Csgo konum değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

bellatrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba herkese. Csgo oyuncusuyom yurtdışında yaşıyorum ve csgo benim yurtdışında olduğumu algılıyor csgya kendimi nasıl Türkkiyede gösterebilirim? Basit bir konum değiştirme (VPN deniyor sanırım) programıyla olurmu. Amacım csgodaki Türk lobilere katılabilmek. Şimdiden teşekkür ederim.

troferz

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba herkese. Csgo oyuncusuyom yurtdışında yaşıyorum ve csgo benim yurtdışında olduğumu algılıyor csgya kendimi nasıl Türkkiyede gösterebilirim? Basit bir konum değiştirme (VPN deniyor sanırım) programıyla olurmu. Amacım csgodaki Türk lobilere katılabilmek. Şimdiden teşekkür ederim.
Evet

troferz

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Peki hangi programi tavsiye edersiniz? Bu program oyle bi program olmaliki sececegim vpn ler arasinda TR vpn i de olmali.
Dogrusu hicbir vpndeki ulkelerin arasinda turkiyeyi gorebilecegimizi dusunmuyorim ancak aginin dnsini turkiye dnsi yaparsan oyle bir sansin olabilir
Vpnin amaci o zaten dnsi degistirmek..

bellatrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dogrusu hicbir vpndeki ulkelerin arasinda turkiyeyi gorebilecegimizi dusunmuyorim ancak aginin dnsini turkiye dnsi yaparsan oyle bir sansin olabilir
Vpnin amaci o zaten dnsi degistirmek..
Peki ağımın dns sini nasıl Türkiye dns si yapabilirim bunuda açıklayabilirmisiniz yoksa internettenmi araştırayım? :)

troferz

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Peki ağımın dns sini nasıl Türkiye dns si yapabilirim bunuda açıklayabilirmisiniz yoksa internettenmi araştırayım? :)
Internetten bakarsan daha saglikli olur once goohledan turkiye dnslerini arastir sonra nasil dns degistirildigini 20milyon tane video vardir

zek42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir sonuca ulaşabildiniz mi?