500-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

500-1000TL Arası En iyi Akıllı Telefon Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    295

Bu konuyu okuyanlar

Grinch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni model geldi GM 5. GM 4G ile aynı özellikte olup 32 sistem yapısından 64 sistem altyapısına geçildi, arka kapak tasarımı değişti ( gm 5 plus ile aynı oldu ) , yeni renk seçenekleri eklendi ( çerçeve renkleri ). Android 8.0 ve 9.0 gelirse kesin alması gerekiyor çünkü bu cihazda Google ile 2 yıllık güncelleme anlaşması var. ;)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yeni model geldi GM 5. GM 4G ile aynı özellikte olup 32 sistem yapısından 64 sistem altyapısına geçildi, arka kapak tasarımı değişti ( gm 5 plus ile aynı oldu ) , yeni renk seçenekleri eklendi ( çerçeve renkleri ). Android 8.0 ve 9.0 gelirse kesin alması gerekiyor çünkü bu cihazda Google ile 2 yıllık güncelleme anlaşması var. ;)
Yani Andromeda bir süre daha askıda kalacak.

Eklc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 1000 tl segmentinde reder p10se modelini incelemenizi tavsiye ederim p10 kullanıyorum p10se inceledim gayet başarılı ve iyi bir cihaz beğeneceğinizden eminim fiyat performans cihazi reeder yine konusturmus farki.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba 1000 tl segmentinde reder p10se modelini incelemenizi tavsiye ederim p10 kullanıyorum p10se inceledim gayet başarılı ve iyi bir cihaz beğeneceğinizden eminim fiyat performans cihazi reeder yine konusturmus farki.
Saf androidli snapdragon 617 ve 3gb rama sahip fiyatıda 900 tl olanm gm5 plus varken mi ? kalsın

ihach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu tip elektronik cihazlarda donanım uyumlulugu yazılım uumlulugu stabilizasyon cok onemlidir iphone un islemcilerinde grafik chipseti malidir mesela sd islemcilerde adrenodur mediateklerde malidir. onemli olan yazilimi donanimla stab hale getirebilmektir. gm5+ daki sorun stabilizasyon skntısı olmasıdır cihaz gereginden fazla ısınıyor ve ekran kalitesi dusuk rakamların sizi kandırmasına izin vermeyin. sizin mantiginiza gore kimsenin iphone almamasi lazim cunku rakamlar gm5+ta daha yuksek. sacmalik. simdi benim tavsiyem rakamlari markalari bosverip guzel dusunmek benim cihazimdaki (reeder p10s) arayuz en ufak bir kasma yapmiyor ve cihaz hic isinmiyor. bu cihazin p10se diye bir modeli cikti inceledim cihazi 900 lira civarindaki en iyi cihaz diyebilirim ram islemci falan onemli deil onemli olan sizi memnun etmesi ve bu cihaz gercekten sizi memnun eder. arayuzunun kulanimi cok rahat ve akici oyun video performansida iyi duzeyde tavsiye edebilecegim en ii cihaz bu olur ama keske parmak izi koysalardi tam olurdu.

Ykpinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reeder ı şurdaki arkadaşlar yazınca gittim inceledik telefonu dedikleri kadar varmış gerçekten sağlamlığı ve kasa tasarımı da özelliklerine renk katmış resmen maaşımı alıp gidiyorum almaya

M

Murat Burç

SDN Okuru
bu tip elektronik cihazlarda donanım uyumlulugu yazılım uumlulugu stabilizasyon cok onemlidir iphone un islemcilerinde grafik chipseti malidir mesela sd islemcilerde adrenodur mediateklerde malidir. onemli olan yazilimi donanimla stab hale getirebilmektir. gm5+ daki sorun stabilizasyon skntısı olmasıdır cihaz gereginden fazla ısınıyor ve ekran kalitesi dusuk rakamların sizi kandırmasına izin vermeyin. sizin mantiginiza gore kimsenin iphone almamasi lazim cunku rakamlar gm5+ta daha yuksek. sacmalik. simdi benim tavsiyem rakamlari markalari bosverip guzel dusunmek benim cihazimdaki (reeder p10s) arayuz en ufak bir kasma yapmiyor ve cihaz hic isinmiyor. bu cihazin p10se diye bir modeli cikti inceledim cihazi 900 lira civarindaki en iyi cihaz diyebilirim ram islemci falan onemli deil onemli olan sizi memnun etmesi ve bu cihaz gercekten sizi memnun eder. arayuzunun kulanimi cok rahat ve akici oyun video performansida iyi duzeyde tavsiye edebilecegim en ii cihaz bu olur ama keske parmak izi koysalardi tam olurdu.
İPhone grafik chipseti mali değil PowerVR serisidir ne kadar bilgisiz olduğunuz burdan belli bu bir
Gm5 plus android one kapsamında yani saf android işlemcisi snapdragon 617
Android platformunda androide en uygun işlemciler snapdragon islemcilerdir çünkü en çok kullanılan onlardır gm5 plusun yazılımı direk google yazılımı gm mühendisleri bununla oynamıyor (oynuyorsa da çok azdır)
Yazılım ve stabilite konusunda qualcoom ve google in desteklediği bir cihaza yazılım donanım uyumsuzluğu çıkarıyor demek cesaret ister bu iki
İPhone da iPhone demişsin rakamlara bakmayın demişsin yok rakam yok şu bu demişsin iPhone cihazların altyapısına iyi bak bir
Gm5 plusun ekranı gayet iyi panel çamur atmayın sayıları baktığımız yok bu da 3

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Reeder trollerinden artık bi gına geldi

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Şuan güncel durumda anneme 1000 TL civarı telefon önerisi istiyorum sorunsuz olmalı

Son mesajlar