Bu konuyu okuyanlar

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Amerika yapımlı "Shooter " adlı dizi bugün yayınladığı 2.Sezon 1.bölümünde bir sahnede Türklere çok büyük bir hakarette bulundu. Bu sahnede Türkleri terörist ilan etti ve Daeş ile işbirliği içinde olduğunu belirtti. Bu haber birçok sitede ve hatta televizyon kanallarında yer aldı. Bizde bu dizi için sessiz kalmayalım, sesimizi duyuralım.

p14188636_b_v8_aa.jpg

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Boykot edelim izlemeyelim.

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
evet ama dahada işe yarayacak yöntemlerden birisi Sosyal medyada sesimizi duyarmak

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Duymak istemeyen duymaz. Hollywood her zaman amerikanın dış siyaseti için insanları hazırlamaya çalışır. Amerikanın gerçek gücü yalakalarının çokluğundan gelir.

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynen öyle görmezden geliyorlar ama yinede durum tam öyle değil. Bak wikipedia'ya çok benzer durum oldu uyarı aldılar ama haberi kaldırmadılar. Kapı dışarı edildiler.

Reaksiyon puanı
5,171
Biz izlesekte izlemesekte farkeden bisey yok onemli olan yabancilarin izlememsi ki bunada yapacak bisey yok malesef seref yoksunlarinin yaptigina bak ya ulan en cok kaybi biz veriyoruz terorden adamlar bizi terorist ilan ediyor

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bizi karalamaya çalışıyorlar eğer biz karşılık verirsek buna zaten güçleri yetmez

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Shooter izleyen bir çok Türk izleyenleri varken böyle yapması kötü olmuş.Bu oyuncularla alakalı değilde yönetmenin ne gibi bir amaç uğruna yaptığına bakmak lazım şu aralar siyasette kötü gidişat için yapılmış olabilir.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Keşke hakaret içeren kısmı ekleseydiniz de görseydik.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
amerika bugün terör raporunda fetöyü de terörist olarak yazdı ama gel gör ki terörist olarak gördüğü yapının en tepesindeki adam kendi ülkelerinde devasa bir çiftlikte krallar gibi yaşıyor. tezata bak. ayrıca 10 yıllardır terörist olarak gördüğü pyd'yi de şuan şilah ticaretinde kullandığı ve pis işlerini yatığı için terörirst listesinden çıkardı. amerika için gerçek dünyada işler bu kadar kolay işlerken dizide yapılanlardan bu kadar rahatsız olmak pek doğru değil.
yarın terör listesine Türkiyenin adını yazarlar ve şu dizi kadar tepki görmez bile.

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ama dizide olsa şöyle bir durum var o diziyi kim bilir kaç ırktan kaç ülkede izleyicileri var. Fransız,ispanyol,alman ve benzeri izleyenlere o sahnede mesaj veriliyor. izleyenlerin bilinç altına bu mesaj yerleşiyor bizi kötü gösteriyorlar, buda birçok yabancıyı bize karşı bir anti düşünceye itiyor.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Evet boykot edelim. Diziyi korsan sitelerden izlersek hem izlemiş oluruz, hem de onlara para gitmemiş olur.
Sanki gidip dizilere para verip izliyorsunuz da bir de boykot edeceksiniz:D
Büyük tepki çekti denilen kısmın videosu bile yok internette, nasıl tepki çektiyse.
Gereksiz duyar kasmayın.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Hemen hemen her yabancı dizide var böyle şeyler özellikle şu anda bir çoğumuzun da takip ettiği dizilerde eski bölümleri çoğunun bu tip hakeretler içeriyor.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
DEAŞ saldırısı düzenleyen bir grup teröristin örgütün içindeki Türk hücre olarak gösterilmesi.

abd_dizisinde_skandal_sahne_turkleri_deasli_terorist_olarak_gosterdiler_h16637_b6c0f.jpg

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Şu saatten sonra izleyicisi olupta izleyenin aklından şüphe ederim.

Twitter da organize olup tepkimizi dile getirebiliriz.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
DEAŞ saldırısı düzenleyen bir grup teröristin örgütün içindeki Türk hücre olarak gösterilmesi.
Ben bu resmi birkaç önemsiz haber sitesinde de gördüm. Yalnız bu resim Türklere hakaret içermiyor, hakaret de içermiyor.
ışid içinde Türk olmadığına inanan kalmamıştır sanırım, benim bir arkadaşımın akrabası kalkıp Adana'dan gitti ışide katıldı 2 sene önce. Dizide hakaret falan yok, zaten bu diziyi izleyip anaa Türkler teröristmiş diyen adam açık söylüyorum maldır, onu kendi hâline bırakmak gerekir.
Gereksiz duyara devam edin siz:D

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben bu resmi birkaç önemsiz haber sitesinde de gördüm. Yalnız bu resim Türklere hakaret içermiyor, hakaret de içermiyor.
ışid içinde Türk olmadığına inanan kalmamıştır sanırım, benim bir arkadaşımın akrabası kalkıp Adana'dan gitti ışide katıldı 2 sene önce. Dizide hakaret falan yok, zaten bu diziyi izleyip anaa Türkler teröristmiş diyen adam açık söylüyorum maldır, onu kendi hâline bırakmak gerekir.
Gereksiz duyara devam edin siz:D
valla ben birçok haber sitesinde gördüm hatta hiç beklemezdim televizyona çıktı Show tv de haber değeri görmüş yayınlamışlar. Bir türk izlerken ee tabi demez ama bir yabancı izlerken bilinç altına bizi kötü olarak gösteriyorlar. Benim hoşuma gitmedi. Bak Netflix türkiyede dizi çekecek istanbulu tanıtmış olacak ülkemizi umarım yeterince güzel gösterir. Çağatay ulusoy oynayacakmış başrolde :)

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Show tv ye çok bakmayın o ne derse tersidir haber bulamayınca öyle saçmalıyorlarki bazen :)

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Tersten oldugu icin her sey en doğru haber o zıt anlayınca haberleri :)