Iphone 6s plus mi,yoksa Samsung galaxy s7 edge mi?

Bu konuyu okuyanlar

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Arkadaş adamlardaki şu cevaplara bak ya. Adamlara cihaz böyle oldu diye bilgi veriyorum yetmiyor. Resim gösteriyoruz o da yetmiyor üstüne bir de pestilini çıkarmış bilmem ne yapmış diye geçiştiriyorlar. Size video çeksek siz ona da montaj yapmış dersiniz baştan deseydiniz bana s7 edge telefonuna takıntılıyız diye ben de uğraşmazdım valla ya. Telefonu zorladım aynen üstüne bindim. Hey allahım bir şey demiyorum. :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Her sevdiğiniz telefonda başkaları kötü deneyimlerini açıkladığında ağlayacaksanız işiniz zor son olarak bunu söylüyorum size.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaş adamlardaki şu cevaplara bak ya. Adamlara cihaz böyle oldu diye bilgi veriyorum yetmiyor. Resim gösteriyoruz o da yetmiyor üstüne bir de pestilini çıkarmış bilmem ne yapmış diye geçiştiriyorlar. Size video çeksek siz ona da montaj yapmış dersiniz baştan deseydiniz bana s7 edge telefonuna takıntılıyız diye ben de uğraşmazdım valla ya. Telefonu zorladım aynen üstüne bindim. Hey allahım bir şey demiyorum. :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Her sevdiğiniz telefonda başkaları kötü deneyimlerini açıkladığında ağlayacaksanız işiniz zor son olarak bunu söylüyorum size.
Ben sana inat birşey söylemedim elinde başka cihazlar da var karşılaştır gel konuş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben bugün Sakarya'ya gittim. Ekran çözünürlüğünü her ihtimale karşı 720P'ye çektim ve tüm gün cihaz 720p'de çalıştı. Yüksek parlaklıkta (çoğu zaman full, ortalama yüzde 70 ) çoğunlukla 4.5Gde konum toplamda 1.5 saat açık navigasyon kullandım. Tarayıcı kullandım.70 dakika tam parlaklıkta mxplayerden bitratei yüksek 720p video izledim kendi indirdiğim video bu.
4 saat 45 dakika ekran süresi aldım cihazin şarjı bitti Mi5S'den yazıyorum ekran görüntüsü de atacaktım aslında.

Kullandığım cihaz S7 geçen sene 2 haziranda alınan 14 aylık , şarj etme olarak yüzde 70-80 hızlı şarj edilen(mesela 100 defa şarj ettiysem 70i hızlı şarj) bir cihaz.

Benim pil performansın bu

Reaksiyon puanı
140
Ozgun kardeş açıkçası sen mafhetmişsin gibi görünüyor o telefonu (şahsi görüşüm sadece)

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Kardeş açıkçası sen mafhetmişsin gibi görünüyor o telefonu (şahsi görüşüm sadece)
Kardeşim ben deneyimimi paylaştım. Hatta paylaştığımda da her s7 edge böyledir diye bir şey de yazmadım. Benim telefonum o hale geldi dedim. Adamlar o kadar takıntılı ki bana troll muamelesi bile yaptılar. Tekrar diyorum benim telefonum bu hale geldi ve s7 edge almak isteyen her kese de söylüyorum. Zoruna gidenin gitsin beni ilgilendirmiyor.

Reaksiyon puanı
140
Kardeşim ben deneyimimi paylaştım. Hatta paylaştığımda da her s7 edge böyledir diye bir şey de yazmadım. Benim telefonum o hale geldi dedim. Adamlar o kadar takıntılı ki bana troll muamelesi bile yaptılar. Tekrar diyorum benim telefonum bu hale geldi ve s7 edge almak isteyen her kese de söylüyorum. Zoruna gidenin gitsin beni ilgilendirmiyor.
Banane yav neden zoruma gitsin banane yorumda bulundum sadece:sweatsmile::cool:

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
burada kimsenin zoruna gitmiyor 1,5 yada 2 yil sonra bataryaninda omrude doluyor zaten o zaman kadar yeni bir telefon alabilirim yani
bu arada beni aydinlatiginiz icin tesekkur ederim arkadaslar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Senin S7 edge'in öyle bir şeyi olabilir başta ben yazdım ayrıca trollsün demedim troll olabilirsin tarzı cümle kurdum . Senin bozuk , ömrü bitmiş ya da hayali farketmez S7n ile kalkmışsın yeni S7 edge alacak arkadaşa kötü örnek oluyorsun :D

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Senin S7 edge'in öyle bir şeyi olabilir başta ben yazdım ayrıca trollsün demedim troll olabilirsin tarzı cümle kurdum . Senin bozuk , ömrü bitmiş ya da hayali farketmez S7n ile kalkmışsın yeni S7 edge alacak arkadaşa kötü örnek oluyorsun :D
Deneyim paylaşmak ne zamandan beri kötü olarak sayılmaya başladı acaba. Zaten burda millet kendi deneyimlerini aktarmak için bulunmuyor mu?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Herkes fikrini beyan etmiş bir şekilde. Bende Iphone 6S Plus 32 GB kullanıyorum. Gerçekten mükemmel bir cihaz. 10 aydır kullanıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Bu ay içinde İOS 11' i alacak inşallah. Stabil, hız şarj konusu çok iyi. Lakin Android' e göre kişiselleştirme ve özelleştirme çok az. S7 o bakımdan çok çok daha iyi. Daha özgür hissedersin ama kaliteyi Iphone 6S Plus ile yaşarsın. Yine işin ikinci el fiyatına da bakacak olursak Iphone değer kaybetmiyor. Buda bana göre bir avantajdır. Yine de karar sizindir çünkü ikisi de çok iyi telefon.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bak sana s7 edge ile cevap vereyim onun dilinden anlarsin belki. :) https://i.hizliresim.com/VMoo5r.jpg
Anladım hocam . Neyse siz beni anlamadınız heralde . Bak ben genel bir kullanıcı S7 edge 'i kullanır şarjı da gayet iyi gider diyorum sen genel bir kullanıcı değilsin ya da telefonunda sıkıntı var diyorum .

Örnek verelim Apple 'ın cihazları neredeyse hiç kasmıyor , diyelim bunu alıyorsun jailbreak yapıp bir sürü mod yüklüyorsun ve iPhone 7 cihazım kasıyor diyorsun , sonra e ben deneyimlerimi paylaşmayayım mı diyorsun . Neyse konuyu ben kapatıyorum burda .

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Anladım hocam . Neyse siz beni anlamadınız heralde . Bak ben genel bir kullanıcı S7 edge 'i kullanır şarjı da gayet iyi gider diyorum sen genel bir kullanıcı değilsin ya da telefonunda sıkıntı var diyorum .

Örnek verelim Apple 'ın cihazları neredeyse hiç kasmıyor , diyelim bunu alıyorsun jailbreak yapıp bir sürü mod yüklüyorsun ve iPhone 7 cihazım kasıyor diyorsun , sonra e ben deneyimlerimi paylaşmayayım mı diyorsun . Neyse konuyu ben kapatıyorum burda .
Tamam da benim telefonu nasil kullandigimi sen nereden biliyorsun ? Telefonu sadece dusurdum ve arka tarafi kirildi onun haricinde telefonu gayet normal kullandım. Telefonu kullanirken yanimda sen mi vardin? Daha kim bilir telefonu eline bile almamissin bana kulaktan dolma bilgilerle elestiri yapma ben burda telefonu kullanmis biri olarak yorum yapiyorum. Bence de konuyu kapat.

OptimisT_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende bu iki telefon arasında kaldım fakat şöyle bişey var ios uzun ömürlü android ios kadar uzun değil. Batarya konusunda mah seni yanıltmasın androidin genel sorunu bataryadır ve stabilite . 2 yıl kullanılmış 6s ve aynı şartlar altında 2 yıl kullanılmış s7 edge arasında fark olucaktır batarya ve stabilite kasma vb. Konularda 6s daha iyi durumda olucaktır . Çünkü android değil ( 7 yıldır android kullanıyorum hala kullanıyorum.)

Reaksiyon puanı
140
Bende bu iki telefon arasında kaldım fakat şöyle bişey var ios uzun ömürlü android ios kadar uzun değil. Batarya konusunda mah seni yanıltmasın androidin genel sorunu bataryadır ve stabilite . 2 yıl kullanılmış 6s ve aynı şartlar altında 2 yıl kullanılmış s7 edge arasında fark olucaktır batarya ve stabilite kasma vb. Konularda 6s daha iyi durumda olucaktır . Çünkü android değil ( 7 yıldır android kullanıyorum hala kullanıyorum.)
Bize iosu övme lütfen :) android daha güzell

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar benimle deyenimlerinizi paylastiginiz icin tesekkur ederim karirm s7 edge oldu

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhaba arkadaslar bu iki telefon arasinda kaldim
sizce hangisini almaliyim? iphone 6s plus mi yoksa Samsung galaxy s7 edge mi?
yardimci olursaniz sevinirim

Merhabalar Heyer Tefelon Hakında Bilginiz Var İse S7

Ama Yok İse Kolay Oldugu İçin İphone 7