Hangi Sağlayıcıya Geçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

akcan42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 4 senedir ttnet kullanıyorum. memnun değilim. Taahhüt bitiyor. Sizce en sorunsuz ve hızlı olan sağlayıcı hangisidir? İstediklerim kopma olmaması ve hızının hiç olmasa dahi 24 mps olması. Tabikide yalın internet kullanacağım. Sizce hangisini seçmeliyim? Şu an zyxel wmg 3312 modemim var. Bunu kullanabilir miyim? Yoksa yeni modemmi lazım?
-TÜRKNET(YALIN VAR MI BİLMİYORUM)
-DOPİNG
-DSMART NET
-TTNET
Teşekkürler.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 4 senedir ttnet kullanıyorum. memnun değilim. Taahhüt bitiyor. Sizce en sorunsuz ve hızlı olan sağlayıcı hangisidir? İstediklerim kopma olmaması ve hızının hiç olmasa dahi 24 mps olması. Tabikide yalın internet kullanacağım. Sizce hangisini seçmeliyim? Şu an zyxel wmg 3312 modemim var. Bunu kullanabilir miyim? Yoksa yeni modemmi lazım?
-TÜRKNET(YALIN VAR MI BİLMİYORUM)
-DOPİNG
-DSMART NET
-TTNET
Teşekkürler.
Öncelikle adresine fiber internet hizmeti veriliyor mu herhangi bir servis sağlayıcı tarafından? Bunun bir sorgulamasını yap.
Sonra minimum 24 mbps demişsin, ve yalın internet istemişsin. Türk-Net sitesinden alt yapını bir sorgula bakalım sizin adresinize kaç mbps internet verebiliyorlar. Türk nette taahhüt olmaması diğer iss'lere göre ekstra bir avantajdır.

Edit:Türk nette yalın olmasa bile ev telefonu için ücret istenmiyor ve kullanmıyorsan telefonu bağlamazsın.

akcan42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiber yok. 50 megabit ve 150gb akn veriyor turknet.
Yani turknet kullanmam için illa ev telefonumu olması lazım. Olamdan açılmıyormu?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Fiber yok. 50 megabit ve 150gb akn veriyor turknet.
Yani turknet kullanmam için illa ev telefonumu olması lazım. Olamdan açılmıyormu?
Kullanman için illa ev telefonu olacak diye birşey yok, adamlar ücretsiz bir şekilde ev telefonu da veriyor 1000 da da hediye edip bundan ücret talep etmiyorlar, ev telefonu kullanmıyorsanız kablosunu çekersiniz kullanmamış olursunuz. Yani sadece internet alabilirsiniz. Tüm bunları 59 TL sunuyorlar.

Detaylı bilgi için iss yi arasan sana çok daha fazla yardımcı olurlar.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Valla eskiden altyapı varsa direkt Uydunet e geç derdim fakat şimdi saçma sapan işleri ile tamamen gözümden düştü. Hiç düşünmeden Türknet e geç derim. Çünkü 4 ay sonra taahhüdüm bitince bende ona geçeceğim [emoji4] Memnun kalmazsan başkasına çıkarsın adamlar taahhüt filan istemiyorlar.

akcan42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla eskiden altyapı varsa direkt Uydunet e geç derdim fakat şimdi saçma sapan işleri ile tamamen gözümden düştü. Hiç düşünmeden Türknet e geç derim. Çünkü 4 ay sonra taahhüdüm bitince bende ona geçeceğim [emoji4] Memnun kalmazsan başkasına çıkarsın adamlar taahhüt filan istemiyorlar.

Teşekkürler arkadaşlar. Fakat internettede araştırdım bulamadım. Ben şu an yalın net kullanıyorum. Yani ev telefonum yok. Türknette yalın varmı onu soruyorum. illa turknete geçtiğimde ev telefonu bağlayacaklarmı yoksa yine yalın mı kullanacağım.?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
süperonline varken onlar çöp oğlu çöp para tuzakları onlar...

epalo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
TÜRKNET çok cazip varsa ilk o yoksa Superonline derim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Superonline artık yeni paketleriyle para tuzağı oldu. Sözleşme bitince aynı paketi aynı fiyata sunmazlarsa şahsen ISS değiştireceğim.
sabit teli Turkcell'e taşıttıkları için paket değişimi sorunu yok gibi the grudge'un ilgi alanı o...