Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
92f4895bf759daca7731d618ce6aadb8.jpg
5664258bf7ddadfdc11b9f8bf7d106b4.jpg
hangi rom bu acaba

Reaksiyon puanı
14
Selam arkadaşlar Türkiyeden almış olduğun ve sonradan XDA-Developerdan kurmuş oldugum bir kaç rom sayesinde telefonumum CSC Code kısmı TUR da XSA gibi farklı codlar almaya başladı acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. İyi forumlar.
Odin ile flashlama yaptığımda yine değişmiyor TR romunu yüklemem rağmen

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Selam arkadaşlar Türkiyeden almış olduğun ve sonradan XDA-Developerdan kurmuş oldugum bir kaç rom sayesinde telefonumum CSC Code kısmı TUR da XSA gibi farklı codlar almaya başladı acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. İyi forumlar.
Odin ile flashlama yaptığımda yine değişmiyor TR romunu yüklemem rağmen
Türkiye yazılımını kur cihazı rootla root Explorer ile system csc içine gir tur olan klasörün içindekileri belirtilen klasörlere kopyala cihazı fabrika ayarlarına döndür yani wipe data factory wipe cache yap açılışta türkiye ile açılır

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
arkadaşlar radyo programım ekram kapandıktan sonra susuyor hangi ayarda sorun olmuş olabilir ?

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkaslar benim cihaz hagla ekim ayi guncellemesinde kasim hagla gelmedi ya

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135

TOLGA_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Selam arkadaslr ben note 4 kullanicisiyim telefondan memnunjm ancak note 5 cok dikkatimi cekiyor note 5 gecmeyi dusunuyorum ancak su gömülü batarya beni korkutuyor cunku telefonu oldukca yogun kullaniyorum bu yuzden note 4 de korkum yok batarya siserse deisirim hemen ama note 5 de bu biraz uzun ve masrafli bi ismiş düşünceleriniz nedir acaba?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Selam arkadaslr ben note 4 kullanicisiyim telefondan memnunjm ancak note 5 cok dikkatimi cekiyor note 5 gecmeyi dusunuyorum ancak su gömülü batarya beni korkutuyor cunku telefonu oldukca yogun kullaniyorum bu yuzden note 4 de korkum yok batarya siserse deisirim hemen ama note 5 de bu biraz uzun ve masrafli bi ismiş düşünceleriniz nedir acaba?
Note 4den note 5 geçmek saçmalık ve israf.
Note 4 den note 7 ye bile geçmek saçmalıktı. S8 bekle note 8 bekle

TOLGA_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Note 4den note 5 geçmek saçmalık ve israf.
Note 4 den note 7 ye bile geçmek saçmalıktı. S8 bekle note 8 bekle
Haklisin zaten sadece note 5 tasarimi ilgumi cekiodu gecenlerde youtubede s8 videosu izledim eger o sekil gelirse telefon gercwktwn alinir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Haklisin zaten sadece note 5 tasarimi ilgumi cekiodu gecenlerde youtubede s8 videosu izledim eger o sekil gelirse telefon gercwktwn alinir
Note dan S'e geçince insan bir yokluk hissediyor boşlukta kalıyor. Ben s7 kullanırken bir hafta note 5 kaldım. S7 ye geri dönünce öyle bir etki yaptı geçeceksen yeni bir notea geç.
Ha şu var S7 daha iyi bir telefon note 5 den net daha iyi bir telefon.
Ama mesela note 5 ile video çekmek daha kötü video çekse bile büyük ekranda çekmek daha zevkli büyük ekran kullanması s Pen kullanması bir zevkli

TOLGA_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Note dan S'e geçince insan bir yokluk hissediyor boşlukta kalıyor. Ben s7 kullanırken bir hafta note 5 kaldım. S7 ye geri dönünce öyle bir etki yaptı geçeceksen yeni bir notea geç.
Ha şu var S7 daha iyi bir telefon note 5 den net daha iyi bir telefon.
Ama mesela note 5 ile video çekmek daha kötü video çekse bile büyük ekranda çekmek daha zevkli büyük ekran kullanması s Pen kullanması bir zevkli
Aynen kardesim benimde s serisi kulanmama sebebim buyuk ekran olusu ya buyuk ekran bambaska birsey video olsun film olsun oyun olsun bambaska birsey ama dedigim gibi s8 izledigim videodaki gibi gelirse hic dusunmeden gecerim

ardaberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam kamera çok dayanıklı çok darbe aldı 1 senede pırıl pırıl hala :)
Hiç gerek yok korumaya fakat flash ve kalp sensorunun olduğu yer aşırı derecede çizilmeye yatkın oraya ufak şeffaf koli bandı yapıştırabilirsiniz
Orayı çoktan çizdim ben :D

ardaberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar burdan yedek alınca fotoğraflarda yedeklenmiş oluyormu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20161207-005019.png
    Screenshot_20161207-005019.png
    311.7 KB · Görüntüleme: 212
M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne egosuymus o ?
S7 kullanıyorum biraz note 5 kullandım şöyle hafiften de note 4
Arada iddia ettiğin gibi fark yok
Note 4 den note 5 e geçmek israf ve saçmalık
Kullandığın telefonu bilmiyorum ama egonuz telefondan baya büyük note 4 ile note 5 arasın kol kadar fark var ölçerseniz görürsünüz

gökhan1993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar note 5 telefon aldım 2. el. Ama sarj olayından hiç memnun değilim gunde 2 sefer sarj edıyorum. Pil kullanımını göster dediğimde ekran büyük oranda sarj tüketiyo bu duruma nasıl son verebilirim . Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Reaksiyon puanı
35
arkadaşlar note 5 telefon aldım 2. el. Ama sarj olayından hiç memnun değilim gunde 2 sefer sarj edıyorum. Pil kullanımını göster dediğimde ekran büyük oranda sarj tüketiyo bu duruma nasıl son verebilirim . Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
Zaten normal olan ekranın şarj tüketmesi

gökhan1993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama cok fazla tüketiyo hocam. Yani bi kaç sefer oyun oynayayım sarj hemen düşüyo durduğu yerde bile sarj gidiyo. Günde 2 sefer sarj etmem gerekıyo

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
ama cok fazla tüketiyo hocam. Yani bi kaç sefer oyun oynayayım sarj hemen düşüyo durduğu yerde bile sarj gidiyo. Günde 2 sefer sarj etmem gerekıyo
100 sarj iken 10 a 15 e düşene kadar normal kullan sonra pil kullanımı ekran a tıkla ekran süresi kaç saat yazıcak onu bize söyle veya screenshot al buraya at.

M124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben yatmadan önce şarj ediyorum %100 yani.
sabah bakıyorum %20 lerde. yeni bayarya ile degiştirmek istiyorum. yazsrım sonuçları. birde internetden aradıgımda note 5 bataryasını bulamıyorum. nedendir ki

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
ben yatmadan önce şarj ediyorum %100 yani.
sabah bakıyorum %20 lerde. yeni bayarya ile degiştirmek istiyorum. yazsrım sonuçları. birde internetden aradıgımda note 5 bataryasını bulamıyorum. nedendir ki
kendin değiştirmen çok zor servise ver yekpare kasa telefon pil çıkarılabilir değil o yüzden internette bulunmuyor olabilir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sen pil kullanım grafiğini paylaş pil kullanımını kıyaslayalım.