı çok yoksa orjinal derim her konuda

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Aynen benim arkadaşım kullanıyor önceden çok daha iyi gittiğini söylüyor şarj süresinin tabi ben yine fiyat farkı çok yoksa orjinal derim her konuda
Orjinal diye çok kopya var. Benim görüşüm şüphede kalmaktansa 45-50 tl verip deji almak =)

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
İndirim olup olmadığını bilmiyorum onu servise sormanız lazım ama o fiyatı vermem derseniz deji marka öneririm size orjinal bulursanız memnun kalırsınız

Patlama yanma falan olur mu acaba hiç güvenemiyorum.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Orjinal diye çok kopya var. Benim görüşüm şüphede kalmaktansa 45-50 tl verip deji almak =)
Bak haklısın kardeşim ama ben servis takımın dan bahsetmiştim dışarda orjinal diye babam dese yine inanmam :)
Benim arkadaşım bir seneyi geçiyor kullanalı bir sıkıntı görmedi genelde o patlama yanma yurt dışında oluyor. Bizim ülkede ya kötü tablet patlıyor ya elektrikli sigara. Sdn ailesi olarak bilinçliyiz umarım bu konuda. Zaten kendini ispatlamış batarya firması. Merdiven altı üretim yapan yansanayi denilen bataryalar olsa önermem

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Bataryada şişme vs yoksa patlama olacağını sanmam.Orjinal&deji vb için söylüyorum. Benim telden çıkarttığım batarya deforme olmuştu.Şişme vardı.Orjinaldi sanırım.Ama yılların telefonu tabii...Patladı patlayacak. ...

Son mesajlar