Fenerbahçe Lens'e Resmi Teklif Yaptı!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
b614a8c74e9f43769de8adcb6a44e326.jpg

Fenerbahçe'de Jeremain Lens'in geleceği netleşiyor. Sarı Lacivertliler, Hollandalı futbolcu için resmi teklifini Sunderland kulübüne sunacak. Bu arada Lens Beşiktaş sorularını yanıtsız bıraktı.

Fenerbahçeli Jeremain Lens'in kariyerine hangi kulüpte devam edeceği merak konusu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da resmen ilgilendiklerini açıkladığı Lens için Fenerbahçe teklifini yapmaya hazırlanıyor.

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım, Lens ile önceki gün kulüp binasında yaptığı görüşmede futbolcunun bonservis ve yıllık ücretinin toplam maliyetini fazla bulmuştu. Sarı lacivertliler, vermeyi düşündüğü maksimum miktarı Sunderland kulübü ve Lens'in menajerine iletecek. Fenerbahçe'nin teklifinin ardından pazarlıkların bir süre daha devam etmesi beklenirken, transferin gerçekleşebilmesi içinse Sunderland'in ciddi bir indirime gitmesi gerekiyor.

Daha önce Fenerbahçe'de kalmak istediğini açıklayan Jeremain Lens, Adanaspor maçı sonrasında kendisine yöneltilen "Beşiktaş'a mı gideceksin?" sorularını ise yanıtsız bıraktı.

Yeni sezonda Hollanda Milli Takımını çalıştıracak teknik direktör Dick Advocaat'ın Adanaspor maç sonunda yaptığı "Lens Beşiktaş konusunda bana fikrimi sormadı." açıklaması da kafaları karıştırmıştı.

Fenerbahçe sağ kanat için Monaco'da forma giyen Nabil Dirar'ı da transfer listesinde tutuyor. Sarı lacivertliler, Dirar transferindeki görüşmelerde önemli bir seviye kat etti.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Fenerden çok Beşiktaşta oynamasını isterim.
Adam çok iyi oynuyor ve ben çok zevk alıyorum futbolundan sezon boyunca dikkatimi cekbeden bir durum ise
Adam attı attırdı ama mutsuz bir profil çizdi nedense.

Bence Beşiktaşta mutlu olur ve kariyeriyeri açısından daha olumlu olur diye düşünüyorum.
Zira fb uefa da bjk şampiyonlar liginde mücadele ediyor bu istikrarı değişecek gibi görünmüyor.

Fb veya bjk ikşsinden biri bunu alsın adamı izleme zevkinden mahrum kalmayalım yeter.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bence bjk'ye giderse çok kötü olur bizde kalmalı şampiyon olmamız lazım.