Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
bugün servisteki elemana sordum.yeni güncelleme ancak s8 çıkacağı zaman gelir dedi
uydurma bilgi
--- Gönderi Güncellendi ---
Kardeşim başta bende senin gibi düşünüyodum sonra forumda bu güncelleme gelsin diye çıldıran insanların mesajlarını okuya okuya ben de onlardan oldum:D:confused:
2 gunde sıkılacaksınız. 5.1 den 6.0 guncellemesine beklemeden rom atarak geçtim note 5 te sonra dedim amaan bekleseydim ne uğraştım

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Güncelleştirme neden bu kadar kıymete biniyor benim açımdan bu kadar verilmiş paralarda yeni bir android deneyimi güncelleme istemek gayet normal fakat pazarlaması yanlış Google ve üreticiler tarafında burada sabahtan akşama kadar apple sallarız öyle kötü böyle kötü diye ama herşey hazır güncelleme dağıtılmadan önce lansman yapılıyor. Google diğer üreticilerle bu işi çözüp herkes yeni güncellemeyi telefonlarına portladıktan sonra lansmanı yapıp tanıtılsın en azından herkesin tek sorusu olur veya onuda unutur yeni sürüm ne zaman tanıtılıcak diye şimdi herkes farklı farklı nerde güncelleme diyor htc ayrı sony ayrı samsung ayrı

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bu güncelleme note5 deki 5.1 ile 6 arası güncelleme gibi değil çünkü telefonda fazla birşey değişmedi. Ama 7 güncellemesi telefonu yazılım konusunda tamamen değiştirip birsuru artı katıyor birazda bunun merakı bizlerdeki yoksa hiçbirşey değişmeyecek olsa aynı güvenlik güncellemesi tarzı kimse takmaz bu kadar eminim

Bahadırozc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar az önce samsung ile konuştum. Tek söyledikleri kesin bi tarih yok ama ocak ayı içerisinde olacağı bize bildirildi diyor eleman. Başka bi eleman da yakın bi sürede telefonunuza gelecektir dedi. Hadi hayırlısı

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Güncelleştirme neden bu kadar kıymete biniyor benim açımdan bu kadar verilmiş paralarda yeni bir android deneyimi güncelleme istemek gayet normal fakat pazarlaması yanlış Google ve üreticiler tarafında burada sabahtan akşama kadar apple sallarız öyle kötü böyle kötü diye ama herşey hazır güncelleme dağıtılmadan önce lansman yapılıyor. Google diğer üreticilerle bu işi çözüp herkes yeni güncellemeyi telefonlarına portladıktan sonra lansmanı yapıp tanıtılsın en azından herkesin tek sorusu olur veya onuda unutur yeni sürüm ne zaman tanıtılıcak diye şimdi herkes farklı farklı nerde güncelleme diyor htc ayrı sony ayrı samsung ayrı
Edit: Ben yanlış okumuşum pardon.

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Firmware for Samsung SM-G935F
  • Henüz birçok ülkeye 7.0 gelmedi. En geç pazartesi gelecek Samsung'un yaptığı açıklamaya göre. Ama bugün gelmesi beklenmekte.
    Screenshot_20170127-152749.jpg

Cuma öztaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Slm arkadaşlar s7 var bende benim derdim telefona kulaklığı takınca müzik çalmaya başlıyor bunu nasıl engellerim bilen varmı ben açarsam açılsın istiyorum

Tunahan turna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yükledim en son 280 mb. Güvenlik açıkları bide sistem kararlılığı diyodu. Bişey değiştiysede ben çok fark etmedim. Ben olsam nougatı beklerdim. Ama sana bekle diye tavsiye etmeye korkuyorum şimdi martta filan gelir
Nougati beklersem geldiginde bu guncellemenin uzerinemi gelecek bu dururken o gozukucekmi telefonda

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Evet arkadaşlar bende Fransa romu ile kurdum @mertcanyılmaz kardeşimin de katkılarıyla. Akşama kadar bir kurcalayım anlatırım deneyimlerimi.

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Nougati beklersem geldiginde bu guncellemenin uzerinemi gelecek bu dururken o gozukucekmi telefonda
Bunu yüklemeden Nougatı yükleyemezsin malesef.
Çünkü bu gözükecek sende.
Bunu bizzat Samsung A3 (2016) Telefonda yaşadım.
Küçük bir güvenlik yazılımı vardı yüklememiştim sonra Marsmelow geldi yükleyeyim dedim marsmelow görünmüyordu daha önce gelen küçük güncelleme görünüyordu.
Mecburen önce onu sonra marsmelowu yüklemiştim.
Ama bilgisayardan odinle direk nougatı yükleyebilirsin.

Son düzenleme:

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Bizim s6 lara gelse de biz de deneyimlesek artık yav insan özeniyor buralarda gördükçe:D

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
7.0 kullananlar sizdede youtuvedadan cikarken telefon kapanio mu

trainspotting

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ingiltere Romu indirdim 15 dk, odinle kursum 10 dk wipe yaptim 5 dk oldu yağ...

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Şu s7 romunu indiren varsa rica etsem Google drive ye atabilirimı acaba sammobiledan uzun sürüyor Google drive ye yükleyip link paylaşırsanız benle sevinirim

Cuma öztaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Slm arkadaşlar güncelleme gelince güncellemeyi direk mi yapalım yoksa wipe yapıptamı güncelleyelim