Microsoft Visual c++ 2015 yüklenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

sadsadas1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sabahtan beri uğraşıyorum. Teamspeak3 kuruyorum api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll aldığım hata bu. Bu hatanın çözümü de Microsoft Visual c++ 2015 kaldırıp yeniden yüklemek ama olmuyor böyle takılıp kalıyor. Yardımcı olun lütfen. Format attım ama hala api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası alıyorum. Öncesinde Microsoft Visual c++ 2015 silip yüklediğim de ise 0x80240017 hatasını alıyordum. Şuan tek sıkıntım bu Microsoft visual 2015 yüklenmiyor takılıp kalıyor.

lütden
Qvmjyr.png

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
VS2015 Windows 10 ve Netframwork 4.6 gerektiriyor. Kurmaya çalıştığın sürüm 64 bit. Sorun yaşadığın program da mı 64 bit?

sadsadas1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
VS2015 Windows 10 ve Netframwork 4.6 gerektiriyor. Kurmaya çalıştığın sürüm 64 bit. Sorun yaşadığın program da mı 64 bit?
aynen 64 bit sistemim. ve 64 bit kurmaya çalışıyorum haliyle. ts3 64 bit indiriyorum api denen dll hatasını alıyorum. baya bi izledim youtube kanalında bunu kurmam lazım ki sonra düzelecek.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Visual Studio nun kendisini değil de, Visual C++ 2015 redistributable runtime sürümünü kurman gerekebilir. VS 2015 bir programlama aracı. Diğeri ise programların gerek duyabileceği bir bileşen. Programın kendi web sayfasındaki gereksinimleri ve kurulum yönergelerini okuyarak kuruluma devam et. Videolar dan neyin kurulduğu her zaman anlaşılmıyor.

sadsadas1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Visual Studio nun kendisini değil de, Visual C++ 2015 redistributable runtime sürümünü kurman gerekebilir. VS 2015 bir programlama aracı. Diğeri ise programların gerek duyabileceği bir bileşen. Programın kendi web sayfasındaki gereksinimleri ve kurulum yönergelerini okuyarak kuruluma devam et. Videolar dan neyin kurulduğu her zaman anlaşılmıyor.

halledince buraya yazmaya unuttum kusura bakmayın lütfen. Nasıl çözdüm derken baya kurcaladım en sonunda visual i kaldırdım kurdum tekrardan dll hatasıda almıyorum. Çözümü kesin mi bilmiyorum ama microsoft visual studio 2017 kurdum düzeldi. Yani bende şuan sorun yok. Ama şuan aldığım sorun Ekran kartımın Geforce arayüzüne giremiyorum. geforce experience something went wrong hatası alıyorum . Ddu filan kurdum temizledim ama aynı. Tek sıkıntım şuan bu :)