Facebook 5 yillik hesabimi kapattı

Bu konuyu okuyanlar

Mahammad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam.Adim Muhammed Facebookda 5 yildir ayni hesapdayim ama Facebook Hesabimi kapatdi bana soyledi Id gonder bende pasaportumu nufuz kagidimi kendi fotorafimi elimdi pasaportum ve.s hepsini defalarca gonderdim amma facebook beni umursamiyor mail de atdim amma yine olmadi numralari yokmu bunlarin be bir numaralarin biliyorum ariyorum 1 tusuna basiyorum yani facebook seciyorum call center basiyorum sonra bana diyor facebook.com/help e git bende defalarca yapdim amma olmadi ne yapmaliyim simdi

TheKorsans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle hoşgeldin Muhammed,
Kayıtlı mail adresine bir bilgilendirme maili göndermiş olmaları gerekiyor. Kontrol edebilir misin neden kapatılmış? Eğer fake hesap olmandan dolayı bir kapatma sözkonusu ise kimlik göndererek açtırabilirsin fakat konu farklı ise kimlik ile doğrulama biraz zor.

Mahammad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi hic bir siy gondermiyorlar umursamiyorlar defalarca en az 10 kez gonderdim nufuz kagidimi pasaportumu Hatda vizemi bile gonderdim

Mahammad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hoşgeldin Muhammed,
Kayıtlı mail adresine bir bilgilendirme maili göndermiş olmaları gerekiyor. Kontrol edebilir misin neden kapatılmış? Eğer fake hesap olmandan dolayı bir kapatma sözkonusu ise kimlik göndererek açtırabilirsin fakat konu farklı ise kimlik ile doğrulama biraz zor.
abi hic bir siy gondermiyorlar umursamiyorlar defalarca en az 10 kez gonderdim nufuz kagidimi pasaportumu Hatda vizemi bile gonderdim

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ben facebuka hiç bir şey göndermezdim. o kadar önemli mi ya ! facebook twitter bağımlısı mı olduk?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Cok onemli hesap 5 yil soyluyorum ya

Henüz Türkiyede çok az insanın kullandıpı dönemde hesap açıp.
Birçok ünlünün fan sayfası bendeydi.
Birçok ünlü para teklif etti devretmek konusunda ama devretmedim sadece menajerlerine yetki verip sayfada paylaşım yapmalarına olanak tanıdım.
Kendime ait fan sayfamın 15 bin in üzerinde takipçisi vardı.
Naptın biliyormusun ?
Sayfaları direkt devrettim ve hesabımı komple sildim ;)

Anlaman gereken şey bu kadar bağımlı olma.
5 yıllıkda olsa facebook için bir kişisin 10 yıllıkda olsa 1 aylıkda olsa aynısın ;)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
"bağımlı olma" kısmı çok önemli...

Mahammad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi anlamiyorsunuz kisisel verilem cok icinde onemli veriler
facebooka nufuz kagidimi,pasaportumu,Amerika vizemi,kendi fotografimi,pasaportum elimdeyken fotogramifimi ama acmadilar hesabimi bunlarin bir numarasi varmi ?

m.yusufoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var. 2 hafta önce hesabım kapatıldı. İtiraz ettim kimlik ve paso resmi yolladım fakat açılmadı. Bu forumda bana "spam mesaj attığın için kapanmıştır" dendi. İlk hesabını kurtaramadım ve yeni hesap açtığım zaman "şüpheli hareket tespit edildi" diyerek fotoğraf istedi. Kaç kez yeni hesap açtıysam fotoğraf istedi. Fakat yine de açılmadı.
Farklı bir cihazda hesap açtım ve hesap hala duruyor. Telefonunun ip adresini değiştirmeye çalışıyorum. Telefondan hesabıma giriş yaparsam, bu hesap ta kapanacak. Sana tavsiyem farklı bir ip adresinden yeni hesap aç.