Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim?

Reaksiyon puanı
64
Selamlar arkadaşlar. Okulun ilk gününden beri hoşlandığım bir kız var ve kız ile şuanda merhaba merhaba yız. Kızın numarasını bir şekilde buldum ve birşey buldum sana mı ait gibi bir muhabbet ile söze başladım. Kız yan sınıfta ama aynı servisteyiz. Neredeyse hiçbir yakınlığımız yok. Şuanda lise 1 öğrencisiyiz. Bu kıza nasıl açılmam lazım? Yaklaşık 2 haftadır muhabbetimizi geliştirdim ve sınıfa çikolata dağıtırken bu kızada gidip verdim gibi şeyler ile kıza kendisinıi özel hissettirmeye çalıştım. İlk defa böyle bir duyfu yaşıyorum. Bir süredir bilen bilir Iphone dan pek haz etmem ama kız istese S8 + satıp 6S Plus alırım yani o derece. Kusura bakmayın forum teknoloji için açıldı ama sizlerin fikirini almak istedim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Selamlar arkadaşlar. Okulun ilk gününden beri hoşlandığım bir kız var ve kız ile şuanda
merhaba merhaba yız. Kızın numarasını bir şekilde buldum ve birşey buldum sana mı ait gibi bir muhabbet ile söze başladım. Kız yan sınıfta ama aynı servisteyiz. Neredeyse hiçbir yakınlığımız yok. Şuanda lise 1 öğrencisiyiz. Bu kıza nasıl açılmam lazım? Yaklaşık 2 haftadır muhabbetimizi geliştirdim ve sınıfa çikolata dağıtırken bu kızada gidip verdim gibi şeyler ile kıza kendisinıi özel hissettirmeye çalıştım. İlk defa böyle bir duyfu yaşıyorum. Bir süredir bilen bilir Iphone dan pek haz etmem ama kız istese S8 + satıp 6S Plus alırım yani o derece. Kusura bakmayın forum teknoloji için açıldı ama sizlerin fikirini almak istedim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Kızın neyi sevip neleri sevmediğini öğren,ona göre oyna işi iyice ilerlet sonra da sevdiği şeyleri yaparak iyice yanaşırsın zaten sonrası kızın tepkilerine göre gelişir.

Reaksiyon puanı
64
Şöyle bir sıkıntım var. Servis fazla kalabalık,içinde fırıldak bir kardeşim var ve ben utangaç bir insanım. Kızın ilgi odağını nasıl öğrenirim hiçbir fikrim yok.
Kızın neyi sevip neleri sevmediğini öğren,ona göre oyna işi iyice ilerlet sonra da sevdiği şeyleri yaparak iyice yanaşırsın zaten sonrası kızın tepkilerine göre gelişir.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kusura bakmayın forum teknoloji için açıldı ama sizlerin fikirini almak istedim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Öncelikle buna yanıt vereyim. Evet burası teknoloji forumu ancak biz bir aileyiz ve aile içerisinde her şey konuşulur. Bu nedenle istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Önünde bence iki seçenek var, biri arkadaş olup sonra açılmak. İkincisi ise, açılıp, duruma göre davranmak.

Bence ikinciyi seçmeli, zaman kaybetmemelisin. Tanışsanız bile olmayan çok ilişki yaşadım.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Çok tehlikeli. Hiç ilişkim olmadı ama milletten duyduğum kadarı ile bu dediğin baya bi tehlikeli :D
Kalıcı arkadaşlık riski var :D Çok arkadaş olmadan belli etsin gerçek isteğini

Sen o derdi bana sor. Friendzone zordur. :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Sen o derdi bana sor. Friendzone zordur. :D

Friendzone nedir en iyi ben bilirim herhalde, dimi by efsane bey :D

Ben tam 9 ay boyunca sevdiğim kıza açılamadım. Dikkatini çektim elime çok fırsat geçti ama bazen samimi bazen soğuk davranınca cesaret edemedim. İşin sonunda okul bitti görüşmez olduk ve bende içimde kalmasın diye bir yaz günü mesaj attım direk. Doğal olarak anlamış benim bir işler çevirdiğimi ama arkadaş olarak gördüğü için pek yüz vermemiş :D Fazla bekletmeden niyetini belli et, olacağı varsa olur. Yoksa benim gibi 1 seneye yakın kıvranırsın :D

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
bence hiç açılma,unut gitsin.başkasını bulmayı dene.sonra kabul etmez yada seni arkadaş olarak da görüyordur.ondan sonra arkadaşlarına söyler dalga geçerler.aynı ortamda zor

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Açılma eğer hayır derse kalbin çok kırılır intihara bile götüren insanlar gördük bu yüzden yapman gereken şey beraber ders çalışma teklif et okul çıkışı bir yerlere gidelim de hayır cevabından sonra kız arkadaşlarına söylerse aynı ortamda hava soluman bile zorlaşır daralırsın bir de kız için git 6s plus al:D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
bir de kız için git 6s plus al
Hayır biraz akıl ve mantık.
Birine iOS cihaz öneren adamdan sevgili yapma taktiği almak nedir? Adamın zevki yok. Hayır kalas gibi bir cihaz olması bir kenara metal malzeme nedir yahu?
Kızların ruhu cam gibi kırılgandır.
upload_2017-10-22_2-6-14.jpeg

beraber ders çalışma teklif et
Bunu yap.
okul çıkışı bir yerlere gidelim de
Bunu hemen yapma ama ilişki yürüdükten (sevgili seviyesi değil geçici arkadaşlık seviyesi)
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir de çok bağlanma bir bakmışssın unutuvermişsin.
Kıza çay teklif etmeyi unutma.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Hayır biraz akıl ve mantık.
Birine iOS cihaz öneren adamdan sevgili yapma taktiği almak nedir? Adamın zevki yok. Hayır kalas gibi bir cihaz olması bir kenara metal malzeme nedir yahu?
Kızların ruhu cam gibi kırılgandır.
Ekli dosyayı görüntüle 28961

rkadaş kız için 6s plus alırım ona hitaben diyorum kızlar iPhone sever SArkadaş kız için 6s plus alırım ona hitaben diyorum kızlar iPhone sever Samsung sevmezler samsung sevmezler pek

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Açılma lafını unutarak başlayabilirsin. Pmden yardımcı olabilirim

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Şöyle bir sıkıntım var. Servis fazla kalabalık,içinde fırıldak bir kardeşim var ve ben utangaç bir insanım. Kızın ilgi odağını nasıl öğrenirim hiçbir fikrim yok.
Telefon numarasından yürüyebilirsin,Whatssapp'dan sorarsın daha iyi olur.Utanılacak bir şey yok onu aşman gerek.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Whatsapptan mesaj at. Hemen cevap veriyorsa olumsuz. Geç veriyorsa olumlu :D
Bu arada sitedeki reklam mentalitesini biraz daha arttırsanız belki merak edip tıklarız :D @by efsane

Ekli dosyalar

• 20171022_024532.png
    20171022_024532.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 2,158
Reaksiyon puanı
64
Yazdıklarınızın hepsini dikkatle okudum ve önerileriniz için teşekkür ediyorum. Bunun sıkı bir kankası var bizim sınıfta. Planlanmış gibi küçük adımlarla kıza yaklaşmayı deniyeceğim. İlerledikten sonra geri tepmezse bu kankasından yardım isteyeceğim. Bir şekilde kızın kulagına gider zaten. Bu evreye gelene kadar kız ile yakin olmaya çalışacağım. Tutarsa bu konu değerlenebilir :D

Reaksiyon puanı
64
Kızla şuan arkadaş olmak üzereyim. Ne denir bilmiyorum ama merhaba merhabanın ötesi ama tam arkadaş değil. Durum raporunu gelişmeye göre veririm :p

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Boş bi anında git ve açıl.

Lise zamanımda okulda 7 tane sarışın vardı bende diğer 4 tane sarışına yazmak amaçlı arkadaş oldum lise bitene kadar en iyi kankalarım oldular. O yüzden hiç uğraşmadan doğrudan açıl :D :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Boş bi anında git ve açıl.

Lise zamanımda okulda 7 tane sarışın vardı bende diğer 4 tane sarışına yazmak amaçlı arkadaş oldum lise bitene kadar en iyi kankalarım oldular. O yüzden hiç uğraşmadan doğrudan açıl :D :D
Bizim süpermod ne çapkınmış da haberimiz yokmuş :D

Reaksiyon puanı
64
Ya kıza daha ismimi öğrettim günaydın derken bile utanırken bu kadar acele etmem normal :D :D :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Aşk olmadan yaşıyorum sıkıntı yok. Sığ görüşlü olmadığıma da eminim. :D

Kendinizi kandırmaya devam desem çok mu absürt olur :D

Sadece kendine göre sığ değilsin ve aşk hakkında yorum yapmak için çok gençsin. Bunca şairin, yazarın ve hatta bilim adamının anlattığı bir hisse boş iş diyorsun.

Bu senin hayatının tamamında yer eden iOS ve Android mevzularına benzemez, teknik olarak görüp yorumlayamazsın. Sessiz kal ki, başına geldiğinde çok ağır olmasın.

Büyük konuşmaktan kork.