Note 8 Icin kilif Onerisi

Melih1216N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
SA Beyler kilif onerirken linkinide verirmisiniz saolun:)

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,444
Hocam bende S7 edge'ye alacağımda sizce slim armor mu alayım ? indirimle 42 Tl civarını buluyor birde ucuz sadece çizilmeyi korusun yeter şöyle bir ekran jelatini var mıdır ? Spigen'inki iyi midir sizce ?

Oldukça çok iyi o arkadaki çubuk sayesinde telefonu yan yatırabiliyorsunuz zaten resimlerde gösterildiği gibi o kılıf 2 parçaya ayrılabiliyor sanırım evet spigenin Full Cover Glass ekran koruyucusunu alırsanız telefonda çizilme sıkıntısı kalmaz

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,444

Bazı Koruyucularda S pen hafif dokunuşta algılama gibi sorunlar medyana gelebilir bu yüzden kalemi mecburen sert bastırma gibi sıkıntılar meydana getirebilir Note 8 kullananlar kulübünde böyle tartışmalara rastgeldim

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bazı Koruyucularda S pen hafif dokunuşta algılama gibi sorunlar medyana gelebilir bu yüzden kalemi mecburen sert bastırma gibi sıkıntılar meydana getirebilir Note 8 kullananlar kulübünde böyle tartışmalara rastgeldim
ozaman bu markayı kullananların yorumlarını iyi araştırmak gerek.bunu söylediğin iy i oldu.sağol

Melih1216N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
onerdigin ekran cami varmi cunku bilgilisin bu ishlerden

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,444
onerdigin ekran cami varmi cunku bilgilisin bu ishlerden

Spigeni önerecektimde nedense Türkiyede bir çok yerde Ekran Koruyucu satışlarını dondurmuş Olixar iyi diyorlar o markanın koruyucularınıda gözatın isterseniz Note 8 kullanıcısı olmadığım için net bir deneyimleme görüşlerimi söyleyemiyorum ekran koruyucu konusunda

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün itibariyle bende note 8 alarak aranıza katıldım.ama cam ekran koruyucu ve buna uyumlu kılıf konusunda sıkıntım var önerileriniz nedir