Erkek çevirisi

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
BEN BALIĞA ÇIKIYORUM: Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacagim, kusana kadar içicegim ve denizde yüzen baliklari izliyecegim

BU ERKEKLERI ILGILENDIREN BIRSEY: Bunun bilinen bir mantikli açiklamasi yok, bosuna ugrasma, hiçbir mantik kalibina sokamazsin.

YEMEGE YARDIM EDEYIM MI?: Yemek neden hala masaya gelmedi?

EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGILIM: Çevirisi yok.. Onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için sartlandirilmistir.

ELBETTE SENI DINLIYORDUM TATLIM; SADECE AKLIMDA BIR SÜRÜ KARMASIK IS VAR: Su karsidaki kizil bombanin içinde sütyen var mi, yok mu kafam ona takildi da!

SEVGILIM BIRAZ ARA VER, SABAHTAN BERI EVI TEMIZLEYECEGIM DIYE HELAK OLDUN: Su elektrikli süpürgeyi artik sustursan iyi olacak, filmin içine ettin!!

HMMM... EVET ÇOK ILGINÇ HAYATIM: Sen hala konusuyor musun?

SENI DÜSÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERI GETIRDIM CANIM: Kösebasinda gülleri satan kiz tam bir afetti.

ENDISELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BIR KESIK: Aslinda tam damari kestim ama geberecegimi bilsem, canimin ne kadar acidigini itiraf etmeyecegim.

HEY BUNUN IÇIN NEDENLERIM VAR: En kisa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olucak

TABII KI SENI DUYDUM TATLIM: Ne söyledigin hakkinda hiçbir fikrim yok ve umarim dinliyormus gibi yaptigimi anlayinca, 3 saat bagirip çagirmazsin

BILIYORSUN GÜZELIM, BEN BASKASINI SEVEMEM: Senin çigliklarina bile zar zor alistim ve daha kötüsüyle karsilasma riskini göze alamam.

MUHTESEM GÖRÜNÜYORSUN: Tanrim ne olur bu denedigi son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricegim.

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
BILIYORSUN GÜZELIM, BEN BASKASINI SEVEMEM: Senin çigliklarina bile zar zor alistim ve daha kötüsüyle karsilasma riskini göze alamam..

Bu çok güzeL:)

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hep erkek alttan alıyor içine atıyor Buradada görüldüğü gibi! ama Kızlar tam bir tartışma makinesi, vıdı vıdıcılar :D
Yinede kızları seviyoruz o_O :p

megaman

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben olaya farklı bakıyorum. Belli ki bu yazıyı bir bayan yazmış. Erkek bayan ayrımı yapmış... varan 1...

Sonra kendi düşünce şekline paralel bir yorum getirmiş ki burdan hep içe atanlar erkekler değil, bayanlar oluyor. E kardeşim derdin varsa açık açık gel söyle. Madem sıkıntı var niye düzelmesi için sen de bir hamle yapmıyorsun... varan 2...

Eğer kadını erkeğimutlu edebiliyorsa bilin ki erkeğin gözü başka şey göremez... Kadınlar anlayamadılar bunu ya ona yanarım... varan 3...

Erkekler her zaman poazitif demiyorum tabiki, negatif yönleri de ağır basıyor. Yapı itibarıyla erkekler kaba olabiliyor kabul. Bayan lar da nazik oluyorlar. Buyüzden onlara ihtiyacımız var. Onlar bize nezket hakkında anneden başlayarak yardımcı oluyorlar ama balık hafızalıyız. Nezaket dersi vereceğinize bize de yardım etseniz bizler de sizleri mutlu ederiz bir şekilde :D... varan 3 buçuk...

:D :D :D :D :D :D :D

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
altdan almak lazım müdür yoksa olmazki erkek altdan alacak her zaman:D

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
erkekleri kutlamak lazımm ii idare ediolar

Mtn S