Yurt dışından S8+ siparişi vereceğim fakat Note8'i beklemeli miyim?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar, hemen konuya giriyorum:
Şimdi ben yurt dışından S8+ getirteceğim, ama kafam karışık. Acaba Note 8'i mi bekleyeyim yoksa yeni çıkacak Note 7 (Note 7R ya da FE olarak gelenden bahsediyorum) mi getirteyim. Bu arada Ace 4 kullanmaktayım. Şimdiden teşekkürler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada Ace 4 değil Samsung Galaxy V Plus kullanıyorum, yanlışlıkla yazdım. Merak edenler özelliklerine buradan ulaşabilir :D SM-G318MZKZXTC | galaxy-v-plus-g318 | Samsung PH

Son düzenleme:

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Eğer acelen yok ise note 8 bekle derim.S8+'dan bence daha iyi olacak.S8+ alırsan seni pişman etmez ama keşke note 8 bekleseydim dersin çok fazla bir zaman yok iki ay var uzun sayılmaz.

Bende 20 gün evvel ip 7+ aldım ama benim telefonum bozuldu işlerim biraz sekti ondan beklemedim Yoksa ip 8 alacaktım.

Dediğim gibi Samsung alacaksan note 8 beklenir.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhabalar, hemen konuya giriyorum:
Şimdi ben yurt dışından S8+ getirteceğim, ama kafam karışık. Acaba Note 8'i mi bekleyeyim yoksa yeni çıkacak Note 7 (Note 7R ya da FE olarak gelenden bahsediyorum) mi getirteyim. Bu arada Ace 4 kullanmaktayım. Şimdiden teşekkürler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada Ace 4 değil Samsung Galaxy V Plus kullanıyorum, yanlışlıkla yazdım. Merak edenler özelliklerine buradan ulaşabilir :D SM-G318MZKZXTC | galaxy-v-plus-g318 | Samsung PH
Bekle note 8 sonra kıyaslama yaparsın s8+ la ama note serisi süper gelecek gibi bu sene bakalım

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ben olsam s8+ tercih ederdim eğer android şart ise ama tabiiki ios