Vodafone Pass Video ile gigabyte sayma devri sona eriyor

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Youtube'dan İzlesene'ye, en popüler video uygulamaları
internetinden yemiyor

Vodafone Pass Video hangi uygulamalarda geçerlidir?

vodafone-pass-video.png

kotanizdan-yemez.png

Vodafone Pass Video'i nasıl alabilirim?

Vodafone Red 10 ve 15 Tarifeleri
2 ay ücretsiz deneme
sonrasında ayda sadece
12 TL’den ücretlendirilirsiniz.2 ay ücretsiz deneme paketinizi başlatmak için :
VIDEO2
letter-icon.png
3636

Vodafone Red 20 Tarifesi
12 ay ücretsiz deneme
sonrasında ayda sadece
12 TL’den ücretlendirilirsiniz.12 ay ücretsiz deneme paketinizi başlatmak için :
VIDEO12
letter-icon.png
3636

Diğer Vodafone Red Tarifeleri
Diğer Red tarifelerine ek
ayda sadece
12 TL'ye alabilirsiniz.
VIDEOPASS
letter-icon.png
3636

Diğer Vodafone Faturalı Tarifeler
Eğer Vodafone Red'li değilseniz
tarifenize ek ayda sadece
18 TL'ye alabilirsiniz.
PASSV
letter-icon.png
3636

Dikkat Edilmesi Gerekenler

iconv15.png

Vodafone Pass Video paketi tarifenize otomatik tanımlanmaz, deneme süresi siz başlatınca başlar. Deneme süresi bittikten sonra tarifenize ek ayda 12 TL'den ücretlendirilirsiniz.

iconv13.png
Reklam Gösterimleri
Reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için reklamlar sırasında kullanılan internet tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilir.

İnternetizden yemeyen paketler; uygulamalar ve uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Güzel ama sitesindeki grafiklerde 2 ay diye bir ibare var youtube için

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
İki ay internet yemiyor sanirim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Daha tam açıklama göremedim bakıyorum bende düzgün bir bilgi olursa paylaşırım yada musait zamanda bir yol üstü yapmak lazım vodafone a

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Daha tam açıklama göremedim bakıyorum bende düzgün bir bilgi olursa paylaşırım yada musait zamanda bir yol üstü yapmak lazım vodafone a
Video Pass hiç bir şekilde kotandan yemez, bu paket eğer RED abonesi iseniz 12 TL'dir. 2 ay deneme veriyor RED abonelerine, sonrasında 12 TL alıyor ama kotadan yine düşmüyor. RED abonesi değilsen ayda 18 TL alıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şimdi ben işsizim. XZ Premium alsam sürekli 4K 60 FPS video izlesem çok GB harcasam bile herhangi bir hız düşümü herhangi gibi bir AKK olmayacak mı bilen var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen türkiyenin 4gsi lie 4k izleyebilecek misin asıl mesele o:)
Speedtestte dışarıda 50 megabit hız gördüm 50 megabit de izletsin bir zahmet balkona çıkar izlerim.
Olmayacak, izleyebilirsin.
Valla güzelmiş red tarifeleri çok pahalı olmasaydı geçirebilirdi aslında

Şimdi benim bir sorum daha var.
Telefonu bilgisayara bağlayıp bilgisayardan YouTube izlersek yine aynı hesap GB gitmez değil mi? Ben gitmez diye düşünüyorum.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Vodafone hotspot yapılamaz diyor, ama millet kullanıyor.

Bu Video Pass çıkmadan önce Vodafone'da özel teklifle yine insanlara sınırsız YouTube veriliyordu 17 TL'ye, bana da bu teklif gelmişti ve kullandım şu anda da kullanıyorum, hotspot da yapıyorum, 62 GB hücresel veri kullanmışım 50 GB'ı YouTube. Şimdi 17 TL olan aboneliği kapattım diğer ay Video Pass'e geçeceğim. 2 gün beklersen kendim de test edip söylerim hotspot yapılıyor mu diye.

IMAG0707_1.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vodafone hotspot yapılamaz diyor, ama millet kullanıyor.

Bu Video Pass çıkmadan önce Vodafone'da özel teklifle yine insanlara sınırsız YouTube veriliyordu 17 TL'ye, bana da bu teklif gelmişti ve kullandım şu anda da kullanıyorum, hotspot da yapıyorum, 62 GB hücresel veri kullanmışım 50 GB'ı YouTube. Şimdi 17 TL olan aboneliği kapattım diğer ay Video Pass'e geçeceğim. 2 gün beklersen kendim de test edip söylerim hotspot yapılıyor mu diye.
Bekliyorum. Eğer hotspotta sorun çıkmayacaksa gidip alabilirim o paketi.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu arada RED olma şartı yok. RED değilsen 12 yerine 18 TL vererek alabilirsin.

Yeni aya geçince dener yazarım. Başka forumlardan deneyenlerin yorumlarına da bakabilirsin hotspotta sorun olan çıkmadı şimdiye kadar.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
@Murat Burç, 2 ay deneme verecek diye beklerken deneme vermedi yeni RED'lilere 2 ay bedavaymış bana bedava vermedi, ben de o yüzden almadım, deneyemeyeceğim.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Yav gidin leş internetinizi düzeltin instagram'da storydeki videoları bile izlerken bile donuyor

Kursad1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam hic bulasmam videolari 480p ye kadar izlemede kota dusmuyo hic biryerde bu belirtilmemis musteri hizmetlerinin beyani bu dogrultuda. Ben 144p de izlememe ragmen dusmeyi engelleyemedim vodafone yi aramakta sonuc vermiyo bilginize...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben olsam hic bulasmam videolari 480p ye kadar izlemede kota dusmuyo hic biryerde bu belirtilmemis musteri hizmetlerinin beyani bu dogrultuda. Ben 144p de izlememe ragmen dusmeyi engelleyemedim vodafone yi aramakta sonuc vermiyo bilginize...
Ney AKK mi varmış? 480P üzerinde AKK'mi dolduruyormuş?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Sizin kaç P izlediğinizi bilemez, yanlış bilgi o. googlevideo.com sunucusundan yapılan trafik sayılmıyor basitçe işte, gerisini kurcalamaya gerek yok.