Yerli Kişisel Gelişim App ile Geliştiren İçerikler Cebinizde!

Bu konuyu okuyanlar

mustafademir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Arkadaşlar,

Kısa süre önce tasarımı ve geliştirmesi ile haftalarca özenle üzerinde çalıştığım son uygulamam olan Kişisel Gelişim App'i Google Play'de yayınladım.

featured_image.png

*** 1 NUMARALI KİŞİSEL GELİŞİM UYGULAMASI ***

*** HER HAFTA YENİ İÇERİKLER EKLENİR ***

Kişisel Gelişim App(yerli yapım), kişisel gelişime yardımcı bir uygulama olarak hazırlanmıştır. İçerisinde onlarca harika içerik barındırmaktadır. Daha ilk makaleden uygulamamızı beğeneceğinize eminiz!

Farklı kategorilerde özenle seçilmiş onlarca makale..

Dilediğiniz kategoride kendinizi geliştirin, siz yeter ki kendinizi geliştirmek isteyin..

Kategoriler :

- Başarı Taktikleri
- Motivasyon Yolları
- Beyin Geliştirme
- Hafıza Geliştirme
- Özgüven Geliştirme
- Kişisel İmaj
- Gelişim Kitapları
- Başarılı Öğrenci

Özellikler:

✔ Onlarca geliştiren, ilham veren makale
✔ Onlarca kategori
✔ Favoriler: Sevdiğin geliştiren makaleleri favorilerine ekle, daha sonra hızlıca ulaş.
✔ Yorumlar: Dilediğin yazıya dilediğin yorumu yap, diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulun.
✔ Yazı Boyutu: makale okuma ekranında dilediğin gibi yazı boyutunu ayarlayabilirsin.
✔ Benzersiz okuma deneyimi
✔ Basit ve şık Material Tasarım
✔ Küçük apk boyutu

Geliştiren harika içeriklerimizden sadece bir kaçı ... :

- 7 gün bunları yapın, zekanız parlasın!
- Renklerin hayatımızdaki etkileri
- Hayal et, planla, elde et, gülümse!

Her türlü öneri ve görüşlerinizi bu gönderiye yorum yaparak veya [email protected] adresime iletebilirsiniz. Öneri ve görüşlerinizi okumak ve cevap vermekten memnun olurum.

Çalışmamı desteklemek için Google Play Markette 5 yıldız verebilir ve yorum yapabilirsiniz. Benim için her bir kullanıcımın bu şekildeki desteği çok önemlidir, büyük anlam ifade eder. Teşekkür ederim!

Google Play Marketten İndir & Dene : Kişisel Gelişim App

Uygulamadan birkaç ekran görüntüsü :

gplay_sc_1_small.jpg

gplay_sc_2_small.jpg

gplay_sc_3_small.jpg

gplay_sc_4_small.jpg

gplay_sc_5_small.jpg

Google Play Marketten İndir : Kişisel Gelişim App

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Çok güzel uygulama. Tebrik ederim güzel düşünülmüş. Apple store'da da olması lazım güzel indirme de alır oradan:)

mustafademir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok güzel uygulama. Tebrik ederim güzel düşünülmüş. Apple store'da da olması lazım güzel indirme de alır oradan:)

Beğenmene sevindim. Görüşlerini ilettiğin için teşekkür ederim :) . Henüz iOS geliştirmeye başlamak nasip olmadı. İlk Macbook umu aldıktan hemen sonra başlamayı düşünüyorum. :)

mustafademir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Böyle başarılı bir uygulama ios'ta kesin tutar gibime geliyor:)

Fazla olmadı yayınlayalı ilgiden memnunum. Özellikle içerikleri dikkatle seçiyor, derliyorum. Her hafta birkaç yeni geliştiren makale ekliyorum. Yani her geçen gün içerikler de artıyor bu şekilde ilgiyi korumayı düşünüyorum.

Sanırım haklısın inşallah çok güzel noktalara gelecek önce Android'de sonra iOS'da. :)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Fazla olmadı yayınlayalı ilgiden memnunum. Özellikle içerikleri dikkatle seçiyor, derliyorum. Her hafta birkaç yeni geliştiren makale ekliyorum. Yani her geçen gün içerikler de artıyor bu şekilde ilgiyi korumayı düşünüyorum.

Sanırım haklısın inşallah çok güzel noktalara gelecek önce Android'de sonra iOS'da. :)
İnşallah önü çok açık bir uygulama:)

mustafademir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
(GÜNCELLEME: v1.2)

Kişisel Gelişim App v1.2 dün itibariyle yayınlandı.

Güncellemede Neler Var?

* Performans iyileştirmeleri
* Hata gidermeleri: *Nadiren* bazı kullanıcıların yaşadığı, internet bağlantıları olmasına rağmen oluşan "Veri alınamadı" hatası giderildi.

5 yıldız vererek ve yorum yaparak Kişisel Gelişim app in daha da gelişmesine destek olabilir, beni daha fazlası için motive edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim! :)