Galaxy S8 basın görselleri sızdırıldı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Alt-üst barlardaki incelme oha dedirtti bana valla. Bu durumda ekran-kasa oranının %90'lara çıktığını söyleyebiliriz. Bu büyük bir başarı gibi dursa da, büyük sıkıntıların kapısını da aralayacağını öngörmek için kâhin olmak gerekmiyor sanırım.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Alt-üst barlardaki incelme oha dedirtti bana valla. Bu durumda ekran-kasa oranının %90'lara çıktığını söyleyebiliriz. Bu büyük bir başarı gibi dursa da, büyük sıkıntıların kapısını da aralayacağını öngörmek için kâhin olmak gerekmiyor sanırım.
aynen öyle ama arkada ki parmak izi okuyucunun yeri yanlış olmuş...

eneskaan.guneysu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öndeki fiziksel tuşun kalkması bence kötü oldu. S8'i bekleyen bir samsung müşterisi olarak üzüldüm bu yüzden G6'ya da S8 brinden biri tercihim olacak gibi görünüyor. Belkide gider S7 alırım :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Öndeki fiziksel tuşun kalkması bence kötü oldu. S8'i bekleyen bir samsung müşterisi olarak üzüldüm bu yüzden G6'ya da S8 brinden biri tercihim olacak gibi görünüyor. Belkide gider S7 alırım :)

Fiziksel tuş iyiydi ama, olmamasına alışırız, biz nelere alışmadık ki demi ama?! :)
Ama bu son S8 görüntülerine bakınca çok fena yakıyor. Ekran-kasa oranı %90'a varmış... ki, bu hep arzu ettiğim bişeydi. Home tuşu olmasa da olur diyorum artık. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
o home tuşu olucak arkadaş o tuş olmazsa olmaz derhal takıla...

meilzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
home tuşunu kaldırarak samsung benim gibi bir daimi müşteriyi kaybetti note 7 efsaneydi not 7 mi verdim üzülerek s8 alıcaktım ama home tuşu kalkınca vazgeçtim umarım bu hatadan tez zamanda dönerler..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
apple da iphone 8'de benzer deneme yapıcak...

eneskaan.guneysu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fiziksel tuş iyiydi ama, olmamasına alışırız, biz nelere alışmadık ki demi ama?! :)
Ama bu son S8 görüntülerine bakınca çok fena yakıyor. Ekran-kasa oranı %90'a varmış... ki, bu hep arzu ettiğim bişeydi. Home tuşu olmasa da olur diyorum artık. :)
Evet haklısınız ama ne biliyim o tuşun bende yeri çok ayrıydı :) :) Ekran kasa oranına bişey diyen yok ama farklı kategorilerdeki bu tür yarışlara nazaran Samsung daha kenarda köşede kendi yolunda giden bi markaydı sanki. Bir anda böyle büyük bir karar alıp neredeyse tüm telefonlarına fiziksel tuş koyan bir marka bir anda o tuşu kaldırması bana da ilk bakışta önyargı getirdi. Umarım ilerleyen zamanlarda bu önyargım beğeniye dönüşür :)
--- Gönderi Güncellendi ---
home tuşunu kaldırarak samsung benim gibi bir daimi müşteriyi kaybetti note 7 efsaneydi not 7 mi verdim üzülerek s8 alıcaktım ama home tuşu kalkınca vazgeçtim umarım bu hatadan tez zamanda dönerler..
Kesinlikle katılıyorum, bende uzun zamandır telefon ihtiyacımdan dolayı S8'i bekliyorum ve bence o tuş sadece bir tuşdan ibaret değil. Samsung'u Samsung yapan bir parça. O tuş ordan kalktımı Samsung'un da diğerlerinden bir farklı kalmayacak sanırım. Üzülerek söylüyorum aylardır beklediğim S8 bu ise eğer, S7'yi tercih ederim..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Evet haklısınız ama ne biliyim o tuşun bende yeri çok ayrıydı :) :) Ekran kasa oranına bişey diyen yok ama farklı kategorilerdeki bu tür yarışlara nazaran Samsung daha kenarda köşede kendi yolunda giden bi markaydı sanki. Bir anda böyle büyük bir karar alıp neredeyse tüm telefonlarına fiziksel tuş koyan bir marka bir anda o tuşu kaldırması bana da ilk bakışta önyargı getirdi. Umarım ilerleyen zamanlarda bu önyargım beğeniye dönüşür :)

Yeğenim, bizi o tek tuşa alıştırmayı başaranlar o tuşun olmadığı duruma da alıştırırlar, hiç merak etme sen.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Home tuşunu bende çok seviyordum ama Samsung'un parmak izi okuyuculu home tuşu çok çiziliyor. Parmak izini okuyor ama kötü bir görüntü ortaya çıkıyordu. Zamanla alışacağımızı düşünüyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Home tuşunu çıkarmış ama halt yemiş. Keşke çıkarmasaydı. Çıkardığı bölgedeki ekranda sanal tuşlar alacağı için ben pek avantajlı olduğunu söyleyemem çünkü o altta yeni açılan yerde yine tuş olacak(sanal).

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Home tuşunu çıkarmış ama halt yemiş. Keşke çıkarmasaydı. Çıkardığı bölgedeki ekranda sanal tuşlar alacağı için ben pek avantajlı olduğunu söyleyemem çünkü o altta yeni açılan yerde yine tuş olacak(sanal).
Burada tek avantajı oyunlarda ve videolarda gizlenmesi olur :) Bir de ekran kapalıyken daha hoş durur . Bende fiziksel tuş taraftarıyım aslında . Hiç samsung kullanmamış biri olarak :)