Hamachi ile counter strike 1.5 oynamayı bilen var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

realcrazy58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben baya uğraştım internette gösterilen ayarların tümünü yaptım, ama arkadaşla hamachi üzerinden oynayamıyoruz, o benim ağıma giriyo fakat serveri görmüyor onda. Yardımcı olurmusunuz kafayı yicem artık ?

Son düzenleyen moderatör:

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Arkadaşlar ben baya uğraştım internette gösterilen ayarların tümünü yaptım, ama arkadaşla hamachi üzerinden oynayamıyoruz, o benim ağıma giriyo fakat serveri görmüyor onda. Yardımcı olurmusunuz kafayı yicem artık ?

eğer arkadaşınız host arkadaşınız ise, oyunu açıp favori serverler'e gelerek arkadaşınızın hamachi ip adresini kullanarak server ekleyin herhangi bir sorun yaşarsanız yazın yardımcı olmaya çalışırım

realcrazy58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
eğer arkadaşınız host arkadaşınız ise, oyunu açıp favori serverler'e gelerek arkadaşınızın hamachi ip adresini kullanarak server ekleyin herhangi bir sorun yaşarsanız yazın yardımcı olmaya çalışırım
host nedir kardeş anlamadım

valla tüm ayarları yaptık arkadaş servere giremiyo ben anlamadım

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
host nedir kardeş anlamadım

valla tüm ayarları yaptık arkadaş servere giremiyo ben anlamadım

Aynı hamachi ağına bağlıysanız hamachi versiyonlarınız aynı olmalı güvenlik duvarı, virüs programları vs kapalı olmalı ve aliases ayarlarını yapılandırmanız gerekiyor aliases ayarları için internetten ufak bir araştırma yapabilirsiniz ( Belli sitelere internet erişim engeli olduğu için ben ayarları size gönderemiyorum )

realcrazy58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nasıl olacak kardeşim baştan anlatırmısın sana zahmet ?

realcrazy58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ewet benim ip 192.168.1.102 arkadaşın ki 192.168.1.2 nasıl olcak aliases.txt içine ne yazacaz ?

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
resimde benden olsun :)

Aynı hamachi ağına bağlıysanız hamachi versiyonlarınız aynı olmalı güvenlik duvarı, virüs programları vs kapalı olmalı ve aliases ayarlarını yapılandırmanız gerekiyor aliases ayarları için internetten ufak bir araştırma yapabilirsiniz ( Belli sitelere internet erişim engeli olduğu için ben ayarları size gönderemiyorum )

ewet benim ip 192.168.1.102 arkadaşın ki 192.168.1.2 nasıl olcak aliases.txt içine ne yazacaz ?

Dediğim gibi alieses ayarlarını internetten araştırma sonucu yapabilirsiniz,

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Neden 1.5 istediğinizi anlamadım önce ? Özellikle onu beğendiğiniz için mi, yoksa başka bir nedeni mi var ? Genelde 1.6 sorulur da ondan soruyorum.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sadece tunngle'ı ikinizde bilgisayarlarınıza indirin.

Youtube'da oldukça iyi kaynaklar var.