1500 TL ile hangi sony'i almalıyım?

Hangisi?

• Xperia xa ultra

• Xperia xa1

• Xperia x

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Xperia XA1 veya XA1 Ultra alabilirsin bence

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Xperia XA1 veya XA1 Ultra alabilirsin bence

Reaksiyon puanı
222
xperia x al . xa1 de wifi ac desteği yok ekranı FHD bile değil HD 2300 mah bataryası var. xperai x de sd650 var xa1 de mtk helio p20. xa1 de parmak izi okuyucusu bile yok. 1500 verip parmak izi okuyucusu olmayan telefon almak saçmalık kullanmasan bile kabul edilmez hiç bir şekilde almam

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xperia X kesinlikle.
Daha iyi arka ama daha kötü ön kamerada daha iyi batarya için X Compact (bazı beğenilmeme ihtilami olan noktalar : 4.6 inç biraz kalın plastik malzeme 720p ekran (sony amirallerinde olan x realtiy triminolus bu cihazda var XA1 ve XA1 ultrada yok )

Ertuğrulkozzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xperia X kesinlikle.
Daha iyi arka ama daha kötü ön kamerada daha iyi batarya için X Compact (bazı beğenilmeme ihtilami olan noktalar : 4.6 inç biraz kalın plastik malzeme 720p ekran (sony amirallerinde olan x realtiy triminolus bu cihazda var XA1 ve XA1 ultrada yok )
Peki sizce x android 8 güncellemsi alır mı

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
xperia x al . xa1 de wifi ac desteği yok ekranı FHD bile değil HD 2300 mah bataryası var. xperai x de sd650 var xa1 de mtk helio p20. xa1 de parmak izi okuyucusu bile yok. 1500 verip parmak izi okuyucusu olmayan telefon almak saçmalık kullanmasan bile kabul edilmez hiç bir şekilde almam
Ne alakası var? Bende parmak izi olan telefon almam mesela, Dünya'nın en gereksiz özelliği bana göre.

Kişiden kişiye değişir yani özellikler.

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Xperia X derim ekranı, kamerası, bataryası, daha iyi 4g hızı daha iyi ses önemliyse yüksek çözünürlüklü ses destekliyor diye biliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki hocam birley merak ettimde, xperi m5 ve x in ön kameraları 13 mp ama m5in lensi daha büyük bu ne fark sağlar? Daha geniş açı mı?
Bilmem. ama şunu iyi biliyorum Xin ön kamerası diğer tüm orta segment sonylerden daha kaliteli( not bu XAUltra XA1 ULTRA falan ois li ön kamerası falan onlar işi karıştırabilir ) Xperia X

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bu devirde sony takıntısı mı? Şimdi sony nin tasarımına bir şey diyeceğim ama neyse kişiden kişiye değişir

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bilmem. ama şunu iyi biliyorum Xin ön kamerası diğer tüm orta segment sonylerden daha kaliteli( not bu XAUltra XA1 ULTRA falan ois li ön kamerası falan onlar işi karıştırabilir ) Xperia X

X güzel telefon ama ekranı küçük oradan kaybediyor bence, ayrıca işlemcisi de o kadar iyi sayılmaz.

XA1 ultra'nın fiyatı düşecek öyle veya böyle 1 aya kadar, aynı fiyatlara geldiklerin de, XA1 ultra daha mantıklı cihaz gibi geliyor bana hala.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu devirde sony takıntısı mı? Şimdi sony nin tasarımına bir şey diyeceğim ama neyse kişiden kişiye değişir

Samsung'un orta ve alt seviye telefonlarından tasarım olarak kat kat iyi.

Batarya stabilizasyon konusunda belki de en iyi telefon markası.

Bu çerçeve kasa takıntısı olanlar aynı neye benziyorlar söyleyim; sıfır km Mercedes BMW alıp orijinal 17'' jant 55 yanakları, jantları küçük yanakları bol geldi deyip replica 45 yanak 20'' jant taktıran çakallara benziyor benim gözümde. Telefon bu altı üstü masaya koyup karizma yaptığını düşünecek insanlar zaten benim umurumda olamaz en azından. Telefonu ben kendi ihtiyacım için kullanıyorum.